<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-7 Plass : 5-9-7

1 2018: -15 -1 -2 -4 -4 -67 500 2017: -6 -1 -2 -0 -1 -55 000
Kleppe Elfina 2100 1 Plass 122 500
4 år RØD HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 29/7 - 04 / 9 2140 29,3a 55
e. Kleppe Dolly v. Sjefen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 04 / 6 1700 28,2a 51
Oddbjørn Rege /Bryne S. Wassberg Forus Travbane 3 03/7 - 06 / 3 2040 30,1 37
Å. Tengsareid Kenneth Handeland (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 24/6 - 02 / 7 2160 29,4 332
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Bjerke Travbane - 09/6 - 08 / 3 2120 dg 275
2 2018: -5 -0 -1 -0 -3 -85 567 2017: -6 -1 -0 -1 -4 -109 734
Eldteksa* 2 Plass 195 301
4 år MØRKBR HP v.Tekno Odin U. Ohlsson Östersund 4 25/7 - 05 / 1 2140 28,3a 283
e. Eldfaksa v. Järvsöfaks (S) Ö. Tjomsland Östersund 2 15/7 - 02 / 10 2140 27,1a 480
Sverige Ö. Tjomsland Östersund 6 08/6 - 10 / 3 2160 29,5 77
Ø. Tjomsland J. Jonsson Hagmyren 0 17/5 - 04 / 7 2660 30,8 g 154
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. J. Jonsson Bollnäs 5 22/4 - 01 / 5 2140 30,1 27
3 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 3 Plass 125 185
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 4 24/8 - 07 / 10 2100 32,6ag 33
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane 1 09/8 - 01 / 8 2100 29,9a 29
Stall Lykkjekvartetten B. Steinseth Bjerke Travbane 4 01/8 - 02 / 8 2140 31,1 84
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 4 02/7 - 05 / 9 2160 31,9 g 29
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Bjerke Travbane 2 20/6 - 09 / 2 2140 31,4 76
4 2018: -20 -0 -1 -4 -7 -89 236 2017: -8 -0 -0 -0 -7 -32 000
Komnes Anna 4 Plass 121 236
4 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 06 / 4 2100 30,5a 117
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Bjerke Travbane 5 04/8 - 07 / 3 2120 29,7 944
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 7 1700 29,5ag 150
J. Gaustad J. Gaustad Leangen Travbane 3 23/6 - 04 / 2 2140 32,1 313
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 09/6 - 08 / 2 2120 30,8 828
5 2018: -11 -2 -0 -3 -3 -277 046 2017: -7 -4 -0 -2 -0 -417 424
Mjølner Torine 5 Plass 694 470
4 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Östersund 0 25/7 - 05 / 7 2140 31,4ag 247
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Östersund 5 15/7 - 02 / 7 2140 27,7a 86
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Hagmyren 0 02/7 - 06 / 8 2160 28,0 149
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 0 01/6 - 05 / 12 2180 31,8 g 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 1 06/5 - 03 / 7 2100 27,0a 50
6 2018: -18 -3 -0 -0 -6 -58 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 6 Plass 93 000
4 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Drammen Travbane 1 23/8 - 03 / 2 2100 31,2a 30
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/8 - 02 / 6 2100 30,1a 63
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 5 25/7 - 03 / 5 1640 30,3 g 58
K. Johansen Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 10 2120 31,9 g 133
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 3 2140 33,4 g 444
7 2018: -21 -5 -4 -2 -6 -160 000 2017: -6 -0 -1 -0 -4 -33 000
Misi Ø.K. 7 Plass 193 000
4 år SVART HP v.Spydermann Ø.K. H. Eggen Bergen Travpark 2 18/8 - 05 / 12 2100 30,2a 29
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Bergen Travpark 1 09/8 - 04 / 3 2100 29,3ag 15
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane 1 24/7 - 06 / 4 2040 31,1 g 23
B. Øksnevad B. Øksnevad Sørlandets Travpark 1 20/7 - 11 / 7 2140 29,8a 66
hvit m/rød ø & ermstriper T. Karlsen Sørlandets Travpark 4 11/7 - 01 / 7 2160 30,9 g 45
8 2018: -18 -1 -1 -1 -10 -63 000 2017: -8 -1 -0 -1 -2 -46 000
Erga Martine 8 Plass 109 000
4 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden T. Erga Forus Travbane 6 14/8 - 04 / 2 2040 30,3 352
e. Moe Fenja v. Moe Odin T. Erga Forus Travbane 6 07/8 - 09 / 7 2060 30,4 75
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 7 31/7 - 05 / 11 2060 31,6 g 32
T. Erga Gunnleif Reinertsen S. Heimdal Sørlandets Travpark 2 11/7 - 01 / 8 2160 29,3 472
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 5 03/7 - 06 / 4 2040 30,3 605
9 2018: -13 -4 -4 -0 -3 -659 510 2017: -7 -1 -2 -0 -1 -72 000
Ness Tjo Edel 9 Plass 731 510
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Drammen Travbane 1 11/8 - 07 / 2 1700 25,2a 11
e. Paja Stjerna v. Pajaprins T. Solberg Östersund 2 25/7 - 05 / 3 2140 26,6a 18
Stall Ness Tjo T. Solberg Östersund 1 15/7 - 02 / 9 2140 26,7a 22
T. Solberg Frode Hamre (T) T. Solberg Leangen Travbane 1 23/6 - 04 / 7 2160 30,3 28
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 09/6 - 08 / 7 2140 28,4 29
10 2018: -15 -0 -2 -4 -7 -65 500 2017: -15 -3 -0 -2 -7 -118 000
Njølstad Jela 10 Plass 183 500
4 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn T. Gudmestad Forus Travbane 3 14/8 - 04 / 10 2060 29,0 g 44
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 7 07/8 - 08 / 2 2040 28,9 g 331
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 2 31/7 - 02 / 8 2040 28,4a 162
E. Høitomt Tormod Gudmestad (A) T. Gudmestad Forus Travbane 6 03/7 - 04 / 1 2040 32,1ag 485
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Gudmestad Forus Travbane 8 26/6 - 04 / 13 2080 30,1 g 187