<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:40 V5-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-8 Plass : 6-5-8

1 2019: -7 -0 -0 -3 -4 -35 000 2018: -15 -1 -4 -1 -5 -67 000
Super Talisman 1609 1 Plass 121 500
5 år SVART V v.Sam Bourbon (FR) D. Dalen Drammen Travbane 4 23/8 - 04 / 3 2100 17,2a 27
e. Linderjet G.T. v. Love You* (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 3 09/8 - 03 / 2 1609 16,5a 31
Kathrine Strand-Olav Tengesdal D. Dalen Drammen Travbane 1 26/7 - 02 / 3 1700 15,6a 22
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) K. Malmin Momarken Travbane 0 10/7 - 01 / 6 2140 19,5ag 73
svart med røde mansjetter og reklame K. Malmin Bjerke Travbane 5 07/5 - 03 / 11 2100 16,8a 145
2 2019: -9 -0 -1 -1 -2 -18 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -35 991
Abby Sisa (DK) 2 Plass 73 782
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 4 2100 17,4ag 172
e. O'Nelly Sisa (DK) v. Adams Hall* (US) D. Aarum Axevalla 0 26/6 - 01 / 5 1640 14,6ag 161
Lars Barth-Terje Hansen K. Johansen Biri Travbane 0 25/5 - 07 / 1 1609 17,8ag 44
D. Dalen Malene Berdalen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 5 16/5 - 06 / 7 2100 16,7a 99
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 06/5 - 04 / 5 2140 17,0a 49
3 2019: -12 -4 -2 -1 -3 -102 000 2018: -19 -0 -3 -1 -10 -63 500
Jolanta 3 Plass 209 500
5 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) E. Høitomt Biri Travbane 3 17/8 - 02 / 7 2100 17,5a 140
e. La Dolce Vita (S) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/8 - 03 / 8 1609 16,7a 145
Asgeir Rambjør /Slattum E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/7 - 01 / 9 2100 16,7a 234
E. Høitomt Asgeir Rambjør V. Hop Biri Travbane 0 29/6 - 02 / 2 1609 18,1ag 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 5 26/4 - 01 / 2 2100 17,2a 220
4 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000
Lucky's Luke 4 Plass 88 500
6 år MØRKBR H v.More Chips (US) F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 02 / 2 1700 18,2a 39
e. Knight's Lucky v. Rite On Line (US) F. Mjølnerød Drammen Travbane - 09/10 - 02 / 10 2500 dg a 397
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 28/9 - 05 / 9 2140 17,8a 300
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/9 - 03 / 6 2100 17,1a 249
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 03 / 8 2100 24,9ag 466
5 2018: -9 -1 -4 -2 -1 -88 000 2017: -7 -3 -1 -0 -3 -57 000
Orlando Design 5 Plass 147 000
5 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/8 - 07 / 8 2600 16,9ag 163
e. Designed Victory v. Alf Palema* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 2 16/7 - 04 / 2 2100 15,9a 154
Stall Orlando L. Kolle Momarken Travbane 3 12/6 - 01 / 6 2640 17,6a 48
L. Kolle Jane Helen Stareng (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 30/5 - 03 / 7 2160 15,4 286
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Bjerke Travbane 6 29/11 - 01 / 11 2160 17,8 79
6 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -65 000 2018: -14 -9 -1 -2 -1 -292 504
Mellby Frodo (S) 6 Plass 357 504
5 år BRUN V v.Going Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 3 15/8 - 02 / 12 2100 15,5a 39
e. Zavira Kievitshof* (DE) v. Windsongs Legacy* (US) K. Malmin Biri Travbane 2 28/7 - 01 / 5 2100 15,8a 22
Stall Frodo K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 01 / 5 2100 15,9a 15
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 09/6 - 02 / 10 2140 16,2 g 42
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Årjäng 1 01/6 - 09 / 8 2160 15,8 19
7 2019: -8 -1 -1 -1 -3 -65 000 2018: -20 -1 -4 -4 -8 -117 000
Cosmic Carpenter 7 Plass 199 000
5 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 20/8 - 01 / 4 2100 16,2a 168
e. Sirmione v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/8 - 07 / 1 2100 17,3a 335
Siri Braathen-Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 25/7 - 05 / 4 2100 16,2a 265
G. Austevoll Siri Braathen H. Holm Momarken Travbane 6 30/6 - 05 / 9 2140 15,4a 541
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 20/6 - 02 / 9 2100 16,0a 64
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -0 -3 -6 -72 000
Royalty Street 8 Plass 106 000
6 år BRUN V v.R.C. Royalty (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 16/7 - 04 / 10 2100 16,2a 300
e. My Taurus Girl (US) v. Sir Taurus* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 08 / 2 1609 13,8a 634
Bente Halland /Sandefjord M. Pedersen Momarken Travbane 6 19/6 - 04 / 9 2140 18,9a 125
Å. Tengsareid Cato Michelsen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 06/6 - 03 / 5 2160 16,6 96
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 04 / 8 2100 18,0a 215
9 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 500 2017: -13 -1 -1 -1 -7 -57 500
Thai Magic 9 Plass 72 000
4 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 02 / 3 1700 17,9a 55
e. Ann's Chinadoll (S) v. Pine Chip* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 06 / 10 1700 17,4a 169
Johnny Antonsen /Skiptvet O. Østre Momarken Travbane 4 15/5 - 05 / 1 1640 14,9a 69
K. Ødegaard O. Østre Jarlsberg Travbane 5 04/5 - 01 / 8 1609 15,1a 275
blå m/rød bunn. L. Kolle Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 3 1640 17,0a 170