<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
TET (FORDEL HOPPER)
FORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige hopper høyest 115.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 18. juni 2018. Også for 3-15-årige hingster og vallaker høyest 140.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 18. juni 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-11 Plass : 6-10-11

1 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 2100 1 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 27/8 - 01 / 1 2100 31,6a 407
e. Vesle Gull v. Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 2 23/8 - 03 / 1 2100 31,2a 129
Stall We-Tan D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 03 / 1 2100 30,5a 722
H. Holm Marita H Tangen-Svindland (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 9 1700 30,0a 747
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 8 2120 33,3 149
2 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 2 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 6 2100 32,4ag 137
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 03 / 4 2100 30,4a 261
Maria Andreassen /Stavern A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 25/7 - 01 / 5 2100 32,4ag 349
V. Hop Maria Andreassen (P) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 04 / 12 1700 29,2a 624
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 07 / 9 2120 29,7 470
3 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 3 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 05 / 9 2140 31,4 529
e. Rigel Edda v. Alm Rigel L. Pedersen Drammen Travbane 3 11/8 - 01 / 1 2100 30,4 391
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 02 / 7 2100 31,1 780
M. Gundersen Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/7 - 04 / 10 1700 29,3a 799
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 3 1609 31,2ag 1024
4 2018: -8 -2 -0 -0 -3 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 4 Plass 114 000
11 år SVART HP v.Spikeld A. Christensen Bjerke Travbane 1 04/8 - 02 / 2 2100 29,5a 84
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten A. Christensen Jarlsberg Travbane - 28/3 - 03 / 8 1609 g1 ag 105
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 9 2140 32,3 g 825
A. Christensen A. Frønes Sørlandets Travpark 6 11/3 - 04 / 4 2160 31,1 g 127
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane - 02/3 - 03 / 1 1609 dg a 73
5 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 5 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 06 / 1 2100 30,4a 96
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 03 / 8 2100 30,3a 293
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 16/7 - 04 / 3 1700 29,2ag 148
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 07 / 13 2120 29,8 g 1357
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 02 / 3 1700 29,6ag 459
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -6 -1 -1 -1 -137 000
Moi Edel 6 Plass 183 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/7 - 04 / 6 2140 28,9a 16
e. Moi Eldi v. Elding V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 01 / 5 2160 29,2 133
Harald Håland /Hornnes P. Kals Sørlandets Travpark 1 11/7 - 01 / 6 2160 29,2 15
V. Tjomsland Harald Håland V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 05 / 7 2120 29,4 33
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 03/6 - 02 / 6 2160 30,1 30
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -30 500
Bauers Annabella 7 Plass 92 067
7 år BRUN HP v.Krageboen D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/8 - 05 / 8 1609 29,0a 226
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 4 2100 32,3 258
Mette Hellerud /Vear D. Dalen Bjerke Travbane 5 06/6 - 04 / 3 1609 29,9ag 40
D. Dalen Beate Holmstrøm (T) G. Smeby Klosterskogen Travbane 7 31/5 - 04 / 11 1700 28,3a 641
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 12/5 - 03 / 6 2100 29,6a 404
8 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 8 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 12 1609 32,0ag 649
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 3 04/8 - 02 / 1 2100 29,8a 269
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Biri Travbane 6 27/7 - 03 / 3 2100 31,0a 2389
L. Kolle Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 5 17/7 - 08 / 4 2140 32,1a 426
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 1 2140 32,9 308
9 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 9 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Voje Faks A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 10 2100 33,0a 1053
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 06 / 3 2100 33,5 844
Hans Landsverk /Gransherad G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 30/3 - 03 / 8 2120 34,2 427
G. Gundersen Hans Landsverk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 5 1609 33,0a 448
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 03 / 2 1609 31,7a 219
10 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 10 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Bjerke Travbane 2 04/8 - 07 / 2 2120 28,2 37
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 01/8 - 02 / 9 2160 29,4 32
Rune Jensen-Ludvig Jensen J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 17/7 - 08 / 2 2140 32,9ag 25
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 19/6 - 01 / 9 2140 30,1a 21
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 12/6 - 07 / 11 2160 29,4 18
11 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -31 000 2018: -12 -2 -4 -2 -2 -95 000
Bjønnum Baus 2120 1 Plass 172 121
5 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Klosterskogen Travbane - 22/8 - 06 / 2 2100 dv a 49
e. Sorbstjerna v. Røder P. Kals Sørlandets Travpark 5 21/7 - 05 / 3 2140 28,5 322
Gaut Bjønnum-Kjetil Bjønnum P. Kals Sørlandets Travpark 6 11/7 - 04 / 8 2140 27,9a 134
P. Kals Gaut Bjønnum P. Kals Sørlandets Travpark 2 01/7 - 04 / 3 2140 29,1 g 17
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 2 13/5 - 03 / 13 2160 27,9 38
12 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -25 -0 -0 -3 -9 -44 000
Hof Blesen 2 Plass 111 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 5 19/8 - 07 / 1 2140 31,6 144
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Kala Landbane 3 12/8 - 03 / 4 1920 30,9 399
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Biri Travbane - 29/6 - 04 / 10 2120 dg 337
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 7 18/6 - 04 / 9 2100 31,8 960
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 5 12/6 - 03 / 8 2180 31,3 249
13 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 3 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 06 / 6 2100 31,5a 44
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 10 2140 29,0a 174
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/6 - 10 / 4 2100 30,1ag 40
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/6 - 05 / 4 2140 30,6 73
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 07/6 - 02 / 8 1700 27,5a 81
14 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 4 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 06 / 9 2100 31,5a 46
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 4 13/8 - 04 / 2 2100 30,0a 66
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/7 - 03 / 1 2100 29,1a 31
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Momarken Travbane 3 10/7 - 04 / 7 2160 29,3 153
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane - 08/5 - 06 / 3 2140 dg a 112