<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
MEGAFLIS

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 315.001 kr., 40 m. ved 435.001 kr.
For 3-15-årige høyest 650.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 18. juni 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-7 Plass : 5-8-7

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -14 -1 -3 -1 -4 -100 787
T.B.'s Trøllgutt 2100 1 Plass 277 722
7 år BRUN H v.Feseth Lynet V. Hop Färjestad 2 20/8 - 05 / 2 2140 25,3 27
e. Nordby Katla v. Spang Best Å. Tengsareid Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 5 2100 27,6a 89
Stall Trøllgutt Å. Tengsareid Årjäng 2 14/7 - 12 / 6 2140 25,8a 69
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 30/6 - 04 / 14 2160 27,5 g 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/6 - 05 / 6 2160 29,1 21
2 2019: -8 -4 -0 -2 -0 -130 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 2 Plass 482 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 01 / 7 2609 27,4a 34
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 1 02/8 - 03 / 2 1700 25,6a 20
Stall 4 rette U. Ohlsson Årjäng 5 14/7 - 12 / 12 2140 26,6a 112
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Bergen Travpark 5 02/6 - 03 / 10 2140 27,3 191
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 25/5 - 01 / 11 2100 26,1a 47
3 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 3 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin F. Fladen Färjestad - 20/8 - 05 / 1 2140 dg 131
e. Eldhusflya v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane - 25/5 - 01 / 4 2100 dg a 39
Bjørn Vethe-Halle Vinsand Å. Tengsareid Biri Travbane 6 11/5 - 05 / 7 2100 30,3ag 78
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 3 2100 dg a 96
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 7 2100 28,6a 185
4 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -19 -2 -1 -5 -8 -138 500
Rolf Martin 4 Plass 347 500
9 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 01 / 3 2609 27,4a 25
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 01 / 7 2100 26,5a 16
Team Løve M. Løve Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 08 / 11 2140 25,6 226
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Sørlandets Travpark 6 01/7 - 05 / 7 2140 27,8 g 37
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Bjerke Travbane 5 20/6 - 06 / 1 1609 25,7a 47
5 2018: -13 -7 -3 -1 -0 -309 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 5 Plass 459 666
9 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 15 2160 dg 22
e. Fjell Lappa v. Pål Even O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 01 / 4 1609 24,9a 14
Ole-Jonny Hansen /Manstad J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 30/5 - 02 / 12 2600 27,4a 95
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 06/5 - 06 / 8 2140 27,7a 31
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 18/4 - 07 / 10 1609 25,9a 20
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -6 -3 -0 -3 -160 500
Godtepåsen 2120 1 Plass 326 000
7 år BRUN H v.Alm Viktor R. Wiig Forus Travbane 1 07/8 - 08 / 14 2060 26,4 31
e. Sjefå v. Sjefen R. Wiig Forus Travbane 1 31/7 - 03 / 4 2040 26,9a 16
Stall Godt Med Mot R. Wiig Sørlandets Travpark 6 11/7 - 06 / 8 2140 28,5ag 32
T. Solberg Heidi Nessa R. Wiig Forus Travbane 1 03/7 - 04 / 6 2040 28,0a 11
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek B. Lea Forus Travbane 2 26/6 - 03 / 8 1600 25,3a 37
7 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 2 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden M. Gundersen Drammen Travbane 3 11/8 - 10 / 8 2100 26,7a 66
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll M. Gundersen Biri Travbane 2 27/7 - 06 / 3 1609 24,5a 13
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 03 / 1 1609 23,6a 19
G. Gundersen Mari Foss Frøhaug M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/5 - 04 / 8 2100 27,3a 15
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 09/5 - 06 / 6 1609 25,6a 17
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -24 -3 -2 -4 -8 -378 952
Høvding Jaros 3 Plass 664 755
7 år BRUN V v.Bork Odin N. Benzon Färjestad 1 20/8 - 05 / 6 2160 24,5 20
e. Lier Frøkna v. Elding S. Løvvold Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 07 / 8 2140 28,2 19
Gunnar Kværne /Sem H. Tvedt Sørlandets Travpark 0 21/7 - 06 / 3 1609 24,6arg 852
O. Sagholen Gunnar Kværne L. Trudvang Momarken Travbane 2 10/7 - 03 / 6 2180 27,5 85
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl K. Lindberg Åmål 4 27/6 - 05 / 7 2500 27,0 434
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 4 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden K. Kvasnes Drammen Travbane 8 11/8 - 01 / 15 2140 29,5 141
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten M. Kanstad Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 12 2140 28,9 g 243
Kristine Farmen-Kari Farmen M. Finsand Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 07 / 7 2120 28,4 89
L. Kolle John Ivar Farmen D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 16/7 - 03 / 1 1700 24,9a 568
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 04 / 5 2100 28,2a 201
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -3 -4 -4 -245 166
Battimo 5 Plass 385 285
6 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Momarken Travbane 0 19/8 - 01 / 4 2160 27,7 g 16
e. Modena v. Moe Odin C. Kjenner Rättvik 5 04/8 - 01 / 4 2160 26,2 42
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær C. Kjenner Momarken Travbane 4 17/7 - 06 / 10 2140 26,2ag 18
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Hagmyren 3 02/7 - 07 / 7 2160 25,1 74
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Hagmyren 1 22/6 - 07 / 7 2160 25,3 169
11 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 6 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 09 / 6 2500 dg a 33
e. Heliblessa v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 12/8 - 07 / 4 2140 26,9a 46
Kent Lauritsen /Færvik Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 25/7 - 02 / 5 2600 dg a 53
A. Akselsen Kent Lauritsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 24/6 - 05 / 3 2140 26,7 154
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Finsand Klosterskogen Travbane - 30/4 - 03 / 1 2100 dg 62
12 2019: -9 -2 -0 -1 -3 -49 500 2018: -14 -0 -0 -2 -3 -26 125
Odins Eld 2140 1 Plass 693 101
8 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 4 19/8 - 05 / 2 2140 25,7 g 245
e. Komnes Glans v. Bork Rigel T. Jansson Romme 0 01/6 - 06 / 7 3160 29,8 g 218
Monica Sønstegård /Sarpsborg T. Solberg Magnor Travbane - 01/5 - 07 / 10 1620 dg 248
V. Hop Monica Sønstegård (B) M. Andersson Årjäng 7 26/4 - 03 / 13 2180 26,7 368
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Kontio Färjestad 0 30/3 - 08 / 9 1660 26,3 g 726
13 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 2 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 9 2140 25,9a 677
e. Hjelset Edda v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane - 07/7 - 06 / 6 1609 dg a 47
Team Hest M. Gundersen Forus Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2080 25,2 163
D. Dalen Rita Kaasa M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/5 - 04 / 10 2160 26,0 108
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 14/4 - 03 / 13 2180 26,0 106
14 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 3 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 03 / 3 2100 26,5a 142
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 5 08/8 - 06 / 1 1640 26,7 54
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 01/8 - 01 / 8 1609 24,2a 240
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane - 27/6 - 03 / 4 2120 dv4 265
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bergen Travpark 0 02/6 - 07 / 11 2120 26,9 336
15 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 4 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 9 1609 30,6ag 807
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 05 / 9 1609 28,4a 774
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 04/8 - 01 / 1 1609 24,9a 19
E. Gravdal Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 30/7 - 06 / 13 2120 27,4 224
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 01/7 - 10 / 10 2100 27,4ag 205