Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
MILENDAS LØP
DELINGSLØP - MAX 600 POENG - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 80.000 - 280.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4-1

1 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 2100 1 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott G. Gundersen Momarken Travbane 0 19/8 - 07 / 5 2160 31,9 g 166
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen T. Totland Bergen Travpark 0 09/8 - 04 / 8 2100 31,4ag 647
Carina Simonsen-Ronny Simonsen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 2 2100 30,2a 714
E. Høitomt Carina Simonsen M. Gundersen Bjerke Travbane 6 18/7 - 02 / 10 2160 31,0 630
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Momarken Travbane 0 10/7 - 04 / 8 2160 30,9 518
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 2 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber G. Austevoll Drammen Travbane 0 16/8 - 03 / 5 2100 31,2 326
e. Trydals Tea v. Schuvar J. Øveraasen Drammen Travbane 12 11/8 - 01 / 2 2100 31,7 892
Hanne E. Ellefsrud /Gran E. Vinvand Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 4 2100 36,5 630
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) O. Østre Drammen Travbane 3 26/7 - 03 / 3 2100 29,9a 481
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 8 2140 32,3 715
3 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 3 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Biri Travbane - 17/8 - 07 / 7 2120 dg 134
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Drammen Travbane - 21/6 - 04 / 9 1700 dg a 446
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Biri Travbane 4 11/5 - 03 / 7 2100 31,2ag 1023
M. Sørvik Runar Sognelien K. Malmin Bjerke Travbane 6 25/4 - 03 / 7 2100 29,7a 236
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek D. Dalen Drammen Travbane - 05/4 - 04 / 7 1700 g0 ag 74
4 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 4 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 1 2100 40,2a 1066
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 4 1700 30,2ag 75
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 24/5 - 02 / 6 1609 26,8a 432
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/5 - 03 / 7 2140 29,3a 428
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 17/1 - 06 / 7 2140 br g 557
5 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 5 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Årjäng 0 26/8 - 04 / 15 1660 29,5 g 575
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 02 / 1 2100 30,4 186
Stall M.H. Sylvia, Larvik D. Dalen Biri Travbane 5 27/7 - 10 / 1 2100 30,0 208
D. Dalen Martine Wessel (T) J. Dagsvold Sørlandets Travpark 0 20/7 - 01 / 5 2140 34,8 184
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 04 / 11 1600 26,4a 518
6 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 6 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 2 2140 30,3 586
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 4 1700 29,1ag 441
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 1 2140 29,3a 472
S. Juklerød S. Juklerød Bjerke Travbane 4 27/6 - 10 / 2 2100 30,7a 414
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst D. Dalen Bjerke Travbane 6 02/5 - 03 / 3 2600 31,0a 480
7 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -22 -1 -2 -1 -2 -54 000
Vestpol Hebe 7 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 3 2100 32,0ag 97
e. Spang Pila v. Lome Elden K. Hauge Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 6 2160 dg 680
Karin Hauge-Espen Edvardsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 08/2 - 04 / 8 2100 33,7ag 74
T. Solberg Å. Tengsareid Leangen Travbane - 27/1 - 06 / 1 2140 dg 40
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 03/1 - 01 / 3 2100 31,9ag 65
8 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 8 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 19/8 - 07 / 3 2160 30,7 443
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 30,0a 777
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 5 2140 br 1563
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 25/6 - 04 / 11 1609 26,6a 1184
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 12/6 - 03 / 11 2180 31,5 71
9 2019: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -72 000
T.H. Thermina 9 Plass 202 500
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) M. Gundersen Drammen Travbane 3 16/8 - 03 / 1 2100 30,8 71
e. Ruskeli Frøya v. Moe Odin C. Olsen Bergen Travpark 0 21/6 - 09 / 6 2140 30,5 686
Katrine Holm-Trond Nordahl R. Tvedt Bergen Travpark 5 07/6 - 02 / 8 2100 31,4a 648
M. Gundersen Heidi Moen (T) P. Buer Bergen Travpark 0 02/6 - 01 / 12 2120 32,9 g 430
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame S. Nybø Bergen Travpark 6 27/5 - 03 / 10 2100 31,8a 456
10 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 10 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 07 / 4 1700 29,2ag 49
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 3 12/8 - 01 / 1 1609 28,6a 352
Stall Kjønnerød J. Undem Drammen Travbane 5 26/7 - 03 / 7 2100 30,0a 109
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 04 / 8 1609 29,0a 584
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Bjerke Travbane 6 27/6 - 10 / 9 2100 31,0a 413