<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
FELLESKJØPETS HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper 200.001 - 700.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 18. juni 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-8 Plass : 1-9-8

1 2018: -9 -2 -2 -1 -3 -257 000 2017: -12 -10 -0 -1 -1 -352 077
Always So Easy (S) 2100 1 Plass 686 080
6 år BRUN HP v.Quite Easy (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/8 - 08 / 9 2100 12,8a 24
e. Tipton Lane (US) v. Lindy Lane* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 01/8 - 08 / 8 2100 13,1a 33
Stall Ottersen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 07 / 3 1609 11,1a 98
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 07 / 3 2100 14,0a 44
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 14/2 - 04 / 7 2100 15,0a 17
2 2019: -9 -1 -1 -1 -5 -49 000 2018: -22 -2 -3 -3 -10 -105 000
Alo Angel 2 Plass 444 000
8 år BRUN HP v.Golden Globe* (US) J. Bjaanes Forus Travbane 4 14/8 - 06 / 9 2040 16,4a 850
e. Staro Angeleyes (S) v. Malabar Man* (US) I. Risa Forus Travbane 2 07/8 - 10 / 5 2080 17,5 27
Anstein Ove Strand-Jeane Strand P. Buer Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 9 2140 15,8a 337
D. Dalen Kathrine Strand (B) M. Berås Bergen Travpark 5 28/6 - 03 / 8 2120 18,8 16
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Berås Forus Travbane 1 17/6 - 06 / 7 1600 14,4a 25
3 2018: -11 -0 -1 -2 -5 -49 189 2017: -15 -0 -2 -1 -9 -86 664
C.C. Queen* 3 Plass 638 234
8 år BRUN HP v.Dell Ridge Image* (CA) O. Mikkelborg Årjäng 6 14/8 - 03 / 4 2140 15,6a 502
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) I. Lamvik Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 02 / 3 2100 15,2a 78
Sverige I. Lamvik Årjäng 6 14/7 - 01 / 8 1640 13,7a 623
O. Mikkelborg Steinar Holm (T) J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 14/4 - 07 / 8 2100 14,9a 804
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 28/3 - 07 / 5 2100 15,5a 314
4 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 4 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 10 2500 17,4a 1547
e. Millsize v. Varenne* (IT) A. Andersen Biri Travbane 5 10/8 - 07 / 1 2100 20,2a 131
Anette Larsen /Våle E. Høitomt Biri Travbane 4 27/7 - 05 / 7 3120 16,7 225
A. Andersen A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 05 / 1 2100 16,0a 219
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Sørlandets Travpark 4 24/6 - 06 / 4 2140 14,7a 374
5 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500 2018: -25 -3 -3 -4 -7 -186 000
Kemas Starlight (S) 5 Plass 469 892
8 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 02 / 1 2500 16,7a 46
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 06 / 8 1609 13,0a 331
Stall Kristin & Håkon D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 06 / 6 2100 14,7a 32
Å. Tengsareid Bjørnar Heibø D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/6 - 07 / 10 2100 14,9a 112
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 07 / 12 2100 13,9a 281
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -2 -5 -3 -4 -204 000
Southwind Gizzel (US) 6 Plass 524 037
6 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 23/8 - 08 / 7 2100 13,4a 475
e. Godess of Chaos (US) v. S.J.'s Photo* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 13/8 - 03 / 8 2100 15,0a 56
Kjell Otto Molander /Gamle Fredrikstad T. Solberg Bjerke Travbane 0 01/8 - 08 / 12 2100 13,8a 361
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 25/7 - 08 / 3 1609 13,4a 91
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 07 / 2 1609 11,5a 530
