<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:37 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vicilane 1640 1 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR)
e. Pennylane v. Deliberate Speed* (US)
Stall Åsbygda
B. Steinseth Tore Martinsen
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cash On Time 2 Plass 0
2 år BRUN H v.Revenue* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 15/8 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US)
Mette Teigen /Vestfossen
S. Weberg Atle Garseg (B)
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Beak's Lively 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Make It Happen (US)
e. Ydra Briljant (S) v. Coktail Jet (FR)
Anette Riise /Oslo
H. Holm Anette Riise
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
New Yankee 4 Plass 0
2 år BRUN H v.Ken Warkentin (US)
e. New Jersey v. Love You* (FR)
Tor Brænden /Oslo
O. Østre
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Samantha Frecel 5 Plass 0
2 år BRUN HP v.Muscle Massive* (US)
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US)
Fox Racing
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T)
svart med røde mansjetter og reklame
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Outcome 6 Plass 0
2 år BRUN H v.Sebastian K.* (S)
e. Empress Tile v. Kadabra* (US)
Odd Arne Torp /Slitu
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Evander 1660 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Horgen Tore
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll
Kai Egil Olseng /Skjeberg
O. Reime Kai Egil Olseng
blå m/svart ermstr, sv/gul reklame
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Horg Faxen 2 Plass 0
2 år BRUN V v.Hellin Faxen
e. Jarli Mai v. Bokli Eld
Unni Hallquist Horgen-Knut Horgen
K. Malmin Unni Hallquist Horgen
Mørkblå med gul reklame/bånd
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Heggine 3 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy T. Hanestad Biri Travbane - 13/7 - 22 / 2 2120 dgpp N
e. Hegglill v. Steinsvad Eld
Terje Hanestad /Roverud
T. Hanestad
brun m/hvit og grønn stolpe
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Haugestad Duft 4 Plass 0
2 år BRUN H v.Stiv Kuling O. Kjenner Momarken Travbane - 31/5 - 22 / 5 2140 dgpp N
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten
Tim Fiskerud-Kristine Narvestad
L. Trudvang Tim Fiskerud
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Furderud Faksa 5 Plass 0
2 år SVART HP v.Norheim Faksen
e. Eng Mari v. Eng Svarten
Bjørn Humborstad /Kongsvinger
B. Humborstad
gul m/grått belte og ermring