<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:40 V5-2
DATOLØP - MAX 600 POENG
DATOLØP - MAX 600 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 145.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-9 Plass : 11-5-9

1 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -19 -0 -3 -0 -7 -56 000
Golden's Pride 2100 1 Plass 142 500
8 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) E. Skaug Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 04 / 3 2100 16,4a 657
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) E. Skaug Drammen Travbane 6 16/8 - 04 / 9 1700 17,3ag 346
Jan Gulbrandsen /Drammen E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 01 / 10 2100 16,3a 1558
E. Skaug Jan Gulbrandsen E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 03 / 12 2100 17,2a 348
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Drammen Travbane 2 28/6 - 01 / 5 1700 14,6a 81
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000
Espagna Frejo (NL) 2 Plass 113 612
8 år BRUN HP v.Gloss Yatzee (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 8 2100 18,2a 249
e. Labyrinth (NL) v. Volo Prise (NL) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 01 / 9 1609 15,2a 949
Gudmundur A. Arnason /Grinder J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 02 / 1 2100 br a 124
H. Holm Vicky Lorentzen S. Løvvold Jarlsberg Travbane 4 16/3 - 02 / 4 1609 15,5a 136
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 02/3 - 05 / 4 2100 br a 657
3 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -0 -3 -2 -2 -46 000
Rasken Q.C. (S) 3 Plass 159 403
7 år BRUN V v.Celebrity Secret (US) D. Dalen Momarken Travbane 0 17/7 - 05 / 5 2640 br ag 71
e. Mumma Q.C. (S) v. Enjoy Lavec* (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 02 / 7 1609 13,0a 747
Linda Lehne-Aleksander Rishovd D. Dalen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 08 / 2 3000 20,9 g 720
E. Høitomt Marius Høitomt (T) D. Dalen Bjerke Travbane 6 25/6 - 05 / 4 2100 15,0ar 477
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 06 / 3 2100 16,4 571
4 2018: -13 -3 -0 -0 -5 -57 000 2017: -9 -2 -0 -2 -3 -47 000
Bajazzo H.R. 4 Plass 104 000
5 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 04 / 9 2100 16,6a 388
e. Ozofin v. Super Arnie* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 01 / 4 2100 15,6a 919
Anette Trollsås /Sandefjord D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 16/7 - 05 / 11 1700 17,1a 202
D. Dalen Anette Trollsås D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 09 / 12 2609 16,3a 508
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 14/6 - 01 / 6 2100 18,0a 30
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -0 -6 -36 000
Miss Perfect 5 Plass 146 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 12/8 - 04 / 5 2140 17,6a 104
e. Miss Perfect Spender v. Big Spender (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 03 / 2 1100 17,1a 46
Arve Sundbø /Neslandsvatn L. Kolle Drammen Travbane 4 28/6 - 01 / 6 1700 14,9a 367
A. Akselsen Arve Sundbø S. Løvvold Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 03 / 9 2100 br ag 342
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 05 / 2 2100 18,3a 299
6 2019: -9 -2 -2 -0 -1 -53 000 2018: -10 -0 -0 -3 -5 -39 500
Barbarian Division 6 Plass 159 500
5 år SVART H v.L'Ideal Bricois (FR) T. Solberg Bjerke Travbane 5 29/8 - 09 / 3 2600 15,3a 247
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 5 01/8 - 07 / 5 2600 16,7a 177
Stall d'Estino A. Stensen Bjerke Travbane 6 18/7 - 01 / 11 2100 15,5a 116
T. Solberg Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Momarken Travbane 3 30/6 - 01 / 8 2140 16,0a 68
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Stensen Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 03 / 11 1609 14,6a 88
7 2019: -8 -3 -1 -0 -2 -73 000 2018: -19 -2 -4 -5 -6 -125 500
Laylock Classic 7 Plass 245 000
5 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Biri Travbane 3 10/8 - 06 / 3 2100 19,0a 27
e. Wega Laylock v. Trade Balance* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 04/8 - 01 / 11 1609 13,3a 114
Stall Bergsund AS /Hønefoss D. Dalen Bjerke Travbane 3 25/7 - 04 / 1 2100 15,2a 430
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane - 08/7 - 02 / 9 1609 dg a 357
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 5 30/6 - 05 / 3 2140 14,8a 423
8 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -0 -0 -1 -7 -29 500
Saturn (DK) 8 Plass 147 985
10 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) M. Finsand Drammen Travbane 3 11/8 - 03 / 5 2100 17,8a 1421
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) A. Rasmussen Drammen Travbane 4 02/8 - 01 / 4 2100 19,4a 334
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg A. Rasmussen Drammen Travbane 0 26/7 - 05 / 4 1700 16,2a 400
A. Rasmussen Ann-Sophie Myklebust A. Rasmussen Drammen Travbane 4 19/7 - 04 / 4 2100 16,2a 916
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 1 2100 19,8a 735
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -2 -2 -2 -29 500
Normandy Flax (S) 9 Plass 103 836
6 år BRUN H v.Sam Bourbon (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 27/8 - 04 / 6 2100 16,4a 147
e. Epeichette (IT) v. Defi D'aunou* (FR) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 12/8 - 04 / 10 2140 16,9a 87
Heine Vigre-Cato Utbjoa L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 03 / 10 1609 14,8a 28
L. Kolle Per Gottling (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 30/5 - 03 / 9 2160 15,2 125
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 03 / 8 1609 14,1a 42
10 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -16 000 2017: -23 -0 -1 -2 -7 -44 000
Coolmate 10 Plass 145 500
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) E. Høitomt Forus Travbane 0 26/6 - 01 / 12 2040 16,8a 149
e. Vet Cool Joe (NL) v. Echo* (FR) E. Høitomt Forus Travbane 7 17/6 - 04 / 7 2040 17,5a 417
Malin Engen Skarsholt /Barkåker M. Erga Forus Travbane 0 22/5 - 02 / 7 2040 18,5a 515
J. Eilertsen Malin Engen Skarsholt O. Gudmestad Haugaland Travpark - 10/5 - 04 / 2 1800 dg a 533
Svart/gull skrådelt, hvit kant O. Gudmestad Forus Travbane 0 14/4 - 08 / 11 2040 17,9a 1514
11 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -17 -5 -3 -1 -7 -131 500
Sugar Road (S) 11 Plass 220 567
5 år BRUN V v.Revenue* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 04 / 2 2100 16,3a 107
e. Nanny Silvio (S) v. Somolli Silvio* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 20/8 - 05 / 12 2100 16,3a 123
Finn Ødegård-Amalie Ødegård Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 01 / 2 2100 15,2a 165
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 17/4 - 06 / 10 2140 15,3a 105
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 08 / 7 2100 br ag 59
12 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -2 -1 -0 -8 -74 563
Selma Frecel 12 Plass 118 063
5 år MØRKBR HP v.Raja Mirchi* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 29/8 - 04 / 9 2100 14,8a 140
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 06 / 8 2100 15,7a 45
Stall Lydløs M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 09 / 4 2609 16,1a 129
M. Høitomt E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 05 / 2 1609 13,3a 171
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Årjäng 7 01/6 - 04 / 2 2140 16,1 64