<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 700
SPORTRAPP / GRUNNLAG - MAX 700
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 35.001 kr med høyest 700 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-3 Plass : 6-4-3

1 2019: -6 -0 -1 -2 -1 -25 000 2018: -23 -0 -3 -2 -8 -72 000
Banker Go's 2100 1 Plass 400 000
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) M. Sørvik Biri Travbane 3 24/8 - 05 / 4 2100 16,5a 104
e. Jazzy Senator v. Steinlager (S) M. Sørvik Bjerke Travbane 4 01/8 - 06 / 10 2100 16,4a 366
Leif Solemsli /Vang I Valdres H. Eggen Drammen Travbane 7 19/7 - 05 / 4 2100 15,8a 132
J. Kvikstad Leif Solemsli M. Sørvik Momarken Travbane 0 12/7 - 05 / 4 1640 15,6ag 164
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler M. Forss Bjerke Travbane 9 27/6 - 09 / 4 1609 13,5a 258
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 058
Gassman's Evert* (S) 2 Plass 366 832
10 år SVARTBRUN V v.Finish* (FI) D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/8 - 03 / 7 2100 16,0a 214
e. Nola Broline* (S) v. Homesick (US) D. Dalen Bjerke Travbane P 25/7 - 22 / 2 2140 18,6 P
Sverige N. Benzon Axevalla 0 07/2 - 04 / 11 2140 16,0a 904
D. Dalen Trond Anderssen (T) C. Jepson Axevalla 2 30/12 - 09 / 14 2160 18,5 46
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Svensson Axevalla 2 06/12 - 11 / 11 2140 16,6 30
3 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -40 000 2018: -16 -2 -2 -5 -2 -176 491
Clint Classic 3 Plass 574 491
7 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 08/8 - 04 / 7 2100 13,4a 231
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) V. Hop Biri Travbane 2 22/7 - 06 / 10 2100 14,7a 89
Stall Bergsund AS-Even Westby K. Malmin Bjerke Travbane - 10/6 - 13 / 9 2100 dg a 342
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Biri Travbane 0 25/5 - 05 / 5 1609 14,3ag 62
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 4 02/5 - 08 / 7 2100 14,3a 48
4 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -145 948 2018: -17 -7 -2 -2 -1 -473 150
Always On Time 4 Plass 1 003 234
6 år BRUN V v.Revenue* (S) T. Solberg Biri Travbane 1 17/8 - 06 / 5 1609 12,3a 29
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US) E. Høitomt Biri Travbane P 22/7 - 20 / 2 2100 19,6 P
Mette Teigen /Vestfossen E. Adielsson Lindesberg - 04/7 - 10 / 7 1640 dg a 115
T. Solberg Kjetil Helgestad (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 09/6 - 07 / 4 2100 dg a 67
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Gundersen Solvalla - 27/5 - 06 / 4 1640 dg a 31
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -10 474 2018: -9 -1 -1 -0 -4 -36 000
Divided By Zero 5 Plass 775 501
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/7 - 01 / 7 1700 12,9a 14
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) E. Rennesvik Momarken Travbane 5 17/7 - 04 / 6 2140 14,4a 98
Lena Opsahl /Rykkinn E. Høitomt Biri Travbane 4 13/7 - 06 / 1 1609 15,4a 114
E. Høitomt Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane - 25/4 - 08 / 3 2100 dg a 328
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Hande Jarlsberg Travbane 5 13/4 - 02 / 5 2100 15,5a 52
6 2019: -4 -2 -1 -0 -0 -50 000 2018: -15 -2 -0 -1 -4 -115 000
Photo Va Bene 6 Plass 1 491 057
11 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 09 / 10 1609 12,8a 378
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 10 / 1 2100 13,1a 1041
Lars Jon Olsson-Vidar Andersen M. Høitomt Bjerke Travbane - 27/6 - 06 / 7 2100 dg a 127
M. Høitomt M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 06 / 10 2120 15,1 42
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Momarken Travbane 0 17/3 - 05 / 3 2140 14,0a 188
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -2 -2 -4 -80 225
Queasy (S) 7 Plass 1 968 334
10 år M.BRUN V v.Donato Hanover* (US) I. Melby Leangen Travbane 3 22/6 - 02 / 3 1140 12,0a 60
e. Marinated Herring* (US) v. Self Possessed* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 10/6 - 02 / 5 1609 dg a 1107
Ellen Støen Røttereng /Løkken Verk R. Lund Leangen Travbane 0 04/6 - 09 / 10 2160 16,1 70
O. Østre Reinhardt S. Lund (A) V. Amundsen Leangen Travbane 5 28/5 - 05 / 12 2160 16,7 g 34
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Persson Solvalla 3 07/4 - 01 / 7 1640 13,4a 32