<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
ALESIS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 465.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-8 Plass : 1-10-8

1 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 2100 1 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 3 17/8 - 01 / 5 2100 26,5a 42
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 1 10/8 - 04 / 8 2100 29,9a 38
Team Ruggen B. Steinseth Bjerke Travbane 2 25/7 - 02 / 6 2600 28,0a 26
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Momarken Travbane 2 17/7 - 06 / 4 2140 25,2a 63
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 07 / 8 1600 25,3a 55
2 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 2 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 1 17/8 - 01 / 7 2100 26,4a 137
e. Frigg Rappa v. Friggbest D. Dalen Drammen Travbane - 11/8 - 10 / 2 2100 dg a 212
Stall Wrons D. Dalen Biri Travbane 4 27/7 - 06 / 6 1609 25,6a 409
Å. Tengsareid Vidar Olsen D. Dalen Biri Travbane 2 15/7 - 06 / 7 2120 27,9 106
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 4 15/6 - 03 / 4 2100 26,7a 730
3 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 3 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 09 / 8 2500 28,4a 51
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Drammen Travbane 4 11/8 - 10 / 11 2100 26,7a 407
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen T. Jansson Åmål - 29/7 - 04 / 4 2480 dg a 76
V. Hop Kjell Roar Hansen V. Hop Bjerke Travbane 3 25/7 - 02 / 8 2600 28,3a 87
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 11 2140 26,9a 371
4 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 4 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding M. Sørvik Biri Travbane 4 17/8 - 01 / 2 2100 26,6a 157
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* M. Sørvik Biri Travbane 3 10/8 - 04 / 3 2100 30,3a 694
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Momarken Travbane 5 10/4 - 04 / 3 2140 28,5a 152
M. Sørvik H. Tvedt Bjerke Travbane 0 29/11 - 07 / 6 2100 29,5ar 82
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek O. Sagholen Momarken Travbane 4 14/11 - 07 / 3 1640 26,8ag 197
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 5 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin O. Østre Färjestad 0 20/8 - 05 / 7 2160 28,1 g 80
e. Lex Ronja v. Lex Jon R. Skoglund Rättvik 0 04/8 - 01 / 5 2160 27,5 76
Gjermund Gravdal /Tranby O. Østre Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 15 2140 28,8 g 41
E. Høitomt Gjermund Gravdal R. Skoglund Hagmyren 1 02/7 - 07 / 4 2140 25,6 381
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Leangen Travbane 3 22/6 - 04 / 8 2140 27,9a 47
6 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 6 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 03 / 1 2100 28,2a 299
e. Slogum Il v. Ilmin R. Lauritsen Bjerke Travbane - 09/5 - 08 / 6 2100 dg a 844
Johnna Henningsen-John Grinde R. Lauritsen Biri Travbane 0 20/4 - 05 / 8 1609 28,4ag 503
G. Stenberg R. Lauritsen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 3 2120 32,1 P
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 3 2100 30,1 169
7 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 7 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin L. Pedersen Biri Travbane - 25/5 - 03 / 7 2120 dg 284
e. Eldny v. Pål Even D. Dalen Momarken Travbane 0 15/5 - 01 / 6 2140 27,1a 67
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak L. Trudvang Momarken Travbane 0 08/5 - 03 / 3 2140 32,9 g 256
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 3 20/4 - 06 / 7 1609 25,6a 329
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 7 2160 28,2 744
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -6 -2 -1 -7 -227 000
Mietor 8 Plass 399 000
6 år MØRKBR V v.Alm Viktor P. Kals Sørlandets Travpark 7 25/8 - 03 / 3 2160 29,4 g 87
e. Troll Mie v. Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 09 / 9 2500 29,1a 62
Kjell Løvdal /Vegårshei K. Løvdal Sørlandets Travpark 5 12/8 - 07 / 3 2140 28,0ag 38
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 04 / 4 2100 27,9a 36
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 05 / 11 2100 27,0a 47
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000
Lukas 9 Plass 458 865
10 år BRUN V v.Moe Odin L. Hauge Bergen Travpark 0 30/8 - 01 / 3 2100 28,8 398
e. Haugertilla v. Kos Knekten L. Hauge Bergen Travpark 5 09/8 - 05 / 9 2120 28,9 427
Astrid Nornes /Voss H. Rogstad Bergen Travpark 0 02/6 - 05 / 9 1620 28,3 g 739
T. Solberg Astrid Nornes (A) H. Rogstad Bergen Travpark 4 27/5 - 07 / 9 2180 29,7 31
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Rogstad Bergen Travpark 3 30/11 - 07 / 1 2120 28,7 90
10 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 10 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding P. Midtfjeld Kala Landbane 0 12/8 - 06 / 9 1940 26,5 123
e. Lappnora v. Lappello* (S) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 03 / 8 1700 25,4a 21
Stall Nora D. Aarum Arvika 1 06/7 - 09 / 13 2120 27,1 46
P. Midtfjeld Knut Erland Lund B. Goop Årjäng 1 22/6 - 08 / 1 1640 23,2 29
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 12/6 - 04 / 11 2200 26,1 126