Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-10 Plass : 8-1-10

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -42 500
Rigel Arel 2100 1 Plass 42 500
6 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Biri Travbane 1 24/8 - 09 / 7 2100 36,2 58
e. Rigel Viktoria v. Alm Svarten K. Johansen Momarken Travbane - 10/7 - 07 / 4 2140 dg 70
Hans Peder Rolstad /Brandbu K. Johansen Biri Travbane P 29/6 - 21 / 3 2100 38,7 P
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
2 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 2 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Kala Landbane - 12/8 - 04 / 7 1900 dg 198
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 1 2100 40,2 g 426
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 07 / 3 2100 41,2 g 167
H. Holm Martine O. Sørvik (T) H. Holm Jarlsberg Travbane P 01/12 - 20 / 5 2120 41,5 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
3 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 3 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Biri Travbane 2 10/8 - 09 / 2 2100 40,7 50
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 08 / 7 2100 36,4 57
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 8 2120 42,0 P
E. Høitomt Bent Olav Wigdal P. Sem Drammen Travbane 29/5 - 21 / 3 1720 58,4 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Sem Drammen Travbane 10/5 - 21 / 1 1700 55,0 B
4 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nissen Ø.K. 4 Plass 8 000
4 år SVART V v.Spydermann Ø.K. O. Mikkelborg Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 01 / 2 1600 41,4 g 145
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even O. Mikkelborg Biri Travbane - 08/6 - 08 / 3 2100 dg 204
Rolf Høyland-Brit-Elin Paulsen Å. Tengsareid Biri Travbane - 23/2 - 08 / 1 2100 g0 g 278
O. Mikkelborg G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 02/2 - 08 / 8 2120 39,3 g 57
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 07 / 8 2100 38,2 135
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -21 000
Tinsokka 5 Plass 29 000
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Biri Travbane 1 10/8 - 08 / 7 2100 39,7 23
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Momarken Travbane 7 10/7 - 07 / 10 2140 36,2 124
Odd Løkken /Ringebu C. Antonsen Momarken Travbane 8 06/5 - 07 / 4 2140 43,5 383
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 5 2160 41,2 g P
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
6 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 2120 1 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 03 / 2 2100 34,2 298
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Kala Landbane 3 12/8 - 01 / 6 1900 34,3 g 345
Leif Solemsli /Vang I Valdres J. Kvikstad Biri Travbane 6 08/6 - 08 / 8 2120 33,0 g 322
M. Sørvik J. Kvikstad Biri Travbane 4 11/5 - 08 / 7 2100 36,1 212
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Sørvik Momarken Travbane 4 06/5 - 07 / 1 2140 36,0 g 430
7 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 2 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin T. Lindbak Biri Travbane 6 17/8 - 03 / 3 2100 34,4 75
e. Sunnmørsjenta v. Elding P. Johansen Biri Travbane 5 27/7 - 01 / 1 2100 35,9 142
Stall Grom P. Johansen Biri Travbane P 13/7 - 21 / 1 2100 40,3 P
D. Dalen Per Johansen (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 3 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Momarken Travbane 2 19/8 - 03 / 6 2140 33,5 720
e. Seile Maia v. Slogum Jørn K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 9 2100 42,9 g 1017
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 2 2100 43,1 g 281
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane P 06/5 - 20 / 6 2160 43,3 P
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Ødegaard Momarken Travbane 05/8 - 20 / 6 2160 52,1 B
9 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 4 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor A. Stensen Biri Travbane - 17/8 - 03 / 10 2120 dg 207
e. Eldama v. Elding A. Stensen Biri Travbane 1 10/8 - 09 / 8 2100 40,6 123
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen A. Stensen Momarken Travbane 5 10/7 - 07 / 8 2140 35,5 g 73
A. Stensen Paul Helmen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 01 / 6 2100 36,8 g 67
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Gundersen Biri Travbane 0 18/5 - 04 / 8 2100 35,0 g 87
10 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 5 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten U. Eriksson Bollnäs 0 14/11 - 01 / 10 2160 36,9 82
e. Solli Mai v. Bokli Eld M. Jakobsson Romme 2 03/10 - 05 / 12 2160 33,8 g 54
Birger Opheim /Ekne M. Andersson Färjestad 3 11/9 - 02 / 6 2160 33,9 73
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 19/7 - 01 / 4 2140 35,0 508
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 4 21/6 - 01 / 5 2140 33,7 102
11 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -22 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Idu Rappjerk 6 Plass 22 000
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 08 / 1 2100 33,4 58
e. Rappspika v. Spikeld K. Ødegaard Leangen Travbane 2 23/7 - 10 / 6 2160 34,2 g 59
Kjell Enersen /Skiptvet K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 01 / 1 2100 34,9 g 329
K. Ødegaard P. Erga Forus Travbane 0 27/3 - 07 / 2 2040 br g 1631
blå m/rød bunn. P. Erga Forus Travbane - 20/2 - 09 / 1 2040 dg 264
12 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -6 563 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tinpila 7 Plass 6 563
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 17/8 - 03 / 4 2100 34,9 g 342
e. Skrugstad Svarta v. Lannem Sjur Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 10/8 - 08 / 3 2100 40,1 170
Arne Kr. Vestad-Ragnhild Bang Vestad Ø. Ruttenborg Rättvik 6 04/5 - 09 / 4 2140 36,7 18
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 20/4 - 20 / 4 2100 35,6 P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 12/9 - 24 / 9 2120 03,5 g B
13 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 8 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Momarken Travbane 4 08/5 - 08 / 10 2160 33,1 117
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Magnor Travbane 5 01/5 - 06 / 8 2040 36,0 160
Stall Trekløveret H. Ydersbond Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 10 2180 35,7 r 300
H. Ydersbond H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 28/2 - 10 / 3 2140 35,1 232
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Biri Travbane 3 16/2 - 07 / 9 2140 35,2 g 88
14 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 474 2018: -19 -1 -1 -1 -12 -64 988
Horgen Elvy* 9 Plass 68 462
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) P. Thuresson Biri Travbane 5 17/8 - 03 / 11 2120 33,4 290
e. Horgen Elin v. Elding P. Thuresson Kala Landbane 4 12/8 - 01 / 3 1900 34,3 611
Sverige P. Thuresson Bjerke Travbane 5 01/8 - 09 / 2 2140 34,2 452
P. Thuresson P. Thuresson Romme - 27/7 - 08 / 15 2160 dg g 839
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 6 17/7 - 03 / 4 2140 34,7 594
15 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 10 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen D. Aarum Årjäng 6 07/8 - 08 / 8 2160 33,2 g 470
e. Id Elida v. Elding Å. Tengsareid Drammen Travbane 8 26/7 - 04 / 6 2100 33,4ag 606
Terese Aarlie /Hønefoss E. Høitomt Biri Travbane - 22/7 - 03 / 4 2100 dg 347
Å. Tengsareid Renate Aarlie (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 08/6 - 08 / 15 2140 34,5 g 330
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 31/5 - 08 / 7 2100 34,5a 289