<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:20 V75-3
V5-1
TRYGVE DISKERUDS MINNELØP
TRYGVE DISKERUDS MINNELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.600.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-14 Plass : 9-6-14

1 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 2140 1 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 08 / 6 2100 24,3a 215
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Sørlandets Travpark 4 25/8 - 02 / 4 2160 25,1 101
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Rättvik 0 04/8 - 08 / 5 1640 22,6 496
O. Sagholen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Bjerke Travbane 4 25/7 - 07 / 9 2160 24,5 159
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 04 / 9 2640 24,7 352
2 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 2 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bergen Travpark 1 18/8 - 10 / 1 2120 24,5 119
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane - 08/8 - 08 / 7 2100 dg a 36
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 5 25/7 - 07 / 13 2160 24,8 23
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 13 2640 24,4 36
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame F. Hamre Momarken Travbane 5 30/6 - 06 / 10 2140 23,0a 173
3 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 3 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 04/8 - 03 / 8 3160 26,3 59
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 7 2609 25,3a 116
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 06 / 5 2140 23,5ag 36
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/6 - 04 / 11 3160 25,0 41
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 19/5 - 09 / 7 2100 22,9 21
4 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 4 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 25/8 - 02 / 5 2160 24,8 114
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 04/8 - 03 / 9 3160 26,5 289
Stall Appollo 11 Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 25/7 - 07 / 12 2160 24,9 77
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 11/7 - 07 / 10 1609 22,5a 115
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 12 2640 25,1 g 163
5 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 5 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 4 1609 22,7a 268
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Drammen Travbane 5 11/8 - 04 / 3 1700 23,6ag 55
Odd Ådnekvam /Salhus C. Jepson Rättvik 3 04/8 - 08 / 7 1640 22,4 g 32
E. Høitomt Erik Killingmo (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/7 - 07 / 11 2160 23,9 59
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Jakobsson Årjäng 6 13/7 - 06 / 4 2140 23,6 58
6 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 6 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 08 / 5 2100 24,0a 19
e. Minti v. Minpil A. Akselsen Bergen Travpark 6 18/8 - 10 / 5 2120 25,0 g 25
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna A. Akselsen Bjerke Travbane 1 08/8 - 08 / 8 2100 24,9a 24
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Sørlandets Travpark 2 11/7 - 07 / 5 1609 22,2a 53
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Bjerke Travbane 0 20/1 - 08 / 12 2100 27,2a 72
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 212 2018: -15 -0 -2 -0 -9 -154 528
Mino* 7 Plass 1 510 507
11 år RØD H v.Moe Odin E. Strandberg Gävle 5 17/8 - 03 / 6 2140 24,1a 289
e. Minti v. Minpil E. Strandberg Rättvik 0 04/8 - 08 / 0 1660 21,9 1748
Sverige E. Leo Gävle 0 05/5 - 08 / 0 2160 24,0 500
D. Dalen Helena Stens Runfeldt E. Leo Gävle 4 19/4 - 06 / 0 2660 26,3 57
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Leo Bergsåker 4 11/4 - 06 / 6 2140 23,6 1259
8 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -28 212 2018: -20 -0 -2 -2 -8 -108 942
Philip Lyn 8 Plass 1 007 304
9 år SVART H v.Briskeby Philip A. Andersen Momarken Travbane 0 17/7 - 01 / 4 2160 27,2 32
e. Tangen Pia v. Lome Elden A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 10 2640 25,0 665
Morten Carlsen /Bodø A. Andersen Bjerke Travbane 5 20/6 - 08 / 6 2100 24,7a 421
V. Hop Anders Andersen (T) A. Andersen Bjerke Travbane 0 09/6 - 04 / 13 3160 25,9 1622
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Andersen Bjerke Travbane 6 30/5 - 08 / 1 2140 25,0 93
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 9 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 08 / 12 2100 24,0a 107
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 8 2609 25,1ag 449
Stall Vent og se O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 30/5 - 08 / 14 2160 dg 28
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 19/5 - 09 / 11 2120 dg 53
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Åby 1 28/4 - 03 / 15 2160 23,1 50
10 2018: -6 -0 -0 -2 -3 -77 118 2017: -2 -1 -0 -1 -0 -270 160
Järvsö Blomster* (S) 10 Plass 1 425 715
9 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) E. Adielsson Bergsåker 4 25/8 - 06 / 10 2640 23,0a 407
e. Remjahna* (S) v. Troll Jahn H. Svensson Umeå 4 10/8 - 09 / 13 2200 24,9 122
Sverige Ø. Kihlstrøm Bergsåker 3 19/7 - 07 / 12 2140 24,4a 39
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) H. Svensson Bergsåker 3 05/7 - 04 / 8 1640 22,3a 153
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit Ø. Kihlstrøm Hagmyren 6 01/7 - 11 / 12 2140 25,0a 36
11 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 2160 1 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/8 - 02 / 9 2180 23,9 20
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Momarken Travbane 1 19/8 - 05 / 7 2180 23,6 13
Stall Galileo G. Flåten Drammen Travbane 0 11/8 - 04 / 8 1700 23,8a 201
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 4 2609 23,8ag 150
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 07 / 8 1609 20,5a 170
12 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -21 -6 -3 -2 -4 -256 030
Jærvsørappen 2 Plass 3 925 884
8 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 1 20/8 - 06 / 8 1680 24,5 24
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Drammen Travbane 0 11/8 - 04 / 5 1700 23,8a 198
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Östersund 5 25/7 - 07 / 5 2140 22,4a 200
J. Blekkan P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 3 1609 21,5a 209
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 5 23/6 - 09 / 7 2140 25,7a 129
13 2018: -4 -2 -1 -0 -0 -173 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -125 000
Åsrud Vilja 3 Plass 2 138 410
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/8 - 07 / 9 1609 25,2ag 101
e. Skattiana v. Eng Svarten K. Malmin Sørlandets Travpark 2 21/7 - 07 / 12 2140 23,6a 36
Stall Vilja K. Malmin Biri Travbane 1 13/7 - 05 / 5 2100 24,4a 12
K. Malmin Tor Ørjan Johansen K. Malmin Bjerke Travbane 1 27/6 - 03 / 8 2160 26,1 34
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Sørlandets Travpark 2 22/7 - 04 / 10 2140 23,0a 52
14 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 4 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bergen Travpark 3 30/8 - 01 / 9 2180 24,7 13
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Drammen Travbane 0 11/8 - 04 / 2 1700 23,9a 244
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Sørlandets Travpark 6 21/7 - 09 / 5 2609 23,7a 259
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Leangen Travbane 0 23/6 - 09 / 3 2140 28,1a 60
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 07 / 10 2100 23,0a 75
15 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -56 633 2018: -16 -2 -1 -3 -7 -430 747
Ingbest 5 Plass 3 170 120
7 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Bjerke Travbane 4 23/8 - 07 / 1 1609 21,4a 104
e. Ing May v. Elding F. Hamre Drammen Travbane 1 11/8 - 04 / 6 1700 22,6a 130
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Östersund 0 25/7 - 07 / 12 2140 22,7a 241
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 07 / 7 1609 20,4a 149
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 6 10/6 - 10 / 6 1609 19,9a 790