<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:17 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1600 m. Voltestart.
2-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Morecreditforme 1600 1 Plass 0
2 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US)
e. Justacredit L. v. Credit Winner* (US)
Bjørnar Nærland-Arne Klingsheim
A. Erga Tom Erga (T)
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Daphne 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Revenue* (S)
e. Thai Mahal v. Andover Hall* (US)
Rannveig Johanne Solberg-Tore Solberg
K. Handeland
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl.
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amazona River 3 Plass 0
2 år BRUN HP v.Order By Fax (S)
e. Gigantess v. Gigant Neo* (S)
Jan Kjell Gudmestad-Kristine Gudmestad
L. Olsson Jan Kjell Gudmestad
Svart/gull, hvite ermer
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ellys Jet 4 Plass 0
2 år BRUN V v.Coktail Jet (FR)
e. Ellys Pride v. Rockaroundtheclock* (US)
John Barstad-Else Therese Fuglestad
J. Bjaanes John Barstad
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd.
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grude Sussi 1620 1 Plass 0
2 år SVART HP v.Moe Odin
e. Ulmaren v. Spikeld
Susann Lauritsen /Kvernaland
T. Erga Ronny Lauritsen (A)
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vimse Oda 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Moe Odin
e. Vimsella v. Spikeld
Elin Lode /Kleppe
S. Wassberg Elin Lode (T)
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Soma Kongen 3 Plass 0
2 år BRUN H v.Moe Odin M. Soma Forus Travbane 21/8 - 20 / 5 2060 09,0 g N
e. Nelly v. Høiby Kongen
Stall Marteng
E. Høitomt Martin Soma (A)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Soma Dronninga 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Moe Odin M. Soma Forus Travbane 14/8 - 20 / 7 1620 52,8 B
e. Olava v. Spikeld M. Soma Forus Travbane 07/8 - 20 / 6 2060 58,8 B
Stall Marteng
M. Soma
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme