<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:24 V5-5
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-1 Plass : 4-6-1

1 2018: -11 -3 -2 -3 -2 -543 235 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.W.Prinsen* (S) 2100 1 Plass 543 235
3 år LYSBRUN H v.B.W.Modde* (S) J. Persson Dannero 2 12/8 - 08 / 8 2140 25,7a 402
e. Hauerseter Sky* v. H.G. Balder J. Persson Dannero 4 29/7 - 06 / 4 2140 29,0a 59
Sverige J. Persson Bergsåker - 19/7 - 01 / 1 2140 dg ag 87
J. Persson J. Persson Dannero 3 21/6 - 02 / 5 2140 27,6a 23
blå med gult kryss. Ø. Kihlstrøm Romme 3 18/5 - 02 / 4 1680 31,3 g 18
2 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -38 000 2018: -7 -3 -0 -0 -1 -75 000
Idu Bork 2 Plass 113 000
4 år BRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 0 07/8 - 05 / 8 2060 35,2 g 110
e. Rappspika v. Spikeld T. Erga Forus Travbane 1 01/5 - 07 / 7 2040 31,6 21
Ingve Dubland /Varhaug T. Erga Forus Travbane P 13/3 - 20 / 4 2060 35,5 P
S. Wassberg Tom Erga (T) A. Erga Forus Travbane 04/6 - 24 / 1 2040 52,4 B
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. T. Erga Forus Travbane 01/6 - 24 / 5 1620 54,6 g B
3 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -16 583 2018: -14 -3 -2 -3 -3 -250 640
Guli Roy* (S) 3 Plass 267 223
4 år SVARTBRUN V v.Briskeby Philip J. Persson Gävle 3 17/8 - 11 / 9 2160 31,3 g 23
e. Åsa Stina* (S) v. Åsajerven J. Persson Bollnäs - 09/8 - 10 / 1 2140 dg g 41
Sverige U. Ohlsson Dannero 5 29/7 - 06 / 2 2140 29,1ag 212
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Eriksson Bergsåker 5 19/7 - 01 / 2 2140 30,7a 271
svart med hvite seler, todelte ermer U. Eriksson Hagmyren 0 01/7 - 04 / 1 2140 31,4 g 51
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -50 000 2018: -9 -3 -2 -1 -3 -379 027
Nordsjø Odin 4 Plass 429 027
4 år SVART H v.Tekno Odin T. Jansson Dannero 5 12/8 - 08 / 4 2140 26,3a 121
e. Nordli Vinni v. Elding Ø. Tjomsland Dannero 2 29/7 - 06 / 3 2140 28,5a 53
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland Ø. Tjomsland Östersund 3 08/6 - 01 / 3 2160 29,5 15
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Hagmyren 1 25/5 - 06 / 10 2160 29,2 18
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 11/4 - 01 / 5 2140 32,8 g 21
5 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -78 000 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -54 000
Kleppe Varden 5 Plass 132 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn A. Erga Forus Travbane 0 07/8 - 05 / 9 2060 33,4 g 136
e. Gjømle Vinni v. Elding T. Erga Bergen Travpark 1 20/5 - 07 / 11 2120 31,7 13
Stall T.A.P. T. Erga Bergen Travpark 1 03/5 - 01 / 2 2100 33,6 12
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 1 28/4 - 08 / 4 2140 33,0 86
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane P 14/4 - 20 / 5 2060 34,9 g P
6 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -11 -2 -3 -3 -2 -421 744
Tangen Trygg 6 Plass 454 910
4 år BORKET H v.Bork Odin O. Kjenner Dannero 6 12/8 - 08 / 9 2140 26,5a 908
e. Tangen Tina v. Elding J. Mjølnerød Dannero 2 29/7 - 04 / 1 2140 28,8a 291
Tor Birger Krageboen /Tveit J. Mjølnerød Hagmyren 3 01/7 - 04 / 4 2140 28,4 56
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 3 01/6 - 01 / 4 2140 29,8 43
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Färjestad 2 14/5 - 08 / 3 2140 32,1 15
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -1 -2 -1 -3 -54 280
Trø Ennius 7 Plass 57 280
4 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Årjäng 4 14/8 - 06 / 12 2160 32,2 g 56
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 02/8 - 04 / 10 2100 31,2a 36
Stall Ennius Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 18/7 - 03 / 7 2140 31,3 30
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 02 / 10 2100 30,7a 55
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 09 / 2 2100 32,9 71
8 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 8 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin D. Aarum Årjäng 6 14/8 - 06 / 11 2160 33,1 g 195
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 4 02/8 - 04 / 3 2100 31,3ag 115
Team Alle Skal Få E. Høitomt Biri Travbane 3 28/7 - 02 / 4 2100 34,0 68
E. Høitomt Ola Engevold (B) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 06/7 - 02 / 8 1609 29,4a 112
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 4 22/6 - 10 / 7 2160 33,2 65
9 2018: -6 -3 -0 -1 -1 -56 551 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Førsteslåtten 9 Plass 56 551
3 år FUKS H v.Slåttodin O. Østre Dannero 0 29/7 - 02 / 8 2140 35,2a 259
e. Jensi v. Elding O. Østre Drammen Travbane 1 19/7 - 01 / 7 2100 32,3a 14
Stall Førsteslåtten O. Østre Hagmyren 1 02/7 - 01 / 12 1660 31,2 18
O. Østre O. Østre Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 09 / 4 2100 32,8 55
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 6 06/5 - 07 / 8 2140 36,2 g 34