Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
OVERDRAFTS LØP

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -14 -4 -3 -1 -4 -106 000
Bear Man (S) 2100 1 Plass 122 000
5 år BRUN V v.S.J.'s Caviar* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 13/8 - 02 / 6 2100 18,6a 44
e. Ladymint* (US) v. Malabar Man* (US) H. Eggen Biri Travbane 1 27/7 - 02 / 2 2100 17,1a 54
Kenneth Didriksen-Dagfinn Sundseth H. Eggen Momarken Travbane 5 17/7 - 02 / 1 2140 17,7a 23
H. Eggen Dagfinn Sundseth H. Eggen Biri Travbane 3 29/6 - 07 / 7 2100 17,0a 35
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Momarken Travbane 2 12/6 - 08 / 1 2140 18,7 g 75
2 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -11 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Princess Pedro 2 Plass 49 000
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) H. Holm Biri Travbane - 28/7 - 01 / 12 2100 dg a 1342
e. Surprise Pedro v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 16/7 - 03 / 2 2100 17,2a 440
Terje Pedersen /Nittedal H. Holm Bjerke Travbane - 02/7 - 01 / 5 2100 dg a 540
H. Holm Terje Pedersen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 6 2100 19,7a 191
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 08/6 - 02 / 2 2100 20,5a 159
3 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -24 000
Bonarda J.T. 3 Plass 55 500
5 år BRUN HP v.Prodigious (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 01/8 - 03 / 9 2100 17,0a 56
e. Thai Bonarda v. Malabar Circle Ås* (S) S. Wassberg Bergen Travpark 0 02/6 - 04 / 4 2100 18,0ag 705
Bente Vågenes-Leah Moland Vågenes S. Wassberg Bergen Travpark 1 20/5 - 05 / 1 2100 18,0 16
P. Midtfjeld Kim Pedersen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 2 03/5 - 08 / 7 2120 17,5 116
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 17/9 - 08 / 8 2140 18,1a 204
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -2 -1 -1 -5 -82 500
Weinberry 4 Plass 96 500
5 år BRUN V v.Weingartner* (US) D. Dalen Momarken Travbane 6 10/7 - 01 / 2 2140 17,6ag 142
e. Zara Flevo (NL) v. Credit Winner* (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 20/6 - 02 / 3 2100 dg a 92
Simon Borgen-Per-Erik Gravdal D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 07 / 4 2100 17,7a 58
D. Dalen Simon Borgen E. Rennesvik Bjerke Travbane - 26/4 - 02 / 5 2100 g4 ag 55
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/3 - 03 / 11 2100 17,9a 57
5 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -19 500 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -61 000
Pique 5 Plass 116 500
5 år BRUN V v.Infinitif* (IT) G. Antonsen Biri Travbane 2 24/8 - 06 / 2 2100 18,1a 82
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) G. Antonsen Biri Travbane - 10/8 - 05 / 4 2100 dg a 123
Johan Anton Langebrekke-Jan Erik Lillebekk C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 04 / 4 2100 19,3ag 53
G. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane P 15/5 - 20 / 6 2140 18,6 P
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane - 06/5 - 04 / 3 2140 dg a 114
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -8 055 2018: -12 -0 -0 -1 -3 -19 528
Sincerus* 6 Plass 43 013
5 år BRUN V v.Lucky Chucky* (US) P. Nilsen Bjerke Travbane 5 06/8 - 01 / 6 2100 17,2a 332
e. Shadowshot (US) v. Malabar Man* (US) P. Nilsen Åmål 0 29/7 - 02 / 5 2080 19,2a 157
Sverige P. Nilsen Årjäng 0 13/7 - 07 / 2 2140 18,6 261
P. Nilsen P. Nilsen Årjäng 0 22/6 - 03 / 1 2140 20,0a 406
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng 0 01/6 - 09 / 12 2160 17,5 209
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -4 895 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Legend Seeker* (S) 7 Plass 51 896
6 år SVARTBRUN V v.Snazzy Hot Rod (CA) B. Albinsson Årjäng P 22/6 - 13 / 2 2140 22,0 P
e. Way Shape or Form (US) v. Conway Hall* (US) A. Svanstedt Axevalla 0 20/6 - 07 / 7 2140 br ag 344
Sverige K. Glaas Åby 8 29/5 - 10 / 2 2140 18,8a 112
B. Albinsson A. Svanstedt Axevalla 0 11/4 - 05 / 11 2140 17,4a 375
grå med blå vinkel A. Svanstedt Färjestad 0 27/3 - 07 / 10 2140 16,7a 418
8 2019: -3 -0 -1 -2 -0 -18 000 2018: -17 -1 -4 -1 -3 -60 500
Remana 8 Plass 93 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) H. Storås Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 04 / 4 2100 17,6a 74
e. Manita v. Tom Pedro H. Storås Biri Travbane 0 10/8 - 05 / 11 2100 21,9a 190
Arnold Søberg-Egil Olsen H. Storås Bjerke Travbane 2 01/8 - 03 / 1 2100 16,9a 119
H. Storås H. Storås Biri Travbane 2 22/7 - 02 / 1 2100 17,7a 266
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring E. Høitomt Bjerke Travbane 3 04/6 - 03 / 1 2100 17,6a 56
9 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -17 -3 -3 -4 -4 -90 750
Cliff Hydrup 9 Plass 121 250
5 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 16/5 - 06 / 1 2100 dg a 116
e. Nugga Hydrup (DK) v. Earthquake* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 04 / 7 2100 17,1a 47
Bjørn Bratvold-Liv Bratvold M. Høitomt Momarken Travbane 2 17/4 - 03 / 10 1640 14,6a 97
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 28/3 - 04 / 7 2100 17,1a 52
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 18/3 - 03 / 3 2100 18,3ag 30
10 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -22 000 2018: -19 -4 -2 -2 -6 -110 000
Millman 10 Plass 133 842
5 år SVART V v.Weingartner* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 24/8 - 06 / 9 2100 br ag 180
e. Millmove v. Pine Chip* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 2 10/8 - 05 / 8 2100 19,9a 157
Stall Sogo O. Mikkelborg Biri Travbane - 28/7 - 01 / 8 2100 dg a 350
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 17/7 - 02 / 5 2140 17,3a 56
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 01 / 2 2100 18,6a 83