<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
VINVARS LØP.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 850.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-8 Plass : 12-2-8

1 2019: -4 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -23 -5 -2 -3 -6 -242 000
Eikfaksen 2100 1 Plass 724 932
6 år SVART V v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 2 1609 br ag 19
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 05 / 7 1609 22,5a 13
Stall Eikfaksen F. Hamre Sørlandets Travpark 1 29/7 - 03 / 4 2140 24,3a 33
F. Hamre F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 06 / 3 2100 25,0a 47
Mørkblå/lysblå todelt, reklame A. Akselsen Sørlandets Travpark 2 24/6 - 05 / 7 2160 24,5 78
2 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 2 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 08 / 3 2100 24,5a 107
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Sørlandets Travpark 1 25/8 - 02 / 2 2140 25,1 96
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Bjerke Travbane 3 08/8 - 08 / 6 2100 25,7a 107
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Sørlandets Travpark 1 20/7 - 06 / 5 1140 21,5a 305
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Klosterskogen Travbane 4 10/5 - 05 / 2 1700 23,8a 81
3 2018: -17 -0 -3 -3 -3 -96 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 3 Plass 862 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) C. Jepson Gävle 0 18/8 - 03 / 10 1660 24,8 53
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten P. Linderoth Rättvik 5 04/8 - 08 / 10 1640 22,5 1500
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen T. Solberg Sørlandets Travpark 2 20/7 - 06 / 4 1140 21,8a 191
T. Solberg Erik Killingmo (T) H. Bye Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 01 / 5 1609 32,2a 1216
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Løvvold Leangen Travbane 3 22/6 - 09 / 14 1680 27,1 33
4 2018: -11 -2 -1 -0 -7 -123 153 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 4 Plass 555 022
7 år BRUN V v.Lome Kongen M. Andersson Färjestad 6 20/8 - 05 / 9 2180 24,7 115
e. Løv Perla v. Lome Elden L. Witasp Rättvik 7 23/7 - 07 / 11 2180 25,4 g 234
Sverige J. Sjøqvist Arvika 4 06/7 - 03 / 6 2520 31,2 179
G. Austevoll Mats Andersson (T) M. Andersson Årjäng 4 22/6 - 08 / 2 1660 23,9 57
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Lindesberg 4 15/6 - 05 / 9 2660 27,4 116
5 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 5 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 03 / 12 2140 26,5 g 217
e. Komnes Glans v. Bork Rigel E. Høitomt Momarken Travbane 4 19/8 - 05 / 2 2140 25,7 g 245
Monica Sønstegård /Sarpsborg T. Jansson Romme 0 01/6 - 06 / 7 3160 29,8 g 218
G. Gundersen Monica Sønstegård (B) T. Solberg Magnor Travbane - 01/5 - 07 / 10 1620 dg 248
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Andersson Årjäng 7 26/4 - 03 / 13 2180 26,7 368
6 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 6 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) S. Werder Arvika 1 06/7 - 03 / 4 2520 26,9 72
e. Frøken Sindy v. Elding M. Berås Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 07 / 6 2120 25,8 173
Monica Borge-Knut-Erik Moe I. Lamvik Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 03 / 8 2120 28,9 g 159
E. Høitomt Monica Borge K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 11/4 - 04 / 12 2180 27,0 g 65
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 10/1 - 09 / 11 2100 28,2a 58
7 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 7 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 13 2680 27,8 235
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Bjerke Travbane 3 15/8 - 08 / 5 1609 24,1ag 144
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 05 / 6 1609 22,6a 97
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 04 / 4 2620 25,3 g 225
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 4 24/6 - 05 / 5 2160 24,7 17
8 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 8 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott F. Fransson Bollnäs 2 31/8 - 07 / 10 1660 23,7 51
e. Stumne Saga v. Spang Best F. Fransson Gävle 2 18/8 - 03 / 11 1660 23,4 960
Merete Viksås /Roa T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 05 / 2 1609 22,7a 300
H. Holm Merete Viksås A. Valstad Biri Travbane 5 27/7 - 12 / 6 1620 25,6 455
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Valstad Biri Travbane 0 25/5 - 03 / 10 2140 29,8 299
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000
Alm Kiwi 9 Plass 749 500
11 år LYSBRUN H v.Lome Elden K. Johansen Biri Travbane 4 31/8 - 07 / 4 2120 25,9 535
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) K. Johansen Momarken Travbane 0 19/8 - 05 / 1 2140 26,2 357
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 08 / 7 2100 28,0a 216
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) M. Gundersen Biri Travbane 0 16/2 - 01 / 7 1609 25,7a 129
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 07 / 14 1620 23,8 136
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -2 -1 -2 -160 942
Bilbo B.S.* (S) 10 Plass 852 644
9 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Lundgren Arvika - 06/7 - 03 / 9 2540 br g 215
e. Opp Dolly* (S) v. Dalar M. Andersson Årjäng 6 22/6 - 08 / 4 1660 24,4 163
Sverige J. Kontio Lindesberg 0 15/6 - 05 / 15 2680 27,5 123
M. Gundersen Mats Andersson (T) J. Kontio Gävle 0 19/5 - 08 / 15 2180 25,2 g 162
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame J. Kontio Färjestad 2 07/5 - 08 / 12 2180 24,4 204
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 11 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor A. Valstad Bjerke Travbane 0 08/8 - 08 / 4 2100 30,6ag 972
e. Snedig v. Minpil A. Valstad Bjerke Travbane 0 25/7 - 07 / 6 2140 26,0 569
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik O. Østre Momarken Travbane 5 17/7 - 01 / 6 2160 27,0 169
A. Hagmann Jon Magne Vik O. Østre Sørlandets Travpark 0 11/7 - 07 / 2 1609 24,2a 198
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Biri Travbane 4 29/6 - 06 / 5 1609 24,2a 582
12 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 12 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 2 08/9 - 09 / 11 2180 24,8 96
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Kylin-Blom Bollnäs 4 31/8 - 07 / 5 1660 23,9 g 101
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 2 23/8 - 01 / 6 2160 25,7 g 319
O. Østre Merete Viksås O. Kylin-Blom Gävle - 18/8 - 03 / 1 1640 dg 141
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 6 2140 26,0a 691