<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 225.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-10 Plass : 5-4-10

1 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 2100 1 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 09 / 1 2500 29,0a 508
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Biri Travbane 6 17/8 - 05 / 10 1609 26,3a 424
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 4 2140 30,3ag 1111
J. Drageset J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 01 / 7 1609 26,6a 856
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Biri Travbane 6 08/6 - 01 / 8 2100 28,4a 1343
2 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 2 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 1 23/8 - 01 / 9 1700 27,0a 54
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* D. Dalen Sørlandets Travpark 4 01/7 - 04 / 8 2160 28,7 126
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Klosterskogen Travbane 4 14/6 - 05 / 13 2120 27,9 208
H. Tvedt Sigbjørn Baann J. Undem Bjerke Travbane 4 06/6 - 06 / 7 2100 29,0a 176
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 24/5 - 01 / 6 2100 28,6a 38
3 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 3 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden D. Dalen Bergen Travpark 3 18/8 - 08 / 7 1620 25,7 46
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 3 08/8 - 05 / 2 2100 27,8a 74
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Biri Travbane 6 28/7 - 05 / 3 2100 29,0 358
I. Herbjørnrød M. Sørvik Sørlandets Travpark 2 20/7 - 01 / 8 2160 28,7 115
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 01 / 1 2100 27,9a 113
4 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 4 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Biri Travbane 1 17/8 - 05 / 7 1609 25,3a 57
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 02 / 4 2100 28,0a 89
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Klosterskogen Travbane 7 30/4 - 06 / 6 2120 30,8 g 27
K. Johansen Nina Dahl K. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 07 / 1 2100 27,9a 25
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Bjerke Travbane 2 16/12 - 01 / 4 1640 27,8 24
5 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -47 000
Vital Sjanell 5 Plass 259 000
11 år BRUN HP v.Elding H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 8 2160 30,7 g 473
e. Vital Prinsessa v. Norprins* O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 2 12/8 - 08 / 8 1609 27,3a 809
Marita Johansen /Froland C. Fidje Sørlandets Travpark 0 01/7 - 04 / 10 2160 30,0 674
V. Hop Marita Johansen C. Fidje Sørlandets Travpark P 14/6 - 20 / 2 2160 33,7 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Fidje Sørlandets Travpark 0 17/7 - 04 / 6 2180 32,2 298
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859
Celoma 6 Plass 197 359
11 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 11 2100 28,1ag 277
e. Celynita v. Slogum Bjørn L. Pedersen Momarken Travbane 5 19/6 - 08 / 10 2180 30,2 51
Lillian Engen /Ås Ø. Ruttenborg Årjäng 4 01/6 - 02 / 9 2140 27,1ag 899
E. Høitomt Stian Eilefsen (T) Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 01 / 5 2100 29,4ag 86
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Ruttenborg Rättvik 6 04/5 - 03 / 2 2140 28,6ag 165
7 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 7 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld R. Tvedt Bergen Travpark 3 28/6 - 05 / 4 2120 29,3 47
e. Torpa Kry v. Moe Odin R. Tvedt Bergen Travpark 3 21/6 - 05 / 7 2100 28,5a 186
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik R. Tvedt Bergen Travpark 5 07/6 - 04 / 9 2100 29,5ag 66
L. Kolle Jenny Thygesen (T) R. Tvedt Bergen Travpark 1 02/6 - 01 / 13 2140 29,4 39
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Tvedt Bergen Travpark 2 20/5 - 04 / 13 2160 29,9 249
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -4 -0 -1 -3 -85 000
Veels Netta 8 Plass 228 579
9 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 3 02/7 - 04 / 1 1609 26,8a 72
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 6 11/5 - 03 / 10 2100 31,6ag 134
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Biri Travbane 6 20/4 - 07 / 11 2100 28,5a 24
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 01 / 4 2100 27,3a 42
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 4 30/3 - 03 / 13 2140 29,4 104
9 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 9 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 23/8 - 01 / 1 1700 27,1a 36
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Kala Landbane 0 12/8 - 06 / 2 1900 27,7 g 389
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 7 2600 br a 496
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 02 / 7 2100 28,3ag 593
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 02/7 - 04 / 8 1609 27,6ag 322
10 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -55 000 2018: -15 -4 -3 -1 -2 -110 000
Sirikit 10 Plass 283 636
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane - 17/8 - 05 / 11 1609 dg a 58
e. Vivendel v. Viljesterk O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 30/7 - 02 / 6 2100 28,9a 77
Helene Finess Aunemo /Fannrem O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 18/7 - 04 / 7 2140 28,1 94
O. Mikkelborg E. Kristiansen Leangen Travbane 0 23/4 - 05 / 3 2180 31,1 64
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Kristiansen Leangen Travbane 0 26/3 - 07 / 4 2160 br g 19
11 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -2 -2 -2 -5 -74 000
Eldvina 11 Plass 203 000
9 år SVART HP v.Åsajerven A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 07 / 3 1700 28,9a 19
e. Eldsi v. Spikeld S. Nybø Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 03 / 7 2100 27,9 52
Kristian Versto /Vinje I. Dyrstad Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 07 / 2 2100 29,1 154
A. Akselsen Kristian Versto I. Dyrstad Sørlandets Travpark 6 20/7 - 01 / 7 2160 30,6 143
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Wågenes Sørlandets Travpark 5 01/7 - 04 / 7 2160 28,8 233
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 12 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen H. Holm Drammen Travbane 4 23/8 - 01 / 7 1700 27,2a 38
e. Rust Mari v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 02 / 9 2120 29,0 120
Stall Langaard H. Holm Drammen Travbane 4 02/8 - 03 / 3 1700 26,3a 615
Å. Tengsareid Halvor Bø Langaard H. Holm Bjerke Travbane 0 02/7 - 04 / 10 1609 29,1ag 253
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Drammen Travbane 4 28/6 - 04 / 1 2100 27,8a 58