Neste løp >>>
Start ca kl. 15:30 V65-1
FINN-TACK BJERKE-LØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-2-4 Plass : 11-2-4

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -0 -3 -3 -51 500
T.B.'s Minar 2100 1 Plass 164 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet B. Steinseth Momarken Travbane - 10/4 - 06 / 4 2140 dg a 169
e. Nordby Katla v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane - 28/3 - 05 / 11 2160 dg 487
Eli-Mina Antonsen /Tangen O. Østre Bjerke Travbane 0 07/3 - 02 / 8 2100 31,0a 673
B. Steinseth Eli-Mina Antonsen A. Stensen Biri Travbane 0 24/11 - 01 / 5 2100 34,0a 167
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj L. Kolle Biri Travbane 0 04/11 - 02 / 10 2140 31,1 306
2 2018: -8 -6 -2 -0 -0 -112 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Waxen 2 Plass 134 420
5 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 21/7 - 01 / 6 2180 28,6 g 10
e. Tangen Sara v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 11/7 - 04 / 3 2140 26,2a 10
Pekka Lillbacka Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/7 - 03 / 13 2200 26,0 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/6 - 02 / 5 2160 27,3 13
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 26/5 - 03 / 1 2140 27,5 12
3 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -6 -122 000
T.M. Stjerna 3 Plass 182 500
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven O. Kjenner Bergen Travpark 4 18/8 - 05 / 11 2100 30,6a 84
e. Ola's Jahnna v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 03 / 3 2100 30,5a 87
Torbjørn Moen /Seljord L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 2 2140 29,5 g 311
E. Høitomt Torbjørn Moen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 07 / 10 2120 29,0 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 27/6 - 01 / 5 1640 29,1 g 24
4 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 4 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 06 / 8 2100 31,3a 44
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 03 / 6 2100 30,2a 36
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Arvika 1 06/7 - 11 / 2 2100 30,8 39
C. Kjenner Eva Holmsen C. Kjenner Momarken Travbane 1 19/6 - 01 / 2 2140 30,1a 73
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Bjerke Travbane 3 30/5 - 04 / 6 2160 30,0 49
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 5 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos H. Holm Drammen Travbane - 16/8 - 03 / 4 2100 dg 163
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen H. Holm Biri Travbane 6 29/6 - 04 / 5 2120 29,8 g 231
Erland Flaten /Aurdal H. Holm Bjerke Travbane 7 18/6 - 03 / 13 2100 31,0a 262
H. Holm Erland Flaten H. Holm Biri Travbane - 25/5 - 04 / 3 1609 dg a 56
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 28/2 - 04 / 6 1609 29,1a 98
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -3 -3 -4 -62 991
Torivinna 6 Plass 126 491
11 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 31/5 - 01 / 9 2140 32,6ar 31
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 06/5 - 03 / 1 2140 28,9a 60
Lene Nielsen Frogner /Skiptvet M. Jakobsson Färjestad - 30/4 - 05 / 1 2140 dg 251
Å. Tengsareid Lene Nielsen Frogner Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 18/4 - 04 / 8 2100 29,5a 189
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 10/4 - 06 / 3 2140 31,8a 252
7 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -6 -2 -0 -1 -0 -35 000
Stumne Lyn 7 Plass 169 444
7 år SVART V v.H.G. Balder B. Garberg Leangen Travbane 3 20/8 - 04 / 10 2160 30,6 67
e. Stumne Saga v. Spang Best A. Stensen Biri Travbane - 22/7 - 04 / 3 2100 dg a 71
Janne Riseth-Jan Ola Riseth E. Kristiansen Leangen Travbane P 21/5 - 21 / 5 2160 35,2 P
A. Stensen Janne Riseth E. Kristiansen Leangen Travbane 4 26/12 - 04 / 9 1640 28,8a 24
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Kristiansen Leangen Travbane 4 03/12 - 08 / 1 2140 33,7a 74
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -17 -2 -2 -2 -7 -83 500
Spang Virmar 8 Plass 170 000
10 år BRUN V v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 2 24/8 - 03 / 2 1600 28,9 190
e. Spang Koso v. Kos Knekten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 15/8 - 03 / 2 1609 28,1a 120
Stall Lindalen H. Horpestad Bjerke Travbane 4 25/7 - 01 / 7 2100 31,7a 299
O. Mikkelborg Terje Lindalen Å. Tengsareid Biri Travbane 3 13/7 - 03 / 9 1609 29,9a 268
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 27/6 - 01 / 4 1640 29,0 260
9 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -15 500 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mo Ronja 9 Plass 151 250
10 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo R. Halvorsen Bergen Travpark 0 18/1 - 03 / 10 1620 33,2 g 244
e. Tori Jenta v. Alm Rigel R. Halvorsen Bergen Travpark 4 07/12 - 04 / 5 2120 33,6 g 54
Stall 3 R. Halvorsen Bergen Travpark 3 16/11 - 04 / 9 2100 30,0a 608
D. Dalen Liv Haslie R. Halvorsen Bergen Travpark 6 14/9 - 02 / 9 2100 29,7a 889
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Halvorsen Bergen Travpark 6 14/9 - 07 / 2 2100 29,8 763
10 2018: -13 -1 -2 -1 -2 -48 500 2017: -7 -1 -3 -1 -2 -64 000
Stian 10 Plass 112 500
4 år SVART H v.Skibber G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 5 1609 br ag 77
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 8 2100 33,5a 29
Lene Flåten /Vear G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 04 / 1 2100 28,2ag 55
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 06 / 7 2100 28,1a 42
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 02 / 11 1609 25,4a 21
11 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 11 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 3 2100 30,5ag 27
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Biri Travbane 1 29/6 - 04 / 6 2120 27,1 74
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/6 - 03 / 3 2100 29,5a 507
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 8 2140 31,4a 147
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 05 / 10 2100 31,9ag 69