<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
SAINT PROTECTORS HOPPELØP.
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 75.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-9 Plass : 6-5-9

1 2018: -7 -2 -0 -2 -3 -64 600 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
No Regrets Pellini (S) 2100 1 Plass 64 600
6 år MØRKBR HP v.Zola Boko* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 3 05/9 - 05 / 3 1609 15,4a 163
e. Itchy Feet Pellini* (S) v. Mack Lobell* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 15/8 - 02 / 5 2100 15,7a 136
Anne Mari Gerhardsen-Lars Linderberg M. Andersson Färjestad 6 27/7 - 09 / 6 2140 15,9a 26
D. Dalen Anne Mari Gerhardsen P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 10/7 - 01 / 4 2140 16,4a 30
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Andersson Årjäng 4 02/7 - 05 / 3 2140 17,4 35
2 2018: -16 -3 -2 -0 -4 -87 491 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -21 000
Onassis M.R. 2 Plass 108 491
4 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 5 2100 17,2a 238
e. Onassis Neo (S) v. Lindy Lane* (US) H. Holm Bjerke Travbane 5 25/7 - 05 / 2 2100 16,3a 115
Arnold Søberg /Kløfta M. Sørvik Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 02 / 8 2100 17,0a 58
M. Sørvik M. Sørvik Bjerke Travbane 2 02/7 - 01 / 7 2100 15,6a 83
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Bjerke Travbane 1 25/6 - 02 / 3 2100 16,3a 389
3 2018: -11 -0 -1 -2 -2 -24 000 2017: -24 -1 -0 -1 -8 -36 000
Daily News 3 Plass 62 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) E. Høitomt Forus Travbane 3 04/9 - 04 / 9 2040 16,4a 313
e. Super Carisma v. Super News (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 08 / 8 2500 20,6a 770
Hans Anton Helland /Flekkefjord E. Høitomt Forus Travbane 2 07/8 - 07 / 11 2040 17,1a 168
E. Høitomt Hans Anton Helland E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/7 - 05 / 6 1609 16,9a 592
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 28/4 - 04 / 6 2140 19,1a 600
4 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2017: -9 -0 -1 -5 -2 -57 000
Under d'Cherry Moon 4 Plass 68 000
4 år BRUN HP v.Royal Dream (FR) A. Jahre Bjerke Travbane 0 29/8 - 05 / 4 2100 15,4ag 718
e. Harmoni Ås (S) v. King Conch* (US) A. Jahre Bjerke Travbane 5 09/8 - 03 / 7 1609 17,1a 199
Anders Jahre /Sandefjord A. Jahre Bjerke Travbane 0 25/7 - 05 / 11 2100 16,9a 646
T. Solberg Malene Berdalen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 04 / 1 2100 18,2 264
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 13/5 - 04 / 3 2140 17,5a 93
5 2018: -10 -0 -2 -4 -3 -60 500 2017: -6 -1 -2 -3 -0 -56 000
Kajsa Nosto 5 Plass 116 500
5 år SVART HP v.Thai Tanic H. Holm Momarken Travbane 4 19/8 - 02 / 1 2140 17,5a 23
e. Zascha Kievitshof (DE) v. Credit Winner* (US) H. Holm Bjerke Travbane 3 06/8 - 03 / 2 2100 15,8a 83
Steinar Holm /Blaker H. Holm Biri Travbane 3 22/7 - 01 / 2 2100 16,4a 263
H. Holm Steinar Holm (T) H. Holm Biri Travbane 4 13/7 - 01 / 10 2100 18,2a 138
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Robertsen Momarken Travbane 3 14/10 - 03 / 7 2140 17,5a 24
6 2018: -11 -5 -1 -3 -1 -138 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Towanda's Classic 6 Plass 138 000
4 år BRUN HP v.Weingartner* (US) K. Malmin Biri Travbane 1 24/8 - 06 / 5 2100 18,1a 15
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) D. Dalen Biri Travbane 1 17/8 - 04 / 11 2100 16,5a 134
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/8 - 01 / 5 2100 16,8a 28
K. Malmin Trond Anderssen (T) D. Dalen Biri Travbane 1 27/7 - 11 / 6 2100 17,6a 59
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Biri Travbane 3 13/7 - 07 / 7 2100 17,3a 173
7 2018: -16 -2 -2 -2 -8 -101 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cecilie Halbak 7 Plass 101 500
4 år RØD HP v.Jocose* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 3 29/8 - 02 / 1 2100 15,1a 275
e. Hera Halbak v. Ganymede (FR) A. Rasmussen Bjerke Travbane 6 01/8 - 03 / 12 2100 17,1a 372
Stall Cecilie H. A. Rasmussen Bjerke Travbane 7 16/7 - 03 / 8 2100 17,4a 166
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 02/7 - 01 / 6 2100 16,9a 69
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Rasmussen Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 17,8a 36
8 2018: -6 -0 -0 -1 -5 -40 546 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -25 425
Marcella* (S) 8 Plass 65 971
4 år M.BRUN HP v.Orlando Vici (FR) D. Aarum Årjäng 5 26/8 - 06 / 2 2140 15,8 259
e. Najad Ribb* (S) v. Super Arnie* (US) R. Nilsen Färjestad 3 06/8 - 09 / 5 2140 16,0a 62
Sverige Ø. Kihlstrøm Axevalla 5 22/7 - 03 / 10 2140 15,7a 232
Å. Tengsareid Roy Atle Ruud Nilsen (A) D. Aarum Åmål 4 27/6 - 07 / 3 2080 17,2 96
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 28/5 - 02 / 2 2100 15,4a 281
9 2018: -12 -3 -0 -3 -6 -88 652 2017: -12 -0 -1 -1 -3 -23 000
Norma B. 9 Plass 111 652
4 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Killingmo Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 04 / 4 2100 16,2a 20
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) E. Killingmo Bjerke Travbane 1 20/8 - 01 / 8 2100 15,7a 118
Lise Johansen /Aurskog E. Killingmo Biri Travbane 3 10/8 - 05 / 9 2100 20,0a 142
E. Killingmo E. Killingmo Bjerke Travbane 5 01/8 - 03 / 5 2100 17,0ag 50
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Killingmo Bjerke Travbane 6 23/7 - 02 / 4 2100 16,4a 294
10 2018: -8 -1 -1 -4 -2 -51 000 2017: -8 -1 -0 -1 -3 -29 500
Divine Salt 10 Plass 94 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 04 / 1 2100 16,8a 57
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Johansen Momarken Travbane 2 19/8 - 02 / 7 2140 17,2a 83
Stall God Stemning K. Johansen Bjerke Travbane 3 30/7 - 01 / 10 2100 16,5a 58
K. Johansen Robert S. Fossen K. Johansen Bjerke Travbane 3 02/7 - 01 / 1 2100 15,8a 234
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 02 / 5 2100 17,3a 504