<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-1 Plass : 4-6-1

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -1 -4 -2 -51 000
Divine Salt 2100 1 Plass 97 000
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) K. Johansen Momarken Travbane 2 19/8 - 02 / 7 2140 17,2a 83
e. Octavia Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 30/7 - 01 / 10 2100 16,5a 58
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen K. Johansen Bjerke Travbane 3 02/7 - 01 / 1 2100 15,8a 234
K. Johansen Robert S. Fossen H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 02 / 5 2100 17,3a 504
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Bjerke Travbane 7 06/11 - 01 / 6 2100 18,6a 399
2 2018: -13 -0 -1 -0 -6 -27 000 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -25 593
Universal Point* 2 Plass 85 836
5 år BRUN HP v.Standpoint* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 23/8 - 10 / 5 2100 16,2a 261
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/8 - 05 / 10 2100 18,2ag 221
Sverige A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 07 / 2 2100 16,3a 478
A. Frønes Jan-Arne Raab (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/7 - 03 / 10 2100 17,7a 635
Mørkblå m/burg. ermer, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 15/3 - 04 / 10 2100 21,0a 173
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -13 500
Rommy F.H. (DK) 3 Plass 97 175
11 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) H. Nordland Drammen Travbane 0 26/7 - 02 / 6 1700 21,1ag 518
e. Fiance F.H. (DK) v. My Nevele (US) H. Nordland Klosterskogen Travbane - 26/10 - 02 / 9 1700 dg a 803
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Drammen Travbane 6 17/10 - 06 / 8 1700 18,5a 608
H. Nordland H. Nordland Drammen Travbane 5 09/10 - 02 / 5 2500 18,4a 544
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Biri Travbane 0 06/10 - 01 / 9 1609 16,9a 531
4 2019: -8 -0 -1 -6 -1 -57 000 2018: -14 -4 -0 -3 -7 -112 652
Norma B. 4 Plass 192 652
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Killingmo Bjerke Travbane 1 20/8 - 01 / 8 2100 15,7a 118
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) E. Killingmo Biri Travbane 3 10/8 - 05 / 9 2100 20,0a 142
Lise Johansen /Aurskog E. Killingmo Bjerke Travbane 5 01/8 - 03 / 5 2100 17,0ag 50
E. Killingmo E. Killingmo Bjerke Travbane 6 23/7 - 02 / 4 2100 16,4a 294
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Killingmo Momarken Travbane 3 10/7 - 01 / 1 2140 16,9a 109
5 2018: -8 -2 -1 -2 -2 -63 931 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dior Sisa (DK) 5 Plass 63 931
3 år M.BRUN HP v.Donato Hanover* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 20/8 - 01 / 1 2100 16,0a 33
e. Tiffany Sisa (DK) v. Varenne* (IT) A. Akselsen Århus 0 29/7 - 09 / 6 1800 16,8ag 145
Stall Christoff Racing Invest A. Akselsen Århus 4 15/7 - 02 / 4 1800 18,7ag 49
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 08 / 10 1609 13,8a 69
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 25/6 - 01 / 4 2100 15,6a 19
6 2019: -12 -4 -2 -1 -3 -102 000 2018: -19 -0 -3 -1 -10 -63 500
Jolanta 6 Plass 209 500
5 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 02 / 3 1609 15,0a 74
e. La Dolce Vita (S) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Biri Travbane 3 17/8 - 02 / 7 2100 17,5a 140
Asgeir Rambjør /Slattum E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/8 - 03 / 8 1609 16,7a 145
E. Høitomt Asgeir Rambjør E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/7 - 01 / 9 2100 16,7a 234
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Biri Travbane 0 29/6 - 02 / 2 1609 18,1ag 71
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -43 000
Sonador R.M. 7 Plass 95 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 04 / 4 1700 16,5a 306
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 05 / 10 2100 18,6a 245
Rita Moen /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 02 / 10 1609 14,3a 558
L. Kolle Per Gottling (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 01 / 4 2100 17,4a 409
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 01 / 1 1609 15,2a 111
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -7 -20 335
Mellby Donna* (S) 8 Plass 87 375
6 år BRUN HP v.Going Kronos* (IT) K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/8 - 05 / 5 2100 18,2a 182
e. Mellby Ocarina (S) v. Lindy's Crown (US) W. Ekberg Åmål 6 15/10 - 09 / 6 2080 16,0a 93
Sverige M. Andersson Årjäng 6 05/10 - 01 / 10 2140 15,9a 319
V. Hop Snorre Selmer G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/8 - 05 / 2 2100 16,3a 142
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 14/8 - 04 / 6 2100 15,6a 239