<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4-1

1 2018: -6 -1 -0 -4 -0 -49 752 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tenning 2100 1 Plass 49 752
3 år SVART H v.Norheim Faksen G. Austevoll Kala Landbane 3 12/8 - 04 / 4 1900 33,4 20
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Johansen Momarken Travbane P 10/7 - 20 / 9 2160 35,2 P
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød J. Mjølnerød Momarken Travbane 20/6 - 22 / 8 2160 50,7 g B
K. Johansen Cecilie Helen Andersson J. Mjølnerød Momarken Travbane 13/6 - 22 / 8 2160 53,9 B
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 2 Plass 10 000
12 år BRUN HP v.Sokna Troll D. Dalen Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 8 2100 38,3 g 315
e. Eld Riga v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 5 2160 35,7 P
Gudbrand O. Skiaker /Jaren D. Dalen Biri Travbane - 22/7 - 03 / 1 2100 dg 521
H. Tvedt Gudbrand O. Skiaker K. Mathisen Biri Travbane - 13/7 - 08 / 5 2120 dg 780
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Høitomt Momarken Travbane - 29/3 - 03 / 3 2140 dg r 447
3 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -6 000 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eidsnes Juni 3 Plass 10 000
7 år SVART HP v.Krageboen S. Juklerød Sørlandets Travpark P 25/8 - 20 / 5 2160 38,7 P
e. Troll Gro v. Rigel Jo S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 07 / 7 2100 44,1 259
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen S. Juklerød Sørlandets Travpark P 08/4 - 20 / 6 2160 41,9 g P
S. Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane N 08/3 - 20 / 4 2120 46,7 N
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Momarken Travbane N 18/1 - 20 / 2 2140 47,1 g N
4 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 4 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven O. Sagholen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 8 1920 dg 332
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Momarken Travbane - 17/7 - 03 / 8 2140 dg 358
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad V. Hop Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 02 / 8 2100 34,1ag 300
G. Austevoll Siv Johanne Ørstad V. Hop Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 08 / 2 2100 36,5 138
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 15/5 - 08 / 2 2140 38,4 g 490
5 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -9 -6 -1 -0 -1 -116 472
Kaptein Kuling 5 Plass 140 472
6 år RØD V v.Stiv Kuling J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 25/8 - 08 / 3 2140 32,5 g 157
e. Kapfrøkna v. Järvsöfaks (S) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 08 / 9 2100 35,0 154
Stall Eldo J. Gaustad Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 11 2120 36,1 P
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane N 13/6 - 23 / 4 2120 36,6 r N
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane N 10/5 - 21 / 1 2100 41,4 rg N
6 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -28 000 2018: -6 -2 -2 -0 -2 -73 000
Grude Kalle 6 Plass 101 000
4 år LYSBRUN V v.Bork Odin G. Flåten Kala Landbane 2 12/8 - 04 / 2 1900 31,3 66
e. Anna Dorotea v. Spikeld A. Stensen Biri Travbane P 18/5 - 21 / 3 2100 41,0 P
Terje Helle-Anette A. Helle A. Stensen Biri Travbane 11/8 - 23 / 2 2100 49,9 B
G. Flåten A. Stensen Biri Travbane 14/7 - 22 / 2 2100 51,9 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
7 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -7 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bokli Inger 7 Plass 7 500
3 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 16/8 - 08 / 8 2100 40,2 g 34
e. Bokli Mai v. Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 08 / 5 2100 35,0 27
Per Vidar Gjersøe-Inger Johanne Gjersøe G. Flåten Jarlsberg Travbane P 25/6 - 21 / 4 2120 36,0 P
V. Hop Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 8 2120 54,5 g B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 09/6 - 20 / 7 2120 50,3 g B
8 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Arverud B.E.T. 8 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Tangen Scott D. Dalen Biri Travbane 0 13/7 - 08 / 7 2120 br g 334
e. Brendli Stjerna v. Eng Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 09 / 10 2120 39,0 g 139
Vibeke Trondsen /Fenstad H. Holm Momarken Travbane - 15/5 - 08 / 1 2140 dg 433
L. Kolle Vibeke Trondsen E. Høitomt Momarken Travbane 6 24/4 - 07 / 3 2160 36,4 142
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Biri Travbane 5 06/4 - 08 / 5 2120 37,0 g 344
9 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 9 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven J. Undem Jarlsberg Travbane 8 05/8 - 08 / 2 2100 39,0 g 127
e. Frisli Modi v. Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/7 - 07 / 2 2100 36,2 g 269
Geir Ole Olsen /Porsgrunn J. Undem Jarlsberg Travbane P 09/7 - 22 / 6 2120 39,6 P
O. Østre Geir Ole Olsen G. Flåten Jarlsberg Travbane N 16/3 - 20 / 8 2120 br N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Undem Klosterskogen Travbane 28/11 - 21 / 3 1720 56,2 B
10 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 2120 1 Plass 39 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen F. Hansen Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 8 2100 33,6a 357
e. Tang Borka v. Bork Rigel F. Hansen Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 08 / 10 2100 34,9 700
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt F. Hansen Biri Travbane 7 11/5 - 08 / 2 2100 38,0 g 204
F. Hansen Bjarne Snersrud F. Hansen Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 07 / 7 2120 34,0 1313
blå m/hvite bomber, mansjetter. D. Dalen Drammen Travbane - 20/12 - 07 / 7 2100 dg 196
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500
Kolnes Linda 2 Plass 12 500
6 år SVART HP v.Bork Odin K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 5 2100 dg 445
e. Vosseflya v. Kos Knekten K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 04 / 14 1920 33,1 273
Arne Chr. Rødby /Sylling K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 138
K. Bjørnerød Arne Chr. Rødby T. Solberg Klosterskogen Travbane - 19/10 - 08 / 8 2100 dg 198
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm H. Holm Drammen Travbane 8 09/10 - 08 / 1 2100 37,2 g 70
12 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 3 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Biri Travbane 3 10/8 - 09 / 4 2100 40,9 251
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Biri Travbane 0 29/6 - 08 / 8 2100 36,3 483
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Biri Travbane 6 15/6 - 02 / 12 2100 36,4 g 611
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 01 / 4 2100 36,0 g 653
Rød m/svart reklame E. Knutsen Drammen Travbane P 28/4 - 20 / 2 2120 39,3 P
13 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -8 000
Gull Arwen 4 Plass 16 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 08 / 4 2100 36,6ar 358
e. Gyldne Tider v. Elding G. Flåten Momarken Travbane 0 15/5 - 08 / 7 2160 36,5 rg 192
Elisabeth Stenersen /Skien G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 22/4 - 04 / 9 2100 37,0ag 454
A. Akselsen Elisabeth Stenersen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 07 / 11 2120 37,3 416
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 02/2 - 07 / 9 2120 40,2 215
14 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 5 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Kala Landbane 0 12/8 - 01 / 4 1900 br g 498
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 08 / 9 2120 33,7 407
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 5 17/7 - 03 / 1 2140 34,6 340
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 09 / 8 2120 36,1 g 434
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 08 / 10 2120 36,6 g 463
15 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 2140 1 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen K. Ødegaard Kala Landbane 2 12/8 - 01 / 5 1900 33,9 57
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 02 / 9 2100 31,3a 389
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen K. Ødegaard Årjäng 4 02/7 - 06 / 4 2140 33,3 837
E. Høitomt May-Helen Nilsen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 08 / 10 2100 38,2 g 1135
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 08 / 6 2100 35,9 g 321