<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 400.000 kr.
For 3-15-årige 280.001 - 600.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-6 Plass : 3-4-6

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 2100 1 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 5 2100 31,1a 430
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 4 1609 26,2a 670
Stall L.E.K. D. Dalen Biri Travbane P 29/6 - 21 / 4 2100 37,7 P
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Bjerke Travbane 2 10/5 - 04 / 10 2100 29,8a 400
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 5 10/3 - 07 / 5 2100 28,6ag 205
2 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 2 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 1 19/8 - 01 / 8 2160 26,0 61
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Biri Travbane 2 10/8 - 04 / 1 2100 30,2a 25
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Bjerke Travbane 3 01/8 - 01 / 1 1609 24,6a 57
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 1 17/7 - 06 / 7 2140 25,1a 133
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 07 / 11 1600 25,4a 76
3 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 3 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Momarken Travbane 4 19/8 - 01 / 7 2160 26,9 289
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Johansen Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 1 1609 26,9ag 178
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Biri Travbane 2 29/6 - 01 / 12 1620 25,1 73
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Biri Travbane 5 01/9 - 01 / 9 1609 26,1a 132
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 06 / 7 1609 26,2ag 468
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 4 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 23/8 - 01 / 2 2140 27,5 531
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 1 2100 27,0a 245
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 05 / 3 2100 27,4a 116
G. Austevoll Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Årjäng - 20/5 - 08 / 1 1640 dg 39
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 8 2160 26,3 299
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 5 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/8 - 01 / 5 2160 27,9 g 522
e. Myrviks May v. Braute A. Stensen Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 2 1609 br ag 662
Mari Knutsen /Gran T. Lindbak Biri Travbane 0 22/7 - 05 / 5 1609 32,7ag 409
A. Stensen Erling Knutsen A. Stensen Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 11 2120 28,4 786
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Malmin Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 3 2100 29,6ag 1209
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 2120 1 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld C. Hande Biri Travbane 4 28/7 - 08 / 3 2600 27,3a 153
e. Kvikki v. Lund Jerker C. Hande Biri Travbane 2 22/7 - 05 / 3 1609 24,1a 26
Tonje Johanne Eng /Løken C. Hande Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 01 / 1 1609 23,1a 178
C. Hande Tonje Johanne Eng C. Hande Biri Travbane 2 15/6 - 03 / 6 2100 26,2a 68
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek C. Hande Bergen Travpark 1 02/6 - 05 / 7 1620 23,5 38
7 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 2 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 17/8 - 01 / 4 2100 26,4a 20
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Drammen Travbane 1 11/8 - 10 / 5 2100 26,5a 188
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Biri Travbane 6 27/7 - 06 / 9 1609 25,8a 91
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Biri Travbane 5 22/7 - 05 / 9 1609 25,9a 78
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Forss Bjerke Travbane 1 27/6 - 04 / 11 2100 26,9a 36