<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 0 - 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-6 Plass : 4-8-6

1 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -10 000
Dreamcase 2100 1 Plass 20 000
6 år SVART HP v.Dream Vacation* (US) M. Gundersen Biri Travbane 7 24/8 - 08 / 10 2100 19,1a 108
e. Dream Flight v. Staro Showbiz (S) M. Gundersen Biri Travbane 6 29/6 - 07 / 5 2100 19,4ag 108
Anne Berit Sveen /Brumunddal M. Gundersen Biri Travbane 4 15/6 - 10 / 8 2100 18,4a 32
M. Gundersen Anne Berit Sveen M. Gundersen Biri Travbane P 08/6 - 20 / 1 2100 18,9 P
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
2 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -21 000 2018: -18 -0 -1 -0 -8 -27 000
Scipio 2 Plass 50 000
5 år BRUN H v.Navy Seal U.S.* (US) D. Dalen Sørlandets Travpark 4 25/8 - 01 / 3 2140 18,4a 139
e. Clarissa's Way (DE) v. Titan Way* (DE) E. Gravdal Bjerke Travbane 0 15/8 - 01 / 3 2140 19,6 459
Ulv Sverre Nilsen /Holmestrand E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 07 / 7 2100 17,5a 586
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Biri Travbane - 27/7 - 11 / 12 2100 dg a 668
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 08 / 5 2100 19,7a 366
3 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -8 492 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 797
Igor* (S) 3 Plass 21 289
6 år BRUN V v.Double Eagle* (US) P. Thuresson Romme 0 27/7 - 01 / 7 2140 19,0a 297
e. Joycelyn Gothia (S) v. Enjoy Lavec* (S) P. Thuresson Biri Travbane 5 29/6 - 07 / 8 2100 19,0ag 786
Sverige P. Thuresson Momarken Travbane 7 12/6 - 08 / 9 2160 20,0 468
P. Thuresson P. Thuresson Biri Travbane 0 18/5 - 08 / 13 2120 20,8 397
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 0 19/5 - 01 / 6 2140 19,9a 270
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -13 -3 -3 -0 -3 -87 000
Easy To Win 4 Plass 92 000
5 år BRUN V v.Revenue* (S) E. Høitomt Biri Travbane - 17/8 - 04 / 3 2100 dg a 35
e. Alva Olympia v. Alv Richcrop (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 01 / 11 2100 18,1a 51
Stall Easy To Win E. Høitomt Drammen Travbane 2 21/6 - 01 / 7 2100 16,6a 17
E. Høitomt Karina Ulvin Vudduaune (T) M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 14/6 - 07 / 5 2100 dg 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 24/5 - 07 / 8 2100 19,6ag 104
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -0 -0 -0 -9 -27 554
Milles More 5 Plass 45 054
6 år BRUN HP v.More Chips (US) K. Ødegaard Biri Travbane 0 17/8 - 04 / 1 2100 17,5a 750
e. Millennium Act v. Lindy's Crown (US) K. Ødegaard Kala Landbane 4 12/8 - 02 / 8 1900 18,9ag 301
Julie Dahl /Skiptvet K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 02 / 9 2100 18,7a 8758
K. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 03 / 4 2100 21,9ag 256
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 4 06/5 - 08 / 7 2140 19,6a 65
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -7 -1 -0 -1 -1 -27 890
C.C. Loverboy 6 Plass 39 090
5 år BRUN V v.Love You* (FR) B. Goop Åby 0 23/8 - 09 / 5 2140 15,4a 111
e. C.C. Westside v. Victory Abroad* (US) B. Goop Rättvik 1 02/7 - 01 / 8 2140 16,8a 60
Per-Arne Claussen /Setskog B. Goop Lindesberg 0 15/6 - 01 / 4 2140 23,1 g 30
H. Holm Bjørn Goop (T) B. Goop Eskilstuna 6 29/5 - 01 / 3 2140 nc 68
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Goop Solvalla 0 02/8 - 02 / 5 2140 18,5 78
7 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -16 500 2018: -8 -1 -0 -0 -4 -29 500
Rosalie 7 Plass 55 000
6 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 02 / 7 2100 18,0a 222
e. D.N.T. Match v. Prakastian (US) B. Steinseth Drammen Travbane 0 18/3 - 03 / 4 2100 21,4ag 125
Svein Våler-Rita Anja Nybrenna B. Steinseth Bjerke Travbane 5 01/3 - 06 / 12 2100 18,1a 312
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 1 03/1 - 02 / 11 2140 20,9 199
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 8 25/10 - 01 / 8 2140 19,6 428
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -3 -6 -37 500
Spring Field 8 Plass 48 500
6 år BRUN V v.Micro Mesh* (S) H. Eggen Biri Travbane 6 17/8 - 04 / 7 2100 17,3a 402
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) H. Eggen Bjerke Travbane 4 06/8 - 01 / 8 2100 17,0a 190
Trude Alme /Hakadal H. Eggen Drammen Travbane 3 02/8 - 05 / 1 2100 16,4a 152
H. Eggen Trude Alme D. Dalen Momarken Travbane 0 17/7 - 02 / 12 2140 17,9a 60
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 09 / 1 1600 16,6a 65
9 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -18 000
Mr. Casio 9 Plass 30 000
5 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) H. Storås Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 09 / 5 1600 18,8ag 133
e. Casablanca D. (DE) v. Rise And Shine (NL) H. Storås Bjerke Travbane 2 04/6 - 03 / 9 2100 17,5a 422
Ragnar Hagelund /Auli H. Storås Biri Travbane 5 18/5 - 08 / 5 2120 18,3 348
H. Storås K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/3 - 06 / 4 2100 18,9ag 310
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 0 15/2 - 06 / 4 2100 20,1ag 540
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000
Divine The Best* (FR) 10 Plass 36 609
6 år BRUN HP v.Un Amour d'Haufor (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/8 - 02 / 1 2100 21,0a 69
e. Luna The Best (FR) v. Classic Rodney (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 01/8 - 03 / 4 2100 dg a 146
Tom Forkerud-Terje Stålesen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 7 2100 17,3a 54
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 17/7 - 02 / 6 2140 17,5a 117
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Heon FRANKRIKE 0 29/10 - 04 / 2 2675 nc -