<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
REFLING-STEGGS LØP.

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-13-8 Plass : 6-13-8

1 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Såstad Stjernen 2140 1 Plass 41 500
6 år BRUN V v.Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 11 2100 32,1ag 607
e. Korrell Stjerna v. Eng Svarten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 7 1700 31,6a 309
Ola Saastad /Vikersund H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 01 / 6 2100 33,5a 814
G. Austevoll Ola Saastad L. Kolle Momarken Travbane 0 12/6 - 07 / 7 2160 32,4 g 116
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 05 / 10 1609 34,5ag 763
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -5 -15 500
Junisol 2 Plass 43 500
7 år SVART HP v.Troll Kos D. Dalen Biri Travbane 6 31/8 - 03 / 1 2100 31,5a 792
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 6 2140 br a 419
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal H. Eggen Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 11 2160 br 805
D. Dalen Kjell Øyhaugen H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 03 / 4 2120 32,7 396
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Eggen Jarlsberg Travbane 6 25/3 - 05 / 3 2100 34,1 432
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 3 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 4 16/8 - 02 / 2 2100 31,4a 149
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 2 2100 32,2ag 253
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 05 / 2 1700 31,2a 218
E. Høitomt Olav Kaasin T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 14/6 - 03 / 1 2100 33,1ag 167
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 07 / 1 1700 30,7a 56
4 2018: -6 -1 -1 -2 -1 -36 359 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Iris 4 Plass 36 359
6 år SVART HP v.Krageboen B. Steinseth Biri Travbane 0 28/7 - 02 / 3 2100 br g 48
e. Tao Lykke v. Tand Troll* (S) B. Steinseth Biri Travbane 1 22/7 - 03 / 3 2100 31,8 14
Anne Line Håkerud /Stavsjø B. Steinseth Momarken Travbane 2 10/7 - 02 / 1 2140 31,5 87
B. Steinseth Roy Håkerud B. Steinseth Bollnäs 3 07/6 - 02 / 3 1640 32,7 27
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Biri Travbane 5 18/5 - 04 / 2 2100 32,5 279
5 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 5 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 4 31/8 - 03 / 7 2100 31,3a 98
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Biri Travbane 0 17/8 - 07 / 1 2100 30,9 466
Tore Bakken /Tangen K. Kvasnes Biri Travbane 5 28/7 - 02 / 5 2100 34,2 78
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Momarken Travbane 5 12/6 - 07 / 5 2160 31,1 140
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Bjerke Travbane 6 16/5 - 01 / 10 2160 32,5 g 1163
6 2018: -9 -3 -1 -2 -2 -91 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Odin 6 Plass 91 859
3 år BRUN H v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/9 - 03 / 9 2160 30,7 14
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/8 - 05 / 2 2140 29,3 158
Stall Toget har gått G. Flåten Årjäng 5 14/8 - 06 / 8 2140 33,8 g 182
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 10 1609 29,8a 54
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 3 24/6 - 07 / 4 2160 32,8 59
7 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 7 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Drammen Travbane 1 06/9 - 03 / 9 2100 32,0a 100
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/8 - 09 / 9 2160 32,5 g 327
Anne-Lise Enger /Reinsvoll E. Rennesvik Kala Landbane 8 12/8 - 01 / 10 1920 35,2 g 22
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 3 01/8 - 09 / 11 2160 32,6 139
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Årjäng 3 02/7 - 06 / 12 2160 32,0 48
8 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 8 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Biri Travbane 2 31/8 - 03 / 3 2100 30,1a 97
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 04 / 11 2120 30,6 267
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane 3 22/7 - 03 / 11 2120 31,2 423
A. Stensen Jo Svenstad (T) G. Antonsen Biri Travbane 0 29/6 - 03 / 14 2120 32,6 630
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Antonsen Momarken Travbane 6 12/6 - 07 / 4 2140 32,0 g 222
9 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 2160 1 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks T. Solberg Drammen Travbane 2 06/9 - 02 / 3 1700 31,3a 95
e. Marthe Røder v. Røder A. Valstad Biri Travbane 0 31/8 - 03 / 5 2100 32,0a 404
Rune Wilberg-Trine Wilberg E. Schem Drammen Travbane 0 16/8 - 02 / 4 2100 33,6a 193
T. Solberg Rune Wilberg E. Schem Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 8 1609 31,4a 403
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Schem Årjäng 6 09/6 - 06 / 1 2140 33,2 18
10 2018: -15 -1 -3 -0 -7 -63 211 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 2 Plass 74 053
6 år HUSKBRUN H v.Voje Faks T. Horpestad Årjäng 4 07/9 - 08 / 5 2160 30,6 54
e. Hjelset Sofi v. Pål Even J. Mjølnerød Biri Travbane - 31/8 - 03 / 6 2100 dg a 26
Terje Edh /Lillestrøm O. Kjenner Årjäng 2 26/8 - 08 / 8 2160 32,0 g 116
J. Mjølnerød G. Austevoll Kala Landbane 1 12/8 - 01 / 9 1920 32,8 65
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 01/8 - 09 / 7 2140 33,3 194
11 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 3 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin K. Malmin Biri Travbane - 13/7 - 04 / 4 2120 dg 65
e. Pålsflya v. Pål Even K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 3 2100 30,0 178
Mona Syvertsen /Brandbu O. Østre Bjerke Travbane - 20/6 - 09 / 9 2160 dg 23
A. Hagmann Mona Syvertsen O. Østre Bjerke Travbane 4 23/5 - 09 / 9 2140 31,0 43
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 2 2160 32,8 g 39
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 000
Torø Jo 4 Plass 70 500
7 år MØRKBR H v.H.G. Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 0 24/8 - 07 / 9 2100 33,1a 232
e. Lynlill v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 09/8 - 01 / 1 2100 30,2a 93
Pål Gøran Roland /Kolbu P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 04 / 9 1609 29,9a 258
P. Midtfjeld Jo Lunde O. Mikkelborg Biri Travbane 4 28/7 - 02 / 6 2120 33,2 480
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 8 2100 32,0a 464
13 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 5 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 01 / 11 2100 31,7a 184
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel P. Kals Sørlandets Travpark 3 12/8 - 02 / 8 2160 30,8 420
Team Rapp J. Undem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 04 / 5 1609 30,2a 48
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Sørlandets Travpark 5 24/6 - 02 / 1 2140 31,2 96
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 05 / 12 1609 29,7a 69