Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 BAUS STEGGSØNS LØP.

Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-5 Plass : 2-3-5

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 2600 1 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder C. Jepson Årjäng - 14/7 - 07 / 4 2140 dg 199
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* C. Jepson Åmål 3 27/6 - 05 / 3 2480 27,7 28
Stall Pengebingen C. Jepson Färjestad 1 07/5 - 08 / 2 2140 25,9 350
H. Holm Severin Aarskog G. Gundersen Biri Travbane 1 20/4 - 07 / 8 2100 27,9a 157
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 24/2 - 04 / 11 2180 br g 112
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -6 -2 -1 -7 -227 000
Mietor 2 Plass 399 000
6 år MØRKBR V v.Alm Viktor G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/9 - 06 / 8 2100 27,1ag 106
e. Troll Mie v. Spikeld P. Kals Sørlandets Travpark 7 25/8 - 03 / 3 2160 29,4 g 87
Kjell Løvdal /Vegårshei D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 09 / 9 2500 29,1a 62
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark 5 12/8 - 07 / 3 2140 28,0ag 38
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 04 / 4 2100 27,9a 36
3 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 3 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Jarlsberg Travbane - 13/8 - 01 / 9 2609 dg a 149
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 01 / 5 2100 26,4a 108
Truls Knive /Åmot M. Øyo Drammen Travbane 6 19/7 - 03 / 8 1700 27,8ag 385
P. Sem P. Sem Åmål 0 27/6 - 05 / 11 2500 28,7 g 781
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek H. Horpestad Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 10 2100 28,5a 81
4 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 4 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 06 / 8 1609 23,5a 54
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv M. Jakobsson Årjäng 1 14/8 - 08 / 8 1660 25,9 60
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 E. Høitomt Momarken Travbane 3 12/7 - 03 / 8 1640 25,4a 38
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) G. Stenberg Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 6 1600 26,0a 194
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Nimczyk Bjerke Travbane 4 27/6 - 04 / 3 2100 27,1a 115
5 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 5 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 3 2100 28,4a 1288
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 2 2100 31,2ag 1119
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Bjerke Travbane 4 18/7 - 04 / 15 2160 28,0 434
S. Fossen S. Fossen Årjäng 0 14/7 - 12 / 10 2140 31,4ag 1309
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Drammen Travbane 2 28/6 - 04 / 5 2100 27,5a 265
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 6 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen P. Kals Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 09 / 7 2500 28,6ag 241
e. Findal Stjerna v. Elding P. Kals Sørlandets Travpark 3 12/8 - 07 / 5 2140 27,0a 195
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås P. Kals Sørlandets Travpark 0 29/7 - 03 / 9 2140 26,3a 949
P. Kals Monica Tønnesland P. Kals Sørlandets Travpark 5 20/7 - 05 / 10 2160 27,5 625
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 0 01/7 - 05 / 9 2160 27,6 g 457
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 991
Bol Odin 7 Plass 354 709
6 år SVART V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 3 2640 28,3 g 291
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 01 / 4 2609 27,4a 145
Heine Bernhus-Lisbeth L. Bernhus O. Østre Bjerke Travbane 6 01/8 - 01 / 9 1609 25,3a 103
O. Østre O. Østre Årjäng 0 26/4 - 03 / 6 2160 30,3 g 153
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 28/12 - 05 / 9 2100 30,3ag 179