<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solveig Salt 1640 1 Plass 0
3 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) G. Antonsen Momarken Travbane 19/8 - 22 / 1 2140 26,7 B
e. Princess Salt v. Pine Chip* (US)
Stall Solveig Salt
G. Antonsen
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
St. Maxime Decoy 2 Plass 0
2 år BRUN H v.Voltigeur de Myrt* (FR)
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE)
Lyngdal Trav- og Hestesportslag-Tom Forkerud
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Corona 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US)
e. Estrella (US) v. Revenue* (S)
Jens Jore /Oslo
A. Wolden
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cyria 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US)
e. Cyrilja (S) v. Armbro Trick* (CA)
Kjell Erik Tangen /Brandval
H. Holm Kjell Erik Tangen
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bullshana T.T. 5 Plass 0
3 år BRUN HP v.Bullchip
e. Shanakee v. Armbro Goal* (US)
Tom Egil Kaspersen-Trine Kaspersen
V. Hop Trine Kaspersen
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nice In Nice 6 Plass 0
2 år BRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 27/8 - 22 / 1 2100 32,0 g B
e. Risotto (US) v. Valley Victory* (US)
Kjell Enersen /Skiptvet
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ramstad Frekken 1660 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Norheim Faksen
e. Lia Topsa v. Braute
Stall Frekken
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kringlers Frøya 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Dotterud Teddy
e. Snotra v. Lome Elden
Bjørn Jensen /Maura
P. Midtfjeld Bjørn Jensen
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Russ 3 Plass 0
2 år LYSBRUN H v.Bork Odin
e. Komnes Glans v. Bork Rigel
Stall Komnes
S. Weberg
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Furderud Sola 4 Plass 0
2 år BORKET HP v.Smedheim Solan B. Humborstad Biri Travbane 22/7 - 21 / 4 2100 02,2 rg N
e. Schumari v. Schuvar
Stall Marie T.H.
B. Humborstad
svart m/gult belte & ermring.