<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V76-4
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -6 000 2018: -19 -6 -2 -2 -3 -223 000
Aida Mae 2100 1 Plass 293 000
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 15/8 - 07 / 7 2100 16,0a 29
e. Keep On Strollin' v. Super Arnie* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/8 - 04 / 8 2100 15,1a 81
Stein Ivar Kløven /Holmestrand E. Høitomt Biri Travbane 2 22/7 - 01 / 1 2100 15,5a 16
E. Høitomt Stein Ivar Kløven (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 04 / 3 1609 12,9a 39
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 07 / 10 1609 20,1ag 149
2 2019: -7 -1 -2 -0 -1 -53 000 2018: -16 -1 -1 -4 -7 -67 144
Albarella Rags 2 Plass 219 644
5 år BRUN HP v.Juliano Rags Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 12/8 - 04 / 8 2140 16,9a 209
e. Futurity Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) N. Brækken Leangen Travbane 3 02/7 - 08 / 4 1640 15,0a 233
Sandra Margrethe Homme-Linn-Kristine Homme E. Brækken Leangen Travbane 0 28/5 - 04 / 8 2140 17,3a 115
Å. Tengsareid Sandra Margrethe Homme N. Brækken Leangen Travbane 5 07/5 - 07 / 10 2140 17,2a 98
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Brækken Leangen Travbane 2 16/4 - 08 / 1 2140 16,7a 392
3 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -38 500 2017: -5 -1 -1 -1 -1 -53 000
Gaga B.R. 3 Plass 91 500
4 år MELL.BR. HP v.Muscle Hill (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane - 06/7 - 08 / 8 1609 dg a 217
e. Bauxite (US) v. S.J.'s Caviar* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 05 / 3 1609 13,4a 215
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Bjerke Travbane 0 27/12 - 05 / 3 2100 18,7a 46
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 01/12 - 05 / 7 2100 17,4a 34
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Momarken Travbane 1 21/11 - 07 / 11 2140 17,4a 24
4 2019: -2 -0 -2 -0 -0 -13 024 2018: -12 -5 -2 -1 -0 -114 559
Global Unreal 4 Plass 148 764
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) F. Jensen Åby 1 02/8 - 11 / 3 2140 15,5a 17
e. Best Love v. Love You* (FR) K. Andersen Aalborg 3 16/7 - 03 / 3 2140 16,5a 106
Marthe Karoline Westergaard-Jesper Nørrevang F. Jensen Aalborg 1 02/7 - 03 / 5 1640 14,3a 13
F. Jensen F. Jensen Århus 0 17/6 - 05 / 1 1800 dist ag 22
Hvit, blå/røda sømmer F. Jensen Aalborg 1 04/6 - 03 / 4 2140 15,7a 14
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -0 -7 -43 500
Gemma B.R. 5 Plass 63 500
5 år MØRKBR HP v.Credit Winner* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane - 16/8 - 02 / 1 1700 dg a 27
e. Quad Victory (US) v. Muscles Yankee* (US) S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 02 / 4 2100 17,4a 138
Per Johnny Svensson /Porsgrunn S. Jessen Bjerke Travbane 6 23/5 - 03 / 7 2100 16,9a 744
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Jarlsberg Travbane 4 22/4 - 07 / 7 2100 16,7a 328
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane 6 04/4 - 02 / 7 2100 19,2a 525
6 2019: -7 -1 -3 -3 -0 -78 000 2018: -13 -3 -3 -0 -4 -121 500
Masserati G.T. 6 Plass 222 500
5 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 6 15/8 - 04 / 5 2100 16,0a 27
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 04 / 7 1609 13,6a 76
Stall E De Løye Me Drekke K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 07 / 9 1609 13,3a 163
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) K. Malmin Biri Travbane 0 15/6 - 04 / 5 1609 20,7ag 20
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek K. Malmin Bjerke Travbane 1 23/5 - 03 / 4 2100 15,5a 46
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -3 -3 -6 -206 000
Karamel Hill 7 Plass 322 500
5 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) O. Sagholen Bjerke Travbane 2 15/8 - 07 / 1 2100 16,0a 49
e. Fredrika Kemp (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Biri Travbane 1 27/7 - 07 / 10 1609 14,0a 32
Jørn Ivar Stamm /Kråkstad O. Sagholen Bjerke Travbane 4 18/7 - 05 / 12 1609 13,5a 78
O. Sagholen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 03 / 4 2100 15,6a 15
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 06 / 8 1609 13,6a 109
8 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -2 -1 -0 -4 -40 500
Norahs Winner 8 Plass 67 500
5 år BRUN HP v.Jocose* (S) S. Wassberg Forus Travbane 0 07/8 - 07 / 6 2040 17,3ag 127
e. Lukin for Credit (US) v. Credit Winner* (US) S. Wassberg Forus Travbane 1 31/7 - 01 / 10 2060 18,1 55
Team Stokkedal K. Handeland Bergen Travpark 4 07/6 - 03 / 8 2120 17,4 91
L. Kolle Kristin Stokkedal E. Høitomt Forus Travbane 7 22/5 - 10 / 8 2060 18,6 134
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Handeland Bergen Travpark 2 26/4 - 05 / 3 2100 19,3 455
9 2018: -13 -4 -3 -1 -3 -418 000 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Miracle Tile 9 Plass 421 000
4 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) D. Dalen Bjerke Travbane 6 08/8 - 07 / 7 2100 17,2a 54
e. Shambala Dream (DE) v. Daguet Rapide* (IT) D. Dalen Bjerke Travbane 2 25/7 - 05 / 1 2100 15,7a 15
Stall Grini AS /Eiksmarka K. Malmin Biri Travbane 1 13/7 - 02 / 2 2100 16,9a 12
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 02/7 - 01 / 2 2100 15,4a 13
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 02 / 1 2100 17,2a 19