<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:10 V65-3
V4-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr., 40 m. ved 60.001 kr.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-3 Plass : 9-6-3

1 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Odin 2140 1 Plass 33 000
3 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2140 33,7 g 95
e. Torpa Fia v. Krembest J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 8 2120 34,7 g 234
Stall Tuckers Corner J. Eriksen Forus Travbane 6 14/8 - 07 / 9 2060 34,4 23
J. Eriksen T. Solberg Sørlandets Travpark 2 20/7 - 10 / 11 2140 31,8a 94
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Forus Travbane 4 17/6 - 02 / 10 2060 36,3 22
2 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 2 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Momarken Travbane 3 19/8 - 03 / 5 2140 33,7 350
e. Lille Kristine v. Moe Odin A. Akselsen Biri Travbane 4 27/7 - 01 / 3 2100 35,8 152
Vidar Kalnes /Horten A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 7 2120 38,5 P
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 3 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan S. Ruud Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 2 2100 31,9a 347
e. Inglinn v. Spang Best G. Gundersen Momarken Travbane 5 19/8 - 03 / 12 2160 33,3 266
Stall Tuxi S. Ruud Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 2 2100 33,5a 233
M. Gundersen Per Arne Ruud S. Ruud Jarlsberg Travbane 8 09/7 - 02 / 3 2100 34,4ag 228
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame S. Ruud Biri Travbane 3 29/6 - 08 / 7 2100 33,2 108
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045
S.K.'s Ariel 4 Plass 22 045
4 år BRUN V v.H.G. Balder H. Nordland Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 5 2100 35,0ag 1666
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Årjäng - 14/8 - 06 / 7 2140 dg 357
Tor Strømsjordet-Kjell Dolvik H. Nordland Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 2100 32,7a 484
H. Nordland H. Nordland Dannero 0 29/7 - 06 / 7 2140 32,1ag 969
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane - 26/7 - 04 / 10 2100 dg a 145
5 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 5 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 01 / 7 2120 32,2 66
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Lindbak Biri Travbane 6 17/8 - 03 / 3 2100 34,4 75
Stall Grom P. Johansen Biri Travbane 5 27/7 - 01 / 1 2100 35,9 142
D. Dalen Per Johansen (T) P. Johansen Biri Travbane P 13/7 - 21 / 1 2100 40,3 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
6 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -2 -1 -2 -45 491
Lykkje Cornelius 6 Plass 50 491
4 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 02 / 3 2140 34,3 g 103
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Biri Travbane 2 27/7 - 01 / 10 2120 34,6 483
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Sørlandets Travpark 8 01/7 - 08 / 7 2140 39,0 rg 165
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 08 / 6 2100 36,0 219
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 08 / 2 2100 37,7 rg 368
7 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -30 000 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -49 692
Tyrifaksen 2160 1 Plass 79 692
4 år SVART V v.Norheim Faksen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 8 2100 28,8a 506
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Kjenner Årjäng 3 14/8 - 06 / 10 2140 32,9 g 65
Tommy Vartiainen /Gan O. Kjenner Biri Travbane 1 22/7 - 07 / 2 2100 32,7 g 19
O. Kjenner Tommy Vartiainen O. Kjenner Momarken Travbane 1 17/7 - 03 / 6 2140 32,4 65
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 5 2160 40,3 g P
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 2 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 28/8 - 01 / 5 2100 30,7ag 394
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 6 1609 30,6ag 143
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 15 2120 31,4 g 503
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bollnäs 7 19/6 - 08 / 9 2140 34,1ag 27
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 09/6 - 01 / 7 2140 30,6 709
9 2018: -9 -3 -1 -2 -2 -91 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Odin 3 Plass 91 859
3 år BRUN H v.Tekno Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/8 - 05 / 2 2140 29,3 158
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Årjäng 5 14/8 - 06 / 8 2140 33,8 g 182
Stall Toget har gått G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 10 1609 29,8a 54
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 3 24/6 - 07 / 4 2160 32,8 59
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 8 13/6 - 08 / 12 2120 32,6 50
10 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -73 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Prinsen 2180 1 Plass 73 000
3 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 2 2100 29,0ag 305
e. Hage Trygga v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 2 2100 29,3ag 225
Anders Heggland /Nodeland E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/7 - 01 / 3 2100 31,4a 24
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 06 / 10 2120 30,5 49
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Forus Travbane 1 05/6 - 07 / 5 2040 30,7 17