<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
PRINSEN CAFÉ (DISTANSEFORDEL HOPPER)
DISTANSEFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-2 Plass : 1-9-2

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 2140 1 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 03 / 15 2140 32,5 g 32
e. Troll Molly v. Spang Best T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 03 / 4 2100 30,5a 106
Ine Elisabeth Dahl /Skien A. Akselsen Bjerke Travbane 6 01/8 - 09 / 10 2160 33,4 g 469
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) A. Akselsen Drammen Travbane 0 19/7 - 02 / 5 2100 32,5a 436
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/6 - 04 / 1 2100 32,1a 81
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 2 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 4 2100 34,8 rg 446
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 05 / 8 1700 31,4ag 736
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 3 2100 34,3ag 237
A. Akselsen Odd Arne Aaland A. Akselsen Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 5 2140 33,0 g 220
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Drammen Travbane 7 28/4 - 01 / 6 2120 32,8 666
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -2 -1 -2 -45 491
Lykkje Cornelius 3 Plass 50 491
4 år SVART H v.Åsajerven J. Gaustad Biri Travbane 2 27/7 - 01 / 10 2120 34,6 483
e. Hilderid v. Lome Elden J. Gaustad Sørlandets Travpark 8 01/7 - 08 / 7 2140 39,0 rg 165
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 08 / 6 2100 36,0 219
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 08 / 2 2100 37,7 rg 368
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 25/3 - 20 / 6 2120 39,2 P
4 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Odin 4 Plass 33 000
3 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 8 2120 34,7 g 234
e. Torpa Fia v. Krembest J. Eriksen Forus Travbane 6 14/8 - 07 / 9 2060 34,4 23
Stall Tuckers Corner T. Solberg Sørlandets Travpark 2 20/7 - 10 / 11 2140 31,8a 94
J. Eriksen J. Eriksen Forus Travbane 4 17/6 - 02 / 10 2060 36,3 22
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 08 / 5 2100 32,5 g 160
5 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 5 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Klosterskogen Travbane 8 22/8 - 03 / 12 2120 34,2 903
e. Springtina v. Alm Rigel R. Hansen Kala Landbane 5 12/8 - 01 / 2 1900 34,4 134
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Årjäng 5 07/8 - 08 / 15 2160 33,2 g 178
R. Hansen J. Hansen Drammen Travbane 4 26/7 - 04 / 7 2100 33,0ag 246
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt R. Hansen Momarken Travbane - 17/7 - 03 / 10 2160 dg 230
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 6 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 13 2140 dg 138
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) I. Dahl Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 3 2100 32,0ag 458
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl I. Dahl Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 2 2140 dg 521
E. Høitomt Ine Elisabeth Dahl (T) H. Holm Drammen Travbane - 19/7 - 02 / 4 2100 dg ag 91
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 4 12/7 - 02 / 9 2140 31,7a 80
7 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -20 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Engas Vesla 7 Plass 41 000
13 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane - 05/8 - 04 / 12 1609 dg a 210
e. Skrims Terna v. Øylan V. Hop Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 05 / 9 1700 30,9a 211
Jon Harald Berge-Mona Berge D. Dalen Drammen Travbane 6 28/6 - 03 / 4 1700 32,5ag 133
D. Dalen Jon Harald Berge G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 05 / 1 1609 31,5a 1141
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 01/2 - 06 / 6 1609 32,1ag 95
8 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 8 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 0 19/6 - 07 / 7 2160 39,2 478
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 5 2120 39,6 P
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/11 - 07 / 7 2120 39,6 170
E. Gravdal G. Austevoll Drammen Travbane 0 31/10 - 02 / 10 2100 34,2a 237
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 07 / 10 2120 38,0 g 95
9 2018: -12 -2 -4 -0 -1 -65 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 2160 1 Plass 65 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Østre Bjerke Travbane 8 01/8 - 09 / 8 2160 34,3 g 51
e. Jensi v. Elding O. Østre Arvika - 19/7 - 09 / 2 2100 dg 17
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Arvika - 26/6 - 08 / 9 2100 dg 47
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 2 12/6 - 07 / 2 2140 31,1 30
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 15 2160 35,4 g 75