Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
SPORTRAPP / POENG
SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-4 Plass : 10-6-4

1 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 2100 1 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo H. Holm Drammen Travbane 2 23/8 - 03 / 1 2100 31,2a 129
e. Vesle Gull v. Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 03 / 1 2100 30,5a 722
Stall We-Tan O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 9 1700 30,0a 747
D. Dalen Marita H Tangen-Svindland (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 8 2120 33,3 149
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/3 - 03 / 3 2100 34,8 394
2 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 2 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 5 01/8 - 02 / 5 2140 31,2 g 480
e. Nattens Dronning v. Sjefen N. Bakken Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 9 2100 33,0ag 1371
Nina Bakken-Andreas Solbrekke Å. Tengsareid Biri Travbane - 15/6 - 06 / 3 2100 dg a 480
N. Bakken N. Bakken Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 5 2140 31,6a 606
hvit m/motgående rosa kile H. Holm Bjerke Travbane 4 26/4 - 03 / 6 1609 29,7a 233
3 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 3 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 6 1609 br ag 88
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 3 25/7 - 03 / 1 1640 29,0 49
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 01 / 2 2100 29,2 511
G. Stenberg Harald Nordhagen E. Høitomt Biri Travbane 0 08/6 - 04 / 6 2620 33,0 g 195
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 6 1609 32,6ag 122
4 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 4 Plass 83 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling G. Austevoll Drammen Travbane 4 23/8 - 03 / 4 2100 31,8a 66
e. Tiona v. Lex Jon O. Østre Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 4 2140 32,0 g 386
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 6 2120 30,3 528
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen O. Østre Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 08 / 5 2100 30,9a 200
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 04 / 6 2100 33,1 g 2739
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 5 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 05 / 6 1609 28,9a 128
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 04 / 7 1609 30,1a 277
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Drammen Travbane 5 19/7 - 02 / 8 2100 32,2a 422
E. Høitomt Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 2 2100 31,3 397
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 25/6 - 08 / 9 2100 31,0a 994
6 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -14 -1 -3 -4 -4 -76 947
Voje Eld 6 Plass 119 447
5 år SVART V v.Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 03 / 5 2100 31,2ag 104
e. Voje Lykka v. Lykkebron* V. Hop Årjäng 8 13/7 - 04 / 5 1640 31,5 91
Marit Bø-Espen Bakka V. Hop Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 4 1600 dg a 160
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 14/6 - 03 / 2 2100 31,2a 88
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 01/6 - 05 / 3 1609 29,6ag 164
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -2 -3 -0 -5 -61 500
Mykle Elden 7 Plass 68 500
5 år SVART H v.Lome Elden G. Flåten Drammen Travbane 2 16/8 - 02 / 8 2100 29,8a 54
e. Bru Linn v. Spang Best G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 13 2140 br g 634
Stall Kose Seg G. Flåten Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 9 2140 32,1arg 15
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 04 / 9 1700 29,5a 131
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 09/4 - 07 / 1 2100 32,5 g 30
8 2018: -8 -0 -2 -0 -3 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 8 Plass 75 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Skofsrud Jarlsberg Travbane 2 13/8 - 05 / 4 1609 28,6ag 224
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) T. Skofsrud Bjerke Travbane 5 23/7 - 01 / 5 2100 31,5ag 513
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 10 1640 31,4ag 201
T. Skofsrud G. Austevoll Bjerke Travbane 2 28/3 - 09 / 2 2160 32,0 163
rød m/grønn kule & ermer. røde ermring T. Skofsrud Bjerke Travbane 0 15/2 - 07 / 12 2100 33,5ag 1345
9 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 9 Plass 78 369
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 05 / 11 1609 28,6a 834
e. Tangen Stili v. Lome Kongen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 04/8 - 02 / 8 2100 31,9a 200
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum O. Kjenner Momarken Travbane 4 17/7 - 08 / 3 2140 31,9a 176
O. Kjenner Jørn-Gunnar Nilsen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 08 / 1 2100 31,0a 382
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 6 2140 32,9ag 136
10 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 10 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 13/8 - 05 / 9 1609 29,0ag 119
e. Buer Dina v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 03/8 - 03 / 2 2100 dg a 59
Inger Nygård-Øyvind Aske Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 17/7 - 08 / 5 2140 31,4a 98
Å. Tengsareid Bjørn Larsen (T) B. Larsen Bjerke Travbane 5 15/3 - 05 / 5 2100 34,7ag 216
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Larsen Momarken Travbane 3 22/2 - 06 / 2 2140 32,7ag 43
11 2019: -4 -0 -0 -2 -2 -17 500 2018: -15 -2 -5 -2 -6 -94 500
Sitje Rapp 11 Plass 132 000
6 år MØRKBR V v.Rapp Best P. Kals Sørlandets Travpark 3 12/8 - 02 / 8 2160 30,8 420
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel J. Undem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 04 / 5 1609 30,2a 48
Team Rapp J. Undem Sørlandets Travpark 5 24/6 - 02 / 1 2140 31,2 96
L. Kolle Petter Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 05 / 12 1609 29,7a 69
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 07 / 3 1700 29,4a 17
12 2019: -11 -3 -0 -2 -3 -79 500 2018: -11 -4 -0 -2 -3 -69 500
H.C. Blesen 12 Plass 149 000
8 år SVART V v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane 7 23/7 - 01 / 7 2100 31,6a 34
e. Gam Lill v. Gam Vinter T. Solberg Sørlandets Travpark 4 20/7 - 11 / 4 2140 30,7a 26
Terje Norheim /Skien H. Holm Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 03 / 9 1600 35,3ag 27
H. Holm Terje Norheim H. Holm Klosterskogen Travbane 1 14/6 - 03 / 12 2100 30,7a 17
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 1 01/6 - 05 / 2 1609 28,1ag 17