<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
ARVID SØNDRELIDS LØP
SPORTRAPP / GRUNNLAG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 0 - 40.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-1 Plass : 9-7-1

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 2100 1 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin S. Wassberg Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 7 2100 32,3a 73
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 6 2160 36,2 g 24
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Drammen Travbane 2 26/7 - 04 / 11 2100 31,4a 35
G. Bachmann G. Bachmann Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 08 / 3 2100 33,1 330
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Biri Travbane 6 29/6 - 08 / 4 2100 34,2 g 219
2 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 2 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 03 / 10 2120 34,0 94
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden S. Wassberg Bergen Travpark 2 09/8 - 08 / 1 2100 33,0 26
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 6 2140 36,6 252
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 1 2100 36,7 g 53
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Gundersen Bergen Travpark 2 20/5 - 07 / 14 2120 32,5 45
3 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -3 -3 -7 -53 000
Solhøyulven 3 Plass 56 000
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Gravdal Biri Travbane 0 31/8 - 03 / 11 2100 31,5a 825
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 22/8 - 03 / 9 2120 34,0 265
Stall Frønes E. Gravdal Bjerke Travbane 5 15/8 - 09 / 11 2160 32,1 1055
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Bjerke Travbane 4 01/8 - 09 / 1 2140 34,0 252
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 5 26/7 - 04 / 9 2100 33,0a 192
4 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 4 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen J. Undem Sørlandets Travpark 0 12/8 - 02 / 3 2140 36,1 g 216
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 6 1700 33,2a 85
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 1 2140 34,1 224
Å. Tengsareid Helen Løland Bakka G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 22/10 - 03 / 2 2140 dg a 215
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Undem Sørlandets Travpark 0 08/10 - 03 / 6 2160 32,9 841
5 2018: -16 -3 -3 -0 -3 -74 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Ilja 5 Plass 74 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 31/8 - 03 / 8 2100 31,6ag 153
e. Kor Vindi v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 03 / 1 2100 33,4 138
Heidi Raaen-Amund Raaen Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 2 2100 32,8 g 375
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 7 26/7 - 04 / 3 2100 33,3ag 377
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 10 2120 36,0 P
6 2018: -6 -1 -0 -1 -4 -28 912 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Frøken Kari 6 Plass 33 912
4 år BRUN HP v.Spikeld B. Steinseth Årjäng 4 26/8 - 08 / 6 2140 33,9 42
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 04 / 5 2100 32,3 169
Kari Steinseth-Inger Sveen Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 3 26/7 - 04 / 4 2100 32,2a 56
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 13/7 - 08 / 1 2100 36,7 133
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 29/6 - 21 / 1 2100 38,3 P
7 2019: -7 -2 -1 -3 -0 -65 000 2018: -12 -2 -3 -2 -4 -62 000
Elvin 7 Plass 127 000
5 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Biri Travbane 4 17/8 - 03 / 15 2140 32,3 52
e. Holter Mia v. Høiby Kongen E. Høitomt Biri Travbane 3 13/7 - 08 / 9 2140 35,1 24
Stall Elvin H. Holm Momarken Travbane 3 19/6 - 07 / 6 2160 33,4 22
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Magnor Travbane 1 01/5 - 06 / 2 2020 34,5 43
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 3 2160 36,5 g 28
8 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 8 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 9 2100 31,1a 278
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 05 / 10 1700 30,4a 759
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 03 / 7 2100 34,1ag 576
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Bjerke Travbane - 16/5 - 01 / 9 2160 dg 827
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Sørlandets Travpark 3 28/4 - 08 / 6 2180 32,2 186
9 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 9 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/8 - 09 / 9 2160 32,5 g 327
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo E. Rennesvik Kala Landbane 8 12/8 - 01 / 10 1920 35,2 g 22
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Bjerke Travbane 3 01/8 - 09 / 11 2160 32,6 139
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Årjäng 3 02/7 - 06 / 12 2160 32,0 48
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 08 / 8 2100 32,5 40