<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:26 V65-5
V5-2
DD-1
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
Kaldblods 2600 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-4 Plass : 3-5-4

1 2018: -13 -0 -2 -1 -3 -144 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 2600 1 Plass 258 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 3 13/8 - 04 / 8 2100 30,0a 83
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 2 01/8 - 04 / 3 2600 30,0a 161
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Bjerke Travbane 2 25/7 - 01 / 4 2100 31,0ag 125
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 27/6 - 10 / 11 2100 31,3ag 164
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 3 2140 30,7 139
2 2018: -16 -4 -1 -0 -4 -133 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 2 Plass 175 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Bjerke Travbane 0 20/8 - 03 / 8 2100 29,3ag 57
e. Stjernesiri v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 01 / 5 2609 br ag 253
Jørn Eilertsen-Svein J. Guttormsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 4 2600 30,7ag 23
D. Dalen Lars O. Romtveit (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 7 2120 27,4 107
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Leangen Travbane 0 23/6 - 08 / 5 2160 30,3 73
3 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -851 420 2017: -13 -2 -2 -3 -4 -408 976
Philip Ess 3 Plass 1 260 396
4 år SVART H v.Briskeby Philip Ø. Kihlstrøm Bollnäs 2 09/8 - 06 / 4 1640 22,8a 16
e. Tangen Pia v. Lome Elden Ø. Tjomsland Östersund 1 25/7 - 09 / 1 2140 24,0a 105
Wilda HB- Optimento AB Ø. Tjomsland Östersund 2 15/7 - 03 / 9 2140 24,6a 209
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 01/7 - 05 / 8 2160 25,9 33
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 01 / 1 2600 26,8 71
4 2019: -6 -3 -1 -1 -0 -96 000 2018: -15 -3 -2 -2 -4 -162 500
Moe Tyr 4 Plass 348 500
5 år SVART H v.Tekno Odin T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/8 - 06 / 11 2100 26,8a 25
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Sørlandets Travpark 4 21/7 - 05 / 12 2160 27,5 69
Tor-Martin Moe /Sundebru T. Solberg Sørlandets Travpark 2 11/7 - 06 / 2 2140 27,5a 31
G. Austevoll Tor-Martin Moe T. Solberg Leangen Travbane 0 23/6 - 08 / 8 2180 29,8 40
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Bergen Travpark 3 02/6 - 03 / 8 2120 26,7 98
5 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -23 000 2018: -9 -2 -1 -0 -6 -160 665
Bokli Rapp 5 Plass 565 809
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Östersund 6 25/7 - 09 / 2 2140 26,1a 47
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Östersund 1 15/7 - 04 / 9 2140 24,5a 56
Jæren Hingst AS /Kleppe G. Flåten Momarken Travbane 5 30/6 - 09 / 4 2640 25,9a 143
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 6 06/6 - 08 / 4 2100 26,3ag 21
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 09/5 - 08 / 3 2100 24,8a 50
6 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -36 491
Kos Odin 6 Plass 417 127
5 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Östersund 0 15/7 - 03 / 10 2140 27,6ag 702
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 01 / 10 2140 26,9 60
Stall Jessen S. Jessen Bjerke Travbane - 23/5 - 02 / 10 2200 dg 274
S. Jessen Frode Hamre (T) S. Jessen Bjerke Travbane 0 14/4 - 05 / 10 2100 28,4ag 129
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Biri Travbane 5 20/10 - 02 / 7 2100 28,7a 45
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -70 541
Lens Gutt 7 Plass 231 313
5 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Kala Landbane 6 12/8 - 06 / 4 1900 27,6 g 49
e. Dolliel v. Spikeld O. Østre Östersund 0 25/7 - 09 / 8 2140 27,5ag 1849
Jarle Wik /Skjeberg O. Østre Östersund 6 15/7 - 04 / 5 2140 25,9a 63
O. Østre Jarle Wik O. Østre Hagmyren 2 02/7 - 04 / 6 2140 25,8a 438
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Gävle 0 30/11 - 04 / 9 1660 35,5 86
8 2018: -11 -0 -1 -3 -5 -96 766 2017: -11 -5 -0 -2 -2 -239 706
Bjørlifix* 8 Plass 336 472
4 år LYSBRUN H v.Tekno Odin R. Skoglund Bollnäs 0 09/8 - 06 / 5 1640 26,2a 550
e. Lax Faksa (S) v. Järvsöfaks (S) R. Skoglund Östersund 0 25/7 - 09 / 12 2140 28,1ag 1171
Sverige Ø. Kihlstrøm Östersund 6 15/7 - 03 / 8 2140 26,5ag 183
J. Persson Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Hagmyren 5 02/7 - 04 / 5 2140 26,6ag 104
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 9 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/8 - 03 / 7 2100 27,7a 37
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 8 2100 30,0ag 61
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/7 - 02 / 1 2100 dg a 13
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/7 - 02 / 3 2100 26,9a 53
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Solhus Leangen Travbane 0 28/5 - 07 / 10 2140 30,2a 78
10 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 10 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin Ø. Kihlstrøm Östersund 3 25/7 - 09 / 9 2140 25,4a 220
e. Brenne Vinni v. Lome Elden Ø. Kihlstrøm Östersund 3 15/7 - 04 / 10 2140 25,4a 57
Stig Flaata /Tinn Austbygd E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 08 / 7 2180 29,4 22
E. Høitomt Malene Berdalen (T) E. Høitomt Bergen Travpark 2 02/6 - 03 / 3 2120 26,4 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/5 - 02 / 4 2160 25,6 78