<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
LYKKEFOTS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 53.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-12 Plass : 1-3-12

1 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 2140 1 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 5 27/8 - 02 / 5 2100 29,3a 1234
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 10 2100 31,7a 284
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Drammen Travbane 0 19/7 - 01 / 3 2100 34,0ag 114
J. Bjerring J. Bjerring Årjäng - 13/7 - 04 / 1 1640 dg 185
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Sørlandets Travpark 5 01/7 - 03 / 5 2140 32,1 162
2 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 2 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten M. Gundersen Biri Travbane 3 31/8 - 01 / 10 2120 32,2 g 52
e. Solli Mai v. Bokli Eld U. Eriksson Bollnäs 0 14/11 - 01 / 10 2160 36,9 82
Birger Opheim /Ekne M. Jakobsson Romme 2 03/10 - 05 / 12 2160 33,8 g 54
M. Gundersen Andreas Opheim (T) M. Andersson Färjestad 3 11/9 - 02 / 6 2160 33,9 73
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 19/7 - 01 / 4 2140 35,0 508
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 2160 1 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 05 / 7 2120 31,3 79
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 06 / 3 2100 31,0a 98
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/7 - 03 / 6 1640 29,3 25
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 8 1700 29,5ag 473
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 7 1700 32,1a 41
4 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -26 000 2018: -18 -2 -0 -1 -2 -36 341
Bjørkly Kvikka 2 Plass 120 541
8 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Garberg Orkdal Tråvpark - 11/8 - 04 / 8 2120 dg g 197
e. Trøa Lys v. Lome Elden A. Stensen Leangen Travbane 1 30/7 - 03 / 7 1640 30,1a 107
Caroline Midtun Kaland /Nesttun A. Stensen Leangen Travbane 0 23/7 - 08 / 3 2160 32,5 g 239
A. Stensen Ann-Karin Rostad A. Nilsen Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 12 2120 31,8 768
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane - 22/6 - 05 / 6 2160 dg 573
5 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 3 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 0 17/8 - 07 / 2 2100 31,9 g 139
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) K. Johansen Biri Travbane 2 28/7 - 02 / 12 2120 33,1 g 521
Erlend Rennesvik /Slattum K. Johansen Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 7 2100 32,4a 188
A. Robertsen Hanne E. Ellefsrud O. Østre Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 1 1600 dg a 271
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 08 / 2 2100 33,5ag 73
6 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 4 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 6 1609 br ag 88
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 3 25/7 - 03 / 1 1640 29,0 49
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 01 / 2 2100 29,2 511
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 6 2620 33,0 g 195
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 5 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne G. Austevoll Bjerke Travbane 1 25/7 - 03 / 4 1640 28,6 147
e. Overskeid Ili v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 7 2160 33,3 g 232
Silje Hesland /Oslo H. Holm Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 8 1609 33,3a 124
H. Holm Silje Hesland H. Holm Bjerke Travbane 0 22/11 - 05 / 7 2160 32,1 516
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 4 2100 32,6ag 168
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Tangen Tora 6 Plass 86 253
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 05 / 5 2120 32,7 615
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 7 2120 33,9 199
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 05 / 11 2140 34,0 80
V. Hop Bjørn-Vidar Rød V. Hop Drammen Travbane 0 23/12 - 04 / 11 2100 32,4ag 435
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Bjerke Travbane 5 06/12 - 07 / 5 2160 31,3 68
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 7 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor G. Austevoll Drammen Travbane 1 16/8 - 02 / 5 2100 29,4a 23
e. Engsnuppa v. Eng Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 2 09/8 - 01 / 2 2100 30,1a 28
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Biri Travbane 5 13/7 - 04 / 3 2120 31,4 134
D. Dalen Ellen C. Koller D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/6 - 09 / 11 2160 30,8 38
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Biri Travbane 6 08/6 - 04 / 1 2600 31,4 g 53
10 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 8 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Drammen Travbane 3 23/8 - 03 / 5 2100 31,6ag 16
e. Langaard Tiril v. Braute Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 16/8 - 06 / 11 2100 dg a 83
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 01/8 - 02 / 10 2160 29,4 154
O. Østre Enok Antonsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/7 - 03 / 2 1640 29,0 78
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 11 1700 32,3a 214
11 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 9 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin K. Johansen Bjerke Travbane - 27/8 - 03 / 6 2100 dg a 481
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Drammen Travbane 1 23/8 - 03 / 2 2100 31,2a 30
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/8 - 02 / 6 2100 30,1a 63
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Bjerke Travbane 5 25/7 - 03 / 5 1640 30,3 g 58
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 10 2120 31,9 g 133
12 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 10 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 05 / 6 2120 31,3 28
e. Frøy Perla v. Krembest E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 12/8 - 02 / 6 2160 29,9 122
Ketil R. Solvang-Maria Markussen E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/8 - 04 / 3 1609 dg a 20
E. Høitomt Ketil R. Solvang Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 20/7 - 11 / 2 2140 30,6a 101
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 01/7 - 03 / 6 2140 29,7 196