<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-5 Plass : 1-6-5

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -0 -5 -149 000
Tangen Frida 2100 1 Plass 149 000
4 år SVART HP v.Moe Odin M. Høitomt Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 10 2160 34,9 g 210
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/7 - 08 / 3 2160 33,6 32
Anders Berntsen-Raymond Hope T. Solberg Bjerke Travbane 4 30/5 - 09 / 9 2160 33,2 65
J. Blekkan Marius Høitomt (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 19/5 - 01 / 2 2100 33,7 g 118
Blå m/rød ermstripe + rekl. T. Solberg Momarken Travbane 2 24/4 - 07 / 4 2160 34,3 46
2 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 2 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan G. Gundersen Momarken Travbane 5 19/8 - 03 / 12 2160 33,3 266
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 2 2100 33,5a 233
Stall Tuxi S. Ruud Jarlsberg Travbane 8 09/7 - 02 / 3 2100 34,4ag 228
S. Ruud Per Arne Ruud S. Ruud Biri Travbane 3 29/6 - 08 / 7 2100 33,2 108
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 08 / 6 2100 33,4 1039
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -9 -106 840
Tangen Siri 3 Plass 106 840
4 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 11 2160 dg 165
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/7 - 08 / 6 2160 33,2 89
Anders Berntsen-Raymond Hope H. Tvedt Bjerke Travbane 5 30/5 - 09 / 11 2160 33,2 424
E. Høitomt Marius Høitomt (T) H. Tvedt Jarlsberg Travbane 7 19/5 - 01 / 3 2100 38,2 g 363
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Tvedt Bjerke Travbane 6 09/5 - 09 / 10 2160 34,4 518
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -12 000
Vår Oda 4 Plass 28 000
4 år BRUN HP v.Tekno Odin D. Dalen Sørlandets Travpark 0 29/7 - 08 / 1 2140 br g 33
e. Vårlill v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 2 2140 37,2 P
Bent Olav Wigdal /Vikersund
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -1 -2 -1 -4 -110 724
Jeksa 5 Plass 113 724
4 år MØRKBR HP v.Åsajerven U. Eriksson Dannero 6 12/8 - 06 / 3 2140 30,1a 86
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 07 / 4 2140 31,1a 24
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Drammen Travbane 4 19/7 - 02 / 3 2100 32,1a 22
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Rättvik 1 21/6 - 09 / 5 2160 34,0 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 13/6 - 08 / 7 2100 32,3 49
6 2018: -7 -1 -1 -1 -3 -82 294 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.W.Laika* (S) 6 Plass 82 294
3 år BRUN HP v.Bork Odin U. Eriksson Dannero 6 29/7 - 09 / 5 2140 34,3a 40
e. B.W.Madde* (S) v. Mørtvedt Jerkeld U. Eriksson Rättvik 0 16/7 - 09 / 11 2140 32,9 107
Sverige U. Eriksson Bollnäs 1 19/6 - 08 / 2 2140 32,9a 142
U. Eriksson Caroline Holm (A) J. Olsen Hagmyren 6 02/6 - 01 / 13 2160 36,2 g 147
rød med mørkeblå stolpe. U. Ohlsson Umeå 6 22/5 - 01 / 7 2160 34,7 23
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 7 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 6 2160 36,2 g 24
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks G. Bachmann Drammen Travbane 2 26/7 - 04 / 11 2100 31,4a 35
Jonny Kongevold-Anita Isaksen G. Bachmann Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 08 / 3 2100 33,1 330
S. Wassberg Gry Vigdis Bachmann (T) G. Bachmann Biri Travbane 6 29/6 - 08 / 4 2100 34,2 g 219
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. G. Bachmann Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 6 2160 39,1 P
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000
Nelson Andrea 8 Plass 43 000
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 08 / 1 2100 37,1 g 59
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 4 2100 38,4 g P
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Klosterskogen Travbane - 27/11 - 22 / 1 1700 dgpp N
T. Solberg
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -9 -1 -3 -2 -2 -107 120
Komnes Siv 9 Plass 112 120
4 år BRUN HP v.Spikeld P. Buer Forus Travbane 3 07/8 - 05 / 6 2060 31,8 842
e. Mathea v. Høiby Kongen P. Buer Forus Travbane 2 24/7 - 03 / 5 2060 33,3 68
Stall Komnes Siv R. Wiig Forus Travbane 3 26/6 - 08 / 1 2040 33,9 g 27
R. Wiig R. Wiig Forus Travbane - 17/6 - 07 / 4 2040 dg 110
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Forus Travbane 2 29/5 - 08 / 1 2040 33,4 g 158