<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
KJENNER SVARTENS LØP
DELINGSLØP - MAX 600 POENG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 80.000 - 280.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-8 Plass : 6-4-8

1 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 2100 1 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 07 / 2 1700 29,1a 166
e. Sara Lill v. Dublan F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 08/8 - 05 / 4 2100 30,7a 358
Bente Brit Kvarving /Grålum F. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 30/7 - 02 / 5 2100 29,1a 539
F. Mjølnerød Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 24/4 - 01 / 1 2140 30,6ag 331
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 01/3 - 05 / 5 1609 29,7a 386
2 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 2 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder J. Eilertsen Drammen Travbane 5 19/7 - 03 / 9 1700 26,8a 137
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/6 - 01 / 5 1609 25,8a 320
Ida Brekke /Voss V. Hop Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 6 2100 27,2a 112
V. Hop Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 4 1609 26,9a 68
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Reime Årjäng 4 26/4 - 03 / 3 2140 26,8 76
3 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 3 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 12 2100 27,2a 172
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Årjäng 3 14/7 - 12 / 7 2140 25,9a 174
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Momarken Travbane 4 30/6 - 04 / 13 2160 26,0 612
K. Johansen K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 01 / 1 1609 25,8a 139
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 3 2100 27,8a 116
4 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -56 000 2018: -23 -3 -3 -2 -1 -94 192
Neslands Faksen 4 Plass 298 692
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen A. Ødegård Klosterskogen Travbane - 22/8 - 01 / 1 2100 dg 116
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 12/8 - 08 / 5 1609 dg a 22
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 01 / 8 2100 26,6a 167
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 9 2140 30,9a 81
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 21/7 - 05 / 11 2160 dg 558
5 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 5 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Sørlandets Travpark 0 12/8 - 08 / 2 1609 31,5ag 353
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 01 / 6 2100 29,0a 466
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Andersen Sørlandets Travpark 5 03/6 - 06 / 8 2140 28,9a 950
A. Andersen A. Andersen Sørlandets Travpark 4 28/4 - 07 / 4 2140 29,2a 363
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane - 19/4 - 05 / 11 2100 dp0 a 968
6 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 698 2017: -11 -1 -1 -2 -3 -40 842
Lannem Frøyd 6 Plass 256 126
10 år BRUN H v.Åsajerven S. Skrugstad Biri Travbane 3 24/8 - 03 / 4 1620 28,2 81
e. Lannem Mai v. Friggbest D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/8 - 04 / 8 1609 27,4ag 84
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad S. Skrugstad Biri Travbane 4 15/7 - 06 / 5 2100 28,9 259
S. Skrugstad Marte Skrugstad Neser S. Skrugstad Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 03 / 5 1609 25,8a 313
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Arvika 5 26/6 - 06 / 14 2120 29,6 294
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 7 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Momarken Travbane 3 19/8 - 07 / 7 2180 29,7 122
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 5 08/8 - 05 / 8 2100 29,2a 424
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 0 11/5 - 05 / 3 2100 30,5ag 507
R. Sveen R. Sveen Momarken Travbane 0 06/5 - 06 / 7 2140 28,8a 389
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 4 24/4 - 01 / 6 2140 28,0a 377
8 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 8 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden C. Hande Bjerke Travbane 3 20/8 - 03 / 2 2100 28,6a 226
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel C. Hande Drammen Travbane 4 11/8 - 01 / 8 2120 29,7 187
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 30/7 - 02 / 9 2100 28,9a 361
C. Hande Aina Kristine Madsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/7 - 02 / 4 2100 27,8a 233
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/6 - 10 / 1 2100 31,2a 193
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Vikson 9 Plass 274 000
7 år SVART V v.Alm Viktor A. Akselsen Sørlandets Travpark 4 12/8 - 08 / 4 1609 27,6a 75
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin A. Berås Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 4 2140 30,1ag 586
Tor Einar Kornbrekke /Birkeland A. Berås Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 12 2140 31,1a 1013
L. Kolle Tor Einar Kornbrekke L. Kolle Sørlandets Travpark 0 28/1 - 05 / 11 1660 br 540
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 5 14/1 - 04 / 8 1660 27,0 g 244
10 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 10 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 8 2160 dg 535
e. Vivendel v. Viljesterk K. Wessel Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 9 2160 30,7 g 131
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 12 2100 30,1ag 195
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 0 30/5 - 02 / 4 2600 28,2a 457
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 02/5 - 03 / 4 2600 29,5a 47