<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V4-4
VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 375.000-187.500-110.000-75.000-50.000-(35.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-11 Plass : 3-2-11

1 2018: -9 -2 -0 -2 -2 -247 046 2017: -7 -4 -0 -2 -0 -417 424
Mjølner Torine 2100 1 Plass 664 470
4 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 27/8 - 03 / 5 2100 28,0a 153
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Östersund 0 25/7 - 05 / 7 2140 31,4ag 247
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Östersund 5 15/7 - 02 / 7 2140 27,7a 86
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Hagmyren 0 02/7 - 06 / 8 2160 28,0 149
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 0 01/6 - 05 / 12 2180 31,8 g 20
2 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -521 200 2017: -8 -4 -3 -0 -0 -273 648
Stjärnblomster* (S) 2 Plass 794 848
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) J. Persson Bjerke Travbane 1 27/8 - 01 / 7 2100 28,5a 13
e. Järvsö Blomster* (S) v. Järvsöviking* (S) Ø. Kihlstrøm Östersund 1 25/7 - 05 / 2 2140 26,5a 36
Sverige Ø. Kihlstrøm Östersund 1 15/7 - 01 / 1 2140 27,0a 23
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) J. Persson Biri Travbane 2 04/11 - 08 / 7 2100 29,0a 74
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit J. Persson Gävle 1 22/8 - 03 / 7 2180 29,0 29
3 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 3 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Bjerke Travbane 1 27/8 - 02 / 10 2100 27,9a 11
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Leangen Travbane 2 23/6 - 04 / 10 2200 29,4 21
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Bjerke Travbane 1 09/6 - 08 / 15 2180 26,7 45
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 4 23/5 - 02 / 8 2180 25,4 229
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Biri Travbane 2 06/5 - 03 / 8 2100 27,0a 18
4 2018: -11 -1 -2 -1 -4 -85 000 2017: -10 -3 -1 -1 -4 -244 000
Lykkje May 4 Plass 329 000
4 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Bjerke Travbane 2 27/8 - 02 / 6 2100 28,2a 98
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Sørlandets Travpark 3 20/7 - 05 / 1 2140 27,6 54
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Bergen Travpark 1 12/7 - 04 / 11 2160 27,6 92
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane - 03/7 - 04 / 7 2040 dg a 176
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 7 16/6 - 07 / 3 2040 27,3 580
5 2018: -11 -3 -4 -0 -3 -559 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 5 Plass 631 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/8 - 03 / 9 2100 28,1a 11
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Drammen Travbane 1 11/8 - 07 / 2 1700 25,2a 11
Stall Ness Tjo T. Solberg Östersund 2 25/7 - 05 / 3 2140 26,6a 18
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Östersund 1 15/7 - 02 / 9 2140 26,7a 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Leangen Travbane 1 23/6 - 04 / 7 2160 30,3 28
6 2018: -17 -5 -3 -2 -5 -148 000 2017: -6 -0 -1 -0 -4 -33 000
Misi Ø.K. 6 Plass 181 000
4 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. B. Øksnevad Bjerke Travbane 3 27/8 - 03 / 7 2100 28,3a 173
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin H. Eggen Bergen Travpark 2 18/8 - 05 / 12 2100 30,2a 29
Stall Davenskø B. Øksnevad Bergen Travpark 1 09/8 - 04 / 3 2100 29,3ag 15
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 1 24/7 - 06 / 4 2040 31,1 g 23
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Sørlandets Travpark 1 20/7 - 11 / 7 2140 29,8a 66
7 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -45 296 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -57 274
B.W.Sessa* (S) 7 Plass 102 570
4 år BRUN HP v.Tekno Odin U. Ohlsson Bjerke Travbane 4 27/8 - 01 / 4 2100 28,9a 201
e. B.W.Blixten* (S) v. H.G. Balder J. Persson Bergsåker 4 16/8 - 11 / 10 2160 30,7 g 46
Sverige J. Persson Dannero 3 12/8 - 12 / 2 2140 30,3 45
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Östersund 0 15/7 - 02 / 2 2140 br ag 429
svart med hvite seler, todelte ermer J. Olsen Romme - 01/6 - 05 / 3 2140 br g 413
8 2018: -12 -1 -1 -2 -6 -86 421 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 8 Plass 114 185
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 4 27/8 - 03 / 3 2100 28,7a 404
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 4 24/8 - 07 / 10 2100 32,6ag 33
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bjerke Travbane 1 09/8 - 01 / 8 2100 29,9a 29
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 01/8 - 02 / 8 2140 31,1 84
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 4 02/7 - 05 / 9 2160 31,9 g 29
9 2018: -10 -0 -4 -0 -5 -181 655 2017: -11 -0 -3 -0 -5 -204 000
Skeie Stjerna 9 Plass 385 655
4 år BRUN HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 27/8 - 01 / 6 2100 28,6a 68
e. Gam Garbo v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 2 11/8 - 07 / 3 1700 26,2a 52
Annett S. Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Östersund 6 25/7 - 05 / 4 2140 28,5ag 84
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Östersund 2 15/7 - 01 / 2 2140 27,0a 124
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. L. Kolle Leangen Travbane 6 23/6 - 04 / 9 2180 30,7 336
10 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 10 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 3 27/8 - 02 / 1 2100 28,4ag 266
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) O. Østre Östersund - 25/7 - 05 / 9 2140 dg a 475
Merete Viksås /Roa O. Østre Östersund 3 15/7 - 01 / 6 2140 27,6ag 606
O. Østre Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 09/6 - 08 / 12 2160 dg 1188
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Romme 6 01/6 - 05 / 7 2160 28,8 g 443
11 2018: -8 -0 -0 -4 -3 -185 262 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 11 Plass 457 762
4 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 27/8 - 01 / 3 2100 28,8a 112
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Drammen Travbane 3 11/8 - 07 / 5 1700 26,4a 91
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 14 2120 31,6 272
L. Kolle Vaidas Rimsa L. Kolle Biri Travbane 4 06/5 - 03 / 6 2100 27,2a 116
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 5 17/4 - 04 / 10 2200 28,0 31
12 2018: -13 -2 -2 -0 -2 -84 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -17 000
Eikjærva 12 Plass 101 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 27/8 - 02 / 2 2100 28,7a 364
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 06 / 8 2100 30,8a 21
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 02 / 2 2100 29,4 107
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/7 - 04 / 3 2140 30,4ag 58
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 10 2140 32,1ag 31