<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-6-8 Plass : 11-6-8

1 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 1609 1 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Kala Landbane 2 12/8 - 06 / 7 1920 26,1 g 389
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Bjerke Travbane - 08/8 - 06 / 6 1640 dg 480
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Biri Travbane - 28/7 - 05 / 5 2120 dg 343
O. Østre Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Biri Travbane 5 29/6 - 01 / 9 1620 26,3 591
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Malmin Momarken Travbane 0 19/6 - 03 / 1 2140 28,6a 189
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 2 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 06 / 11 2100 27,8a 1422
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Biri Travbane 5 20/4 - 05 / 3 1609 27,6a 680
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 04 / 7 2120 28,6 999
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 04 / 4 1700 26,9a 469
Rød m/svart reklame E. Knutsen Drammen Travbane 0 18/3 - 01 / 5 2100 29,5a 485
3 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 3 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 4 2600 29,3a 118
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 1 2140 27,2a 339
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 07 / 12 1600 25,5a 209
K. Johansen Ronny Bakke E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 04 / 5 2100 27,0a 88
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Momarken Travbane 5 12/6 - 04 / 7 2200 26,9 138
4 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -16 -1 -3 -1 -10 -149 020
Tekno Teddy 4 Plass 328 838
6 år SVART V v.Tekno Odin O. Sagholen Årjäng 3 14/8 - 08 / 9 1660 26,5 21
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Rättvik 2 04/8 - 01 / 1 2140 26,8 34
Kristin F. Strøm-Jorun Furulund O. Sagholen Biri Travbane 6 28/7 - 10 / 7 2100 27,2a 83
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 1 14/7 - 12 / 5 2140 25,7a 52
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 5 30/6 - 04 / 11 2160 26,2 124
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 5 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin D. Aarum Årjäng 5 14/8 - 08 / 11 1660 27,6 g 137
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/8 - 04 / 7 1609 26,0a 51
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 9 2140 27,2a 123
L. Kolle Terje Remme H. Kolle Momarken Travbane 0 10/7 - 03 / 5 2160 32,1 g 44
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 20/6 - 06 / 3 1609 25,5a 92
6 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 6 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Biri Travbane 1 24/8 - 02 / 1 1609 26,4a 22
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 7 2100 31,0a 63
Knut Alm /Jaren O. Mikkelborg Biri Travbane - 27/7 - 06 / 10 1609 dg a 90
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) K. Lindberg Årjäng 6 14/7 - 07 / 8 2140 26,3 468
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 07 / 1 1600 25,0a 21
7 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 7 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 01 / 1 2609 27,5a 76
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Åmål 4 29/7 - 04 / 2 2480 28,9a 30
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Rättvik 1 09/7 - 05 / 5 1640 24,9a 28
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Hagmyren 4 02/7 - 07 / 2 2140 25,9 627
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 18/6 - 01 / 9 1609 25,9a 145
8 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 8 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin M. Jakobsson Årjäng 1 14/8 - 08 / 8 1660 25,9 60
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv E. Høitomt Momarken Travbane 3 12/7 - 03 / 8 1640 25,4a 38
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 6 1600 26,0a 194
E. Rennesvik Jens Kristian Brenne (T) M. Nimczyk Bjerke Travbane 4 27/6 - 04 / 3 2100 27,1a 115
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 05 / 11 1700 26,7a 312
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 9 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen C. Fidje Sørlandets Travpark 3 25/8 - 03 / 7 2160 28,8 327
e. Åspe Kari v. Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 12/8 - 08 / 7 1609 27,4a 81
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen C. Fidje Sørlandets Travpark 6 29/7 - 06 / 2 2140 28,9a 541
E. Høitomt Camilla G. Fidje (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 11/7 - 06 / 9 2140 28,1a 486
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Fidje Sørlandets Travpark 0 24/6 - 01 / 3 2140 28,6a 510
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 10 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten H. Holm Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 2 1609 26,0a 312
e. Aaby Lina v. Auvin (S) H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 2 1609 26,4ag 171
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk H. Holm Momarken Travbane 5 12/7 - 03 / 3 1640 25,9a 95
V. Hop Per Ingar Lybekk E. Knutsen Bjerke Travbane 4 20/6 - 06 / 11 1609 25,6a 882
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 03 / 12 1609 25,9a 1974
11 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 11 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 11/8 - 10 / 7 2100 27,0a 129
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten Å. Tengsareid Biri Travbane 1 27/7 - 06 / 5 1609 24,5a 149
Stall Pumbaa O. Kjenner Årjäng 0 14/7 - 12 / 14 2140 26,8a 63
Å. Tengsareid Monica Einarsen V. Hop Åmål 0 27/6 - 05 / 14 2500 br 182
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 03 / 11 1609 23,8a 65