<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-6-1 Plass : 10-6-1

1 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -36 809
Mai Oda 2100 1 Plass 265 443
5 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin O. Østre Östersund - 25/7 - 05 / 9 2140 dg a 475
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) O. Østre Östersund 3 15/7 - 01 / 6 2140 27,6ag 606
Cecilie Høgsaas Eide /Eiksmarka G. Austevoll Bjerke Travbane - 09/6 - 08 / 12 2160 dg 1188
O. Østre Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Austevoll Romme 6 01/6 - 05 / 7 2160 28,8 g 443
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Bjerke Travbane P 23/5 - 21 / 7 2160 34,6 P
2 2019: -7 -1 -2 -2 -1 -91 000 2018: -17 -2 -4 -2 -2 -128 000
Eikjærva 2 Plass 236 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 06 / 8 2100 30,8a 21
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 02 / 2 2100 29,4 107
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/7 - 04 / 3 2140 30,4ag 58
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 10 2140 32,1ag 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 2 2100 29,7 50
3 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 3 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 03 / 1 2100 28,6a 113
e. Lille Kristine v. Moe Odin F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 03 / 7 2100 30,4a 35
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng V. Hop Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 4 2100 31,6 g 73
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Sørlandets Travpark 4 11/7 - 04 / 9 2140 27,7a 243
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Leangen Travbane - 23/6 - 04 / 8 2160 dg 297
4 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -105 608 2017: -12 -1 -1 -2 -6 -109 734
Moddelina* (S) 4 Plass 215 342
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) R. Skoglund Östersund 0 15/7 - 01 / 5 2140 29,3ag 76
e. Marolina* (S) v. Järvsöfaks (S) R. Skoglund Hagmyren 4 02/7 - 06 / 1 2140 27,5 187
Sverige R. Skoglund Romme 1 01/6 - 05 / 5 2140 28,9 462
R. Skoglund R. Skoglund Umeå 0 20/4 - 01 / 2 2140 34,8 g 226
Svart, rött brb & triangel, ärmrev; sv R. Skoglund Bollnäs 0 13/4 - 07 / 6 2160 33,0 g 64
5 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 5 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 10 2100 31,7a 284
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Drammen Travbane 0 19/7 - 01 / 3 2100 34,0ag 114
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Årjäng - 13/7 - 04 / 1 1640 dg 185
J. Bjerring J. Bjerring Sørlandets Travpark 5 01/7 - 03 / 5 2140 32,1 162
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 04 / 5 2100 31,9a 100
6 2019: -5 -2 -1 -0 -2 -136 500 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 6 Plass 559 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Sørlandets Travpark 3 20/7 - 05 / 1 2140 27,6 54
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Bergen Travpark 1 12/7 - 04 / 11 2160 27,6 92
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Forus Travbane - 03/7 - 04 / 7 2040 dg a 176
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 7 16/6 - 07 / 3 2040 27,3 580
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 11 2140 28,4 115
7 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 7 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 2100 35,8 g 16
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 04 / 7 2100 30,1 65
Team Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 20/7 - 10 / 4 2140 32,1a 218
T. Solberg Jan Anund Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 01/7 - 08 / 11 2160 33,5 49
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 6 18/6 - 08 / 9 2100 33,9 85
8 2018: -12 -2 -1 -0 -4 -84 000 2017: -10 -1 -1 -1 -3 -53 000
Jega Janda 8 Plass 137 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 17/8 - 05 / 5 1609 28,9ag 119
e. Bottem Støva v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 7 2140 35,1 g 225
Elfinn Edvartsen /Frekhaug Å. Tengsareid Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 6 2100 31,3 g 58
B. Steinseth Å. Tengsareid Leangen Travbane 4 23/6 - 04 / 6 2160 31,3 107
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj Å. Tengsareid Forus Travbane 4 16/6 - 04 / 5 2060 28,6 206
9 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -74 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -114 500
Trø Yr 9 Plass 323 000
5 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 12 2160 dg 36
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 03 / 6 1609 25,6a 21
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 09/6 - 08 / 14 2160 28,1 58
Å. Tengsareid Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Biri Travbane 3 06/5 - 03 / 3 2100 27,0a 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 17/4 - 04 / 8 2180 27,4 381
10 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 10 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Leangen Travbane 2 23/6 - 04 / 10 2200 29,4 21
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Bjerke Travbane 1 09/6 - 08 / 15 2180 26,7 45
John I. Naustvik /Røyksund F. Hamre Bjerke Travbane 4 23/5 - 02 / 8 2180 25,4 229
F. Hamre F. Hamre Biri Travbane 2 06/5 - 03 / 8 2100 27,0a 18
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Biri Travbane 3 04/11 - 08 / 1 2100 29,6a 15