7 2019: -8 -1 -5 -0 -1 -73 000 2018: -20 -6 -1 -2 -4 -131 409
Dayenne Lane (NL) 7 Plass 407 060
9 år BRUN HP v.Sugar Trader (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 20/8 - 04 / 10 2100 14,3a 44
e. Unity Zomerland (NL) v. Armbro Goal* (US) J. Juel Århus 1 29/7 - 04 / 9 2300 17,1a 59
Stine Helgestuen Edvinsen /Hønefoss H. Kassir Nykøbing Falster 0 22/7 - 08 / 0 2180 17,0 g 119
K. Malmin Trond Anderssen (T) E. van den Bergh Duindigt 3 24/6 - 03 / 7 2000 16,6a 56
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Kooyman NEDERLAND - 08/6 - 10 / 6 2100 dg 87
8 2018: -11 -1 -1 -2 -3 -89 000 2017: -15 -3 -3 -1 -1 -170 500
Thai Bakery 8 Plass 576 500
6 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 07 / 4 1700 13,4a 37
e. Isabella Knick (S) v. Tap In* (US) K. Dalsbotten Bjerke Travbane 4 15/8 - 05 / 12 2100 14,0a 275
Stall Thai Bakery M. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/8 - 08 / 9 2100 13,6a 151
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) U. Ohlsson Bjerke Travbane 8 27/6 - 08 / 12 2100 15,3a 45
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/4 - 06 / 11 2100 16,0ag 42
9 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -9 000 2018: -12 -1 -2 -0 -3 -76 000
Chellas Girl 9 Plass 601 500
11 år SVART HP v.Face Of Speed (S) M. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/8 - 08 / 4 2100 13,8a 162
e. Chella Ride v. Express Ride* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 1 01/8 - 08 / 4 2100 13,0a 959
Camilla Gjeruldsen Fidje /Grimstad E. Høitomt Biri Travbane 0 22/7 - 06 / 7 2100 15,6a 279
M. Høitomt M. Høitomt Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 06 / 7 1600 15,0a 293
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 10 11/3 - 05 / 15 1700 15,8 293
10 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -66 677 2017: -21 -1 -0 -4 -8 -68 000
Rose Garden 10 Plass 552 677
9 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) O. Goop Axevalla 0 03/7 - 04 / 7 2140 14,9a 156
e. Thai Rose Garden v. Sugarcane Hanover* (US) B. Goop Årjäng 7 22/6 - 01 / 14 2160 15,6 73
Celina Ihle Gundersen /Eydehavn B. Goop Biri Travbane 6 06/5 - 07 / 6 2100 14,5a 27
T. Solberg Geir Gundersen S. Nilsson Jägersro 0 14/4 - 06 / 14 2140 17,3ag 185
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Widell Solvalla 1 04/4 - 08 / 4 1640 13,5a 59
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -2 -1 -2 -5 -116 000
Synjo Diva 11 Plass 407 500
9 år MØRKBR HP v.Norvelous Hanover (US) A. Akselsen Bergen Travpark 6 18/8 - 06 / 3 2100 16,0a 62
e. Synjo Actress v. Gunslinger Spur (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 06 / 5 2140 br a 101
Jan Petter Reinskau-Øyvind Medalen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 09/6 - 06 / 11 1609 13,6a 879
P. Midtfjeld Jan Petter Reinskau P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 3 24/5 - 06 / 10 1700 13,8a 40
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 4 06/5 - 10 / 1 1609 12,3a 76
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -0 -3 -6 -158 491
Uendy Z.S. (IT) 12 Plass 428 048
6 år MØRKBR HP v.Gruccione Jet (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/8 - 08 / 2 2100 14,0a 525
e. Deledda R.L. (IT) v. Park Avenue Joe* (US) K. Malmin Biri Travbane 3 10/8 - 07 / 4 2100 19,9a 47
Per Arne Skjelsvik /Fredrikstad K. Malmin Sørlandets Travpark 0 21/7 - 08 / 3 2140 15,9a 28
V. Hop Trond Anderssen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 07 / 1 1609 11,3a 309
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Gatt Bjerke Travbane 4 27/6 - 09 / 11 1609 12,9a 280