<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:10 V4-2
FINN-TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
FINN-TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 250.000-125.000-75.000-40.000-30.000-(20.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-12-5 Plass : 9-12-5

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -0 -5 -149 000
Tangen Frida 2100 1 Plass 149 000
4 år SVART HP v.Moe Odin J. Blekkan Bjerke Travbane 1 28/8 - 03 / 1 2100 31,3ag 336
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder M. Høitomt Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 10 2160 34,9 g 210
Anders Berntsen-Raymond Hope E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 08 / 3 2160 33,6 32
J. Blekkan Marius Høitomt (T) T. Solberg Bjerke Travbane 4 30/5 - 09 / 9 2160 33,2 65
Blå m/rød ermstripe + rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 01 / 2 2100 33,7 g 118
2 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -79 000
Ask Viktoria 2 Plass 87 000
4 år BRUN HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 01 / 1 2100 29,4a 365
e. Horgen Bente v. Elding D. Dalen Momarken Travbane 8 19/8 - 03 / 9 2160 34,9 g 60
Stig Flaata /Tinn Austbygd G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 08 / 5 2160 33,1 g 61
T. Solberg Malene Berdalen (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 22/7 - 07 / 3 2120 33,3 23
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 08 / 2 2100 33,3 171
3 2018: -7 -1 -1 -1 -3 -82 294 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.W.Laika* (S) 3 Plass 82 294
3 år BRUN HP v.Bork Odin U. Eriksson Bjerke Travbane 2 28/8 - 03 / 6 2100 31,7a 65
e. B.W.Madde* (S) v. Mørtvedt Jerkeld U. Eriksson Dannero 6 29/7 - 09 / 5 2140 34,3a 40
Sverige U. Eriksson Rättvik 0 16/7 - 09 / 11 2140 32,9 107
U. Eriksson Caroline Holm (T) U. Eriksson Bollnäs 1 19/6 - 08 / 2 2140 32,9a 142
rød med mørkeblå stolpe. J. Olsen Hagmyren 6 02/6 - 01 / 13 2160 36,2 g 147
4 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -80 243 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hellin Victoria 4 Plass 80 243
3 år SVART HP v.Hellin Faxen O. Kjenner Bjerke Travbane 2 28/8 - 02 / 5 2100 31,1a 157
e. Mammas Viktoria v. Alm Viktor O. Kjenner Dannero 0 12/8 - 06 / 6 2140 30,3a 612
Philip Rinaldi-Anders Vegstein J. Mjølnerød Dannero 3 29/7 - 09 / 7 2140 33,3a 91
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Årjäng 2 13/7 - 02 / 8 2160 35,0 27
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Årjäng 1 01/6 - 08 / 1 2140 33,9 18
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -4 -6 -179 287
Alonso Jenta 5 Plass 179 287
4 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Bjerke Travbane 2 28/8 - 01 / 3 2100 29,4a 77
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Dannero 5 12/8 - 06 / 7 2140 29,9a 639
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Dannero 3 29/7 - 05 / 2 2140 32,6a 62
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 06 / 14 2120 31,2 g 1972
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 6 20/6 - 09 / 3 2140 34,1 g 115
6 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 6 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/8 - 01 / 6 2100 29,6a 188
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/8 - 09 / 4 2140 32,1 109
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 03/8 - 04 / 1 2100 32,6 g 108
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 08 / 7 2100 34,6 126
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 08 / 7 2100 34,9 71
7 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -61 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Erga Fenja 7 Plass 61 000
3 år BORKET HP v.Bork Odin T. Erga Bjerke Travbane 3 28/8 - 02 / 1 2100 31,9a 153
e. Moe Fenja v. Moe Odin A. Erga Forus Travbane 4 14/8 - 03 / 3 2040 30,5a 273
Atle Erga /Orre T. Erga Bergen Travpark 1 12/7 - 03 / 13 2120 34,2 268
A. Erga A. Erga Sørlandets Travpark 4 24/6 - 07 / 1 2140 34,4 g 221
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re A. Erga Forus Travbane P 21/4 - 20 / 7 2060 35,5 P
8 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -12 000
Vår Oda 8 Plass 28 000
4 år BRUN HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 28/8 - 03 / 4 2100 31,8a 202
e. Vårlill v. Elding D. Dalen Sørlandets Travpark 0 29/7 - 08 / 1 2140 br g 33
Bent Olav Wigdal /Vikersund Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 2 2140 37,2 P
V. Hop Øystein Tjomsland (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
9 2018: -5 -3 -1 -1 -0 -760 040 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brenne Blesa 9 Plass 760 040
3 år RØD HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 28/8 - 02 / 9 2100 30,8a 11
e. Brenne Stjerna v. Braute V. Tjomsland Dannero 2 12/8 - 06 / 9 2140 29,2a 30
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 09 / 9 2140 32,9a 18
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 03/6 - 20 / 3 2160 38,9 P
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -1 -2 -1 -4 -110 724
Jeksa 10 Plass 113 724
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 28/8 - 03 / 5 2100 31,7a 15
e. Modena v. Moe Odin U. Eriksson Dannero 6 12/8 - 06 / 3 2140 30,1a 86
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 07 / 4 2140 31,1a 24
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 4 19/7 - 02 / 3 2100 32,1a 22
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Rättvik 1 21/6 - 09 / 5 2160 34,0 14
11 2018: -11 -0 -0 -5 -5 -117 135 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rappodina* 11 Plass 117 135
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin U. Ohlsson Bjerke Travbane 4 28/8 - 01 / 9 2100 30,0a 228
e. Rappfaksa v. Järvsöfaks (S) O. Lindqvist Boden 3 08/8 - 01 / 8 2160 32,8 g 50
Sverige O. Lindqvist Dannero - 29/7 - 05 / 6 2140 dg ag 94
U. Ohlsson Jerker Bjurman (A) J. Norberg Skellefteå 5 10/7 - 07 / 10 2160 33,1 g 84
svart med hvite seler, todelte ermer O. Lindqvist Bollnäs 3 19/6 - 08 / 1 2140 33,2a 77
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -446 000
Eldoda 12 Plass 451 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin T. Solberg Bjerke Travbane 4 28/8 - 02 / 2 2100 31,9a 84
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 7 2100 dg 22
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 4 2100 dg r 22
L. Kolle Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane P 19/4 - 20 / 1 2100 33,5 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/10 - 20 / 1 1700 47,9 B