<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
GARY'S COKTAILS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-3 Plass : 7-4-3

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -14 -0 -2 -0 -8 -44 000
Super Mack Grace 2100 1 Plass 114 000
6 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) G. Flognes Bjerke Travbane 5 13/8 - 05 / 7 2100 17,3a 86
e. Grace Victory v. Super News (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 7 30/7 - 04 / 5 1609 15,5a 42
Gorm Flognes /Oslo J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 25/6 - 03 / 3 1609 15,0a 35
G. Flognes A. Robertsen Bjerke Travbane 4 06/6 - 05 / 1 2100 16,6a 164
mørkblå m/lysblått sk.stk. seler & man G. Flognes Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 3 1609 19,7a 105
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -2 -5 -0 -5 -89 500
Brother Tuck (S) 2 Plass 111 769
6 år BRUN H v.Pastor Stephen (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 30/7 - 04 / 10 1609 15,3a 90
e. Ninja Zet (S) v. Pine Chip* (US) M. Øyo Momarken Travbane 4 17/7 - 07 / 2 2140 16,4a 38
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 02 / 6 1609 13,8a 157
G. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 18/6 - 03 / 3 1609 14,3a 51
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/6 - 05 / 9 2100 16,0a 27
3 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -17 -1 -2 -2 -6 -65 000
Tayno Longlegs 3 Plass 133 500
6 år BRUN V v.Cumulus (US) E. Høitomt Biri Travbane 4 17/8 - 08 / 1 2100 16,3a 105
e. Only Super v. Super News (US) E. Høitomt Biri Travbane 5 10/8 - 06 / 10 2100 19,5a 158
Alf-Jonny Lunde /Nannestad H. Tvedt Sørlandets Travpark - 21/7 - 10 / 7 2640 dg 1152
E. Høitomt Alf-Jonny Lunde E. Høitomt Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 05 / 3 1600 15,1a 52
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 25/6 - 03 / 4 1609 14,6a 26
4 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -1 -2 -2 -4 -52 500
Millers Well 4 Plass 115 167
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) M. Øyo Bjerke Travbane 0 15/8 - 04 / 7 2100 16,1a 371
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) H. Eggen Bjerke Travbane 3 30/7 - 04 / 12 1609 15,0a 830
Jan Risa-Sverre Risa H. Eggen Bjerke Travbane 7 16/7 - 04 / 6 2100 16,6a 140
H. Eggen Sverre Risa (A) H. Eggen Bjerke Travbane 3 02/7 - 02 / 2 2100 16,3a 355
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek S. Risa Bjerke Travbane 0 25/6 - 03 / 11 1609 15,5a 423
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -34 000
Brand New Star 5 Plass 102 000
9 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 23/8 - 10 / 1 2100 15,8a 278
e. Dame New (DK) v. New Quick* (DK) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 13/8 - 05 / 1 2100 18,5a 150
Janne Blomberg /Lier O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 04 / 10 2100 17,8a 270
D. Dalen Janne Blomberg O. Østre Drammen Travbane 3 03/3 - 04 / 1 2100 17,9a 585
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Bjerke Travbane 4 21/2 - 06 / 12 1609 16,2a 496
6 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -26 000 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -18 000
Løb Jr. 6 Plass 117 000
5 år MØRKBR V v.Løb Cowboyland (DK) A. Espedal Drammen Travbane - 23/8 - 04 / 2 2100 dg a 384
e. Happy Boszorg (DE) v. Cordoba Lobell* (US) R. Haghighat Klosterskogen Travbane - 24/5 - 02 / 6 1700 dg a 888
Inger-Alice Tengesdal /Siljan K. Handeland Forus Travbane 0 14/4 - 08 / 6 2040 18,0a 703
A. Espedal Inger-Alice Tengesdal J. Bjaanes Forus Travbane 4 03/4 - 06 / 10 2040 17,2a 721
Oransje m/svart underarmstr,belt,rek E. Tvedt Forus Travbane 0 27/3 - 08 / 4 2060 25,1 g 193
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -2 -0 -0 -0 -28 000
Fast Track (DE) 7 Plass 110 449
7 år BRUN V v.Symphonic Hanover (US) J. Corbanie BELGIA 0 17/12 - 07 / 7 2300 nc a -
e. Temptation (NL) v. The Bad Boy* (S) L. De Neve BELGIA 0 07/10 - 08 / 10 2150 18,9a -
Stall All Inclusive L. De Neve BELGIA 5 01/10 - 05 / 5 2300 19,2a -
K. Malmin Trond Anderssen (T) J. Corbanie BELGIA 0 17/9 - 02 / 15 1750 nc a -
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Arickx BELGIA 6 04/8 - 07 / 6 2300 17,9a -
8 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -47 424 2018: -16 -2 -5 -2 -3 -110 280
Roberto Brazz 8 Plass 217 704
5 år BRUN V v.Clerk Magistrate (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 10/8 - 06 / 11 2100 18,7a 53
e. Magic Brazz v. Super Arnie* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 30/6 - 01 / 6 2140 16,0a 51
Stall Lovepoint Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/6 - 05 / 10 2140 dg a 40
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) M. Ivarsson Färjestad 2 04/6 - 07 / 2 1640 13,9a 123
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 14/5 - 04 / 5 2100 15,9a 54
9 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -27 129 2017: -10 -0 -2 -3 -3 -44 738
Keinstein Viking* (S) 9 Plass 88 362
5 år BRUN HP v.Order By Fax (S) M. Gidlöf Färjestad 0 13/8 - 08 / 9 2140 16,2a 601
e. Windy Cape* (S) v. Jobie Tempest* (CA) S. Lundqvist Färjestad 5 28/5 - 08 / 4 2140 17,5a 69
Sverige P. Nilsson Årjäng - 20/5 - 07 / 3 2140 dg ag 58
K. Johansen Stellan Lundqvist (T) P. Nilsson Örebro - 22/4 - 09 / 2 1609 dv1 a 185
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm C. Jepson Örebro 3 06/4 - 03 / 12 2100 18,1a 78
10 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -7 581 2018: -6 -2 -1 -0 -0 -48 000
Larry Joe (DE) 10 Plass 112 426
5 år BRUN V v.Love You* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 13/8 - 05 / 3 2100 16,3a 25
e. Le Reve (CA) v. Fill V. (CA) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 06/7 - 08 / 9 1609 dgp a 311
Tiril Delebekk /Frogner M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/6 - 11 / 12 2100 19,5ag 406
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 28/5 - 01 / 4 2100 15,5a 70
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Drammen Travbane 0 09/11 - 04 / 5 1700 19,7ag 23
11 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -13 499 2018: -16 -1 -2 -2 -8 -68 397
Bear Anemone* (S) 11 Plass 126 079
6 år M.BRUN HP v.Muscles Wiking B.R. D. Aarum Årjäng - 14/8 - 02 / 7 1640 dg ag 232
e. Bear My Royalty (S) v. Zerberus* (DE) D. Aarum Färjestad 3 27/7 - 02 / 10 1640 15,2 227
Sverige D. Aarum Årjäng 4 02/7 - 01 / 11 1640 14,1a 140
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson G. Austevoll Bjerke Travbane 3 18/6 - 01 / 8 2100 17,1a 39
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Aarum Färjestad - 04/6 - 07 / 11 1640 dv3 a 325