Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
MAX 800 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG
MAX 800 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 90.001 - 280.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-4 Plass : 7-2-4

1 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -22 -1 -2 -1 -2 -54 000
Vestpol Hebe 2100 1 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) T. Solberg Drammen Travbane 4 30/8 - 01 / 7 2100 30,7ag 90
e. Spang Pila v. Lome Elden Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 3 2100 32,0ag 97
Karin Hauge-Espen Edvardsen K. Hauge Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 6 2160 dg 680
T. Solberg Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 08/2 - 04 / 8 2100 33,7ag 74
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Leangen Travbane - 27/1 - 06 / 1 2140 dg 40
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 2 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/8 - 03 / 5 2100 27,8ag 27
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Biri Travbane 4 10/8 - 02 / 3 2100 33,9a 21
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Biri Travbane 2 22/7 - 04 / 1 2100 28,8a 18
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 13/7 - 03 / 1 1609 28,4a 34
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 8 2120 28,5 g 379
3 2018: -16 -4 -1 -0 -4 -133 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 3 Plass 175 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/8 - 06 / 2 2600 28,7a 493
e. Stjernesiri v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/8 - 03 / 8 2100 29,3ag 57
Jørn Eilertsen-Svein J. Guttormsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 01 / 5 2609 br ag 253
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 4 2600 30,7ag 23
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 7 2120 27,4 107
4 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 4 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden C. Hande Drammen Travbane 3 30/8 - 04 / 8 2100 28,7a 437
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel C. Hande Bjerke Travbane 3 20/8 - 03 / 2 2100 28,6a 226
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen C. Hande Drammen Travbane 4 11/8 - 01 / 8 2120 29,7 187
C. Hande Aina Kristine Madsen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 30/7 - 02 / 9 2100 28,9a 361
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/7 - 02 / 4 2100 27,8a 233
5 2018: -19 -2 -1 -1 -10 -81 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 5 Plass 275 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 05 / 12 2100 28,3a 229
e. Rust Mari v. Elding H. Holm Drammen Travbane 4 23/8 - 01 / 7 1700 27,2a 38
Stall Langaard Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 02 / 9 2120 29,0 120
Å. Tengsareid Halvor Bø Langaard H. Holm Drammen Travbane 4 02/8 - 03 / 3 1700 26,3a 615
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Bjerke Travbane 0 02/7 - 04 / 10 1609 29,1ag 253
6 2019: -6 -2 -0 -1 -1 -48 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 6 Plass 410 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 07 / 2 2100 27,4a 191
e. Trollemma v. Ilmin G. Antonsen Kala Landbane 5 12/8 - 06 / 1 1900 27,5 g 202
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 02 / 8 2120 29,2 g 43
G. Austevoll Trond Solskau O. Østre Bjerke Travbane 5 18/7 - 04 / 11 2160 28,0 194
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 11 2120 28,8 103
7 2018: -15 -1 -4 -0 -4 -90 183 2017: -16 -3 -1 -1 -5 -163 181
Rapptor 7 Plass 294 142
5 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 07 / 4 2100 26,1a 57
e. Frigg Rappa v. Friggbest O. Østre Bjerke Travbane - 15/8 - 06 / 3 2100 dg a 71
Ole Johan Østre /Eidsberg O. Østre Drammen Travbane 2 02/8 - 03 / 8 1700 25,9a 109
O. Østre O. Østre Årjäng - 14/7 - 12 / 9 2140 dg a 220
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Hagmyren 0 02/7 - 07 / 1 2140 26,5 374
8 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 8 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 3 19/8 - 01 / 1 2140 27,7 g 81
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven O. Sagholen Kala Landbane 1 12/8 - 06 / 3 1900 26,5 g 69
Terje Haglund /Mysen J. Hansen Drammen Travbane 4 19/7 - 03 / 5 1700 26,7ag 25
O. Sagholen O. Sagholen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 4 1600 27,0ag 79
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åmål 6 19/6 - 03 / 11 1700 28,0 g 21
9 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 9 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 05 / 3 2100 28,2a 73
e. Aldina v. Alm Svarten D. Dalen Bergen Travpark 3 18/8 - 08 / 7 1620 25,7 46
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 3 08/8 - 05 / 2 2100 27,8a 74
D. Dalen Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Biri Travbane 6 28/7 - 05 / 3 2100 29,0 358
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Sørvik Sørlandets Travpark 2 20/7 - 01 / 8 2160 28,7 115
10 2019: -8 -1 -0 -1 -3 -31 000 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 10 Plass 268 500
9 år BRUN HP v.Moe Odin H. Tvedt Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 05 / 2 2100 28,3a 68
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* D. Dalen Drammen Travbane 1 23/8 - 01 / 9 1700 27,0a 54
Sigbjørn Baann /Sannidal D. Dalen Sørlandets Travpark 4 01/7 - 04 / 8 2160 28,7 126
H. Tvedt Sigbjørn Baann J. Undem Klosterskogen Travbane 4 14/6 - 05 / 13 2120 27,9 208
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek J. Undem Bjerke Travbane 4 06/6 - 06 / 7 2100 29,0a 176
11 2019: -6 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -15 -3 -3 -2 -4 -130 000
Engas Odelsjente 11 Plass 301 500
11 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 18/4 - 06 / 11 2100 28,4a 101
e. Gilma v. Bork Rigel A. Frønes Bjerke Travbane 5 28/3 - 08 / 8 2160 28,9 53
Tonje Johannessen /Skien A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 16/3 - 07 / 1 2100 28,8 54
T. Ellefsen Tonje Johannessen A. Frønes Sørlandets Travpark 2 11/3 - 08 / 1 1609 28,7ag 17
hvit m/rødt sk.stk./ermer + reklame A. Frønes Drammen Travbane 0 03/3 - 03 / 7 2120 29,2 g 113