<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-1 Plass : 9-5-1

1 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -61 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Erga Fenja 2100 1 Plass 61 000
3 år BORKET HP v.Bork Odin A. Erga Forus Travbane 4 14/8 - 03 / 3 2040 30,5a 273
e. Moe Fenja v. Moe Odin T. Erga Bergen Travpark 1 12/7 - 03 / 13 2120 34,2 268
Atle Erga /Orre A. Erga Sørlandets Travpark 4 24/6 - 07 / 1 2140 34,4 g 221
T. Erga Atle Erga (A) A. Erga Forus Travbane P 21/4 - 20 / 7 2060 35,5 P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 24/8 - 24 / 5 2040 47,0 B
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -446 000
Eldoda 2 Plass 451 000
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane - 07/6 - 08 / 7 2100 dg 22
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane - 10/5 - 08 / 4 2100 dg r 22
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane P 19/4 - 20 / 1 2100 33,5 P
T. Solberg Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/10 - 20 / 1 1700 47,9 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 5 1720 br g N
3 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -24 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -32 651
Nygaards Nena 3 Plass 57 151
4 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Dannero 5 29/7 - 05 / 4 2140 32,9a 48
e. Nygaards Vinna v. Sjefen J. Mjølnerød Årjäng 1 13/7 - 02 / 4 2140 35,7 41
Kari Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Biri Travbane 7 08/6 - 08 / 1 2100 34,0 53
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 11/4 - 20 / 14 2180 40,9 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane 22/8 - 20 / 4 2160 54,4 B
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 4 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy F. Fransson Bergsåker 6 16/8 - 02 / 4 1640 32,1 g 1424
e. Marigull v. Lome Elden E. Rennesvik Romme 0 27/7 - 08 / 14 2160 35,2 g 449
Merete Viksås /Roa K. Frick Rättvik 6 16/7 - 02 / 13 2160 35,7 198
O. Østre Merete Viksås O. Østre Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 01 / 1 1600 33,8 63
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame U. Eriksson Romme 0 14/6 - 07 / 2 2140 38,1 63
5 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -80 243 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hellin Victoria 5 Plass 80 243
3 år SVART HP v.Hellin Faxen O. Kjenner Dannero 0 12/8 - 06 / 6 2140 30,3a 612
e. Mammas Viktoria v. Alm Viktor J. Mjølnerød Dannero 3 29/7 - 09 / 7 2140 33,3a 91
Philip Rinaldi-Anders Vegstein O. Kjenner Årjäng 2 13/7 - 02 / 8 2160 35,0 27
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Årjäng 1 01/6 - 08 / 1 2140 33,9 18
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Momarken Travbane 8 15/5 - 08 / 4 2140 36,4 g 20
6 2018: -6 -0 -0 -3 -2 -34 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theosilja 6 Plass 34 500
3 år HUSKBRUN HP v.H.G. Balder A. Solhus Leangen Travbane 3 20/8 - 01 / 8 2160 33,8 g 132
e. Theoblessa v. Lannem Sjur A. Solhus Leangen Travbane 3 30/7 - 01 / 5 2160 35,5 g 21
Reidar Sæther /Heimdal A. Solhus Leangen Travbane 3 09/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 63
A. Stensen Reidar Sæther A. Solhus Leangen Travbane 6 22/6 - 10 / 3 2140 40,7 g 258
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Solhus Leangen Travbane 4 04/6 - 11 / 4 2140 34,6 270
7 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -46 664 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.W.Anna* (S) 7 Plass 46 664
3 år M.BRUN HP v.Moe Odin J. Olsen Dannero 0 12/8 - 06 / 11 2140 31,0a 944
e. Mia Fax (S) v. Järvsöfaks (S) J. Olsen Dannero 4 29/7 - 07 / 6 2140 33,3a 305
Sverige J. Olsen Rättvik 0 09/7 - 02 / 5 2160 br g 319
J. Olsen Caroline Holm (A) J. Olsen Bollnäs 5 19/6 - 08 / 10 2140 33,6a 103
Blå, gull/ hvit vinkel J. Olsen Bergsåker 1 03/6 - 01 / 2 2140 34,1 316
8 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 8 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 10 / 3 2140 35,6a 921
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 24/6 - 07 / 2 2140 35,6 g 246
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 3 2100 33,9 488
J. Eriksen J. Eriksen Bjerke Travbane 6 30/5 - 09 / 2 2140 34,5 512
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark P 13/5 - 20 / 1 2140 39,0 P
9 2018: -5 -3 -1 -1 -0 -760 040 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brenne Blesa 9 Plass 760 040
3 år RØD HP v.Tekno Odin V. Tjomsland Dannero 2 12/8 - 06 / 9 2140 29,2a 30
e. Brenne Stjerna v. Braute Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 09 / 9 2140 32,9a 18
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 03/6 - 20 / 3 2160 38,9 P
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.