<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:46 V65-6
V5-3
DD-2
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-6 Plass : 1-3-6

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -100 000 2018: -11 -9 -1 -0 -1 -1 483 533
Rappstjernen 2100 1 Plass 1 583 533
4 år MØRKBR H v.Bork Odin L. Kolle Dannero 4 12/8 - 08 / 1 2140 26,1a 37
e. Rappeldi v. Elding Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 04 / 4 2140 28,6a 12
Tor Gunnar Johnsen /Tiller Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/6 - 07 / 6 2200 27,9 11
T. Solberg Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 09/6 - 01 / 8 2140 29,0 17
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 09/5 - 09 / 3 2140 31,3 23
2 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -73 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Prinsen 2 Plass 73 000
3 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 2 2100 29,3ag 225
e. Hage Trygga v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/7 - 01 / 3 2100 31,4a 24
Anders Heggland /Nodeland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 06 / 10 2120 30,5 49
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Forus Travbane 1 05/6 - 07 / 5 2040 30,7 17
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/5 - 09 / 8 2160 30,9 66
3 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -70 000 2018: -8 -1 -4 -1 -2 -95 000
Mo Harjar 3 Plass 165 000
4 år MØRKBR H v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 21/7 - 03 / 1 2160 28,7 220
e. Schutora v. Bokli Balder V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 06 / 5 2100 28,5 69
Lustberget AB Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 26/5 - 08 / 3 2140 31,3 13
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 28/4 - 08 / 3 2140 33,3 13
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 5 2160 33,1 P
4 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -4 -0 -0 -4 -198 000
Våler Nikolai 4 Plass 206 000
4 år SVART H v.Åsajerven V. Tjomsland Bjerke Travbane 1 08/8 - 01 / 5 2100 27,9a 19
e. Våler Oda v. Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 03 / 4 2160 27,6 42
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 06 / 6 2100 28,0 33
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 08 / 2 2100 32,0 17
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 26/5 - 20 / 4 2160 32,4 P
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045
S.K.'s Ariel 5 Plass 22 045
4 år BRUN V v.H.G. Balder H. Nordland Årjäng - 14/8 - 06 / 7 2140 dg 357
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 2100 32,7a 484
Tor Strømsjordet-Kjell Dolvik H. Nordland Dannero 0 29/7 - 06 / 7 2140 32,1ag 969
H. Nordland H. Nordland Drammen Travbane - 26/7 - 04 / 10 2100 dg a 145
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Biri Travbane 2 22/7 - 07 / 7 2120 33,1 325
6 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -10 500 2018: -8 -3 -2 -1 -2 -151 000
Vestpol Kongen 6 Plass 161 500
4 år SVARTBRUN V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 07/8 - 05 / 14 2060 30,5 11
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 20/7 - 10 / 12 2140 29,3a 14
Rune Røyrås /Hornnes Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 01/7 - 20 / 5 2160 30,8 P
S. Wassberg Øystein Tjomsland (T)
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl.
7 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -16 -3 -1 -3 -6 -202 771
Reime Kongen 7 Plass 235 937
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eriksen Dannero 0 12/8 - 08 / 6 2140 26,7a 934
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten O. Østre Dannero 3 29/7 - 06 / 1 2140 28,8a 241
Stall Ertnes J. Eriksen Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 06 / 11 2120 28,1 193
J. Eriksen J. Eriksen Forus Travbane 1 17/6 - 07 / 11 2060 30,2 23
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 0 09/6 - 01 / 5 2140 30,8 83
8 2019: -5 -1 -2 -0 -0 -30 000 2018: -6 -2 -0 -1 -2 -49 692
Tyrifaksen 8 Plass 79 692
4 år SVART V v.Norheim Faksen O. Kjenner Årjäng 3 14/8 - 06 / 10 2140 32,9 g 65
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Kjenner Biri Travbane 1 22/7 - 07 / 2 2100 32,7 g 19
Tommy Vartiainen /Gan O. Kjenner Momarken Travbane 1 17/7 - 03 / 6 2140 32,4 65
O. Kjenner Tommy Vartiainen O. Kjenner Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 5 2160 40,3 g P
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 12/7 - 20 / 2 1660 57,1 g B
9 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -14 -4 -2 -1 -5 -208 120
Alma Prins 9 Plass 240 120
4 år SVART H v.Tekno Odin J. Blekkan Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 06 / 12 2120 31,0 g 310
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 1 22/6 - 10 / 5 2160 31,6 23
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Leangen Travbane 2 04/6 - 11 / 3 2140 33,9 g 37
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 1 28/5 - 10 / 4 2140 32,5 g 21
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 5 16/4 - 02 / 4 2140 36,2 g 28