<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:28 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hedda B.R. 2100 1 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane N 09/7 - 22 / 1 2100 25,3 g N
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US)
Odd Magnus Heiberg-Kjell Kristian Fadum
A. Akselsen Morten Lura (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
2 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -34 000
Dame Amok (S) 2 Plass 55 647
7 år BRUN HP v.Sam Bourbon (FR) R. Kruse Momarken Travbane - 08/5 - 07 / 1 2140 dg a 709
e. Amour Amok (S) v. Love You* (FR) C. Hande Biri Travbane P 20/4 - 21 / 2 2100 21,0 P
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/2 - 03 / 1 2100 dg a 310
C. Hande Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Biri Travbane - 26/1 - 03 / 2 2100 dg a 603
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane - 18/1 - 01 / 6 2140 dg a 628
3 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -13 000
Heni B.R. 3 Plass 23 500
4 år BRUN HP v.Explosive Matter (US)
e. Regal B.R. v. Rotation* (US)
Bjørn Rishaug /Ler
Å. Tengsareid Morten Lura (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -43 474 2018: -8 -5 -0 -3 -0 -102 333
Antibes Decoy 4 Plass 145 807
8 år BRUN HP v.Leonardo Grif* (IT) C. Hande Bjerke Travbane P 01/8 - 21 / 1 2140 22,6 g P
e. Nowontheroad (S) v. Hermes Du Chatelet* (FR)
Tom Forkerud /Skotterud
L. Kolle Tom Forkerud (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sophie's Photogenic 5 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) A. Rasmussen Biri Travbane N 13/7 - 20 / 2 2100 brp r N
e. D'or D'aunou v. Buvetier D'aunou* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/7 - 01 / 6 2140 br g 143
Cecilie Jensen /Revetal G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 04 / 7 1609 18,3a 1462
A. Rasmussen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 08 / 10 2100 17,7a 494
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 08 / 2 2100 20,8 541
6 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -9 000 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Motvind 2120 1 Plass 13 000
5 år MØRKBR HP v.Stiv Kuling E. Gravdal Drammen Travbane 13/9 - 22 / 2 1700 58,3 B
e. Motgang v. Pål Even D. Dalen Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 8 2120 58,4 B
Stall Loosers
E. Høitomt Connie Engebråthen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -5 -0 -1 -82 500
Sundby Søss 2 Plass 315 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 10 2100 29,0a 118
e. Selena v. Kos Knekten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 10 2140 27,7 60
Berit Garstad /Stathelle G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 06 / 10 2140 29,2 41
G. Austevoll Berit Garstad G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 05 / 7 2100 28,0ag 120
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 22/1 - 05 / 9 2120 30,3 14
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Brage Mollyn 3 Plass 208 500
11 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 10 2120 br 1310
e. Emmy Mollyn v. Lappe Troll* J. Undem Bjerke Travbane 0 10/3 - 05 / 8 1609 30,1ag 131
Lene Gravklev Wiik /Porsgrunn J. Undem Sørlandets Travpark 0 14/2 - 03 / 4 2140 30,4ag 386
A. Frønes Lene Gravklev Wiik J. Undem Klosterskogen Travbane 3 04/2 - 07 / 2 1700 28,5a 123
Mørkblå m/burg. ermer, reklame T. Borg Bjerke Travbane 0 06/1 - 05 / 6 1609 29,1a 88