<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:24 V5-5
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-4 Plass : 1-7-4

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -30 000 2018: -9 -4 -1 -1 -3 -579 000
Blueridge Sun 2100 1 Plass 609 000
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) M. Gundersen Drammen Travbane 4 11/8 - 06 / 2 2100 17,0a 33
e. Blue Ridge Gal (US) v. Tom Ridge (US) S. Wassberg Biri Travbane 6 28/7 - 04 / 3 2100 15,8a 255
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Biri Travbane 1 15/7 - 02 / 3 2100 16,1a 34
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 02 / 8 2100 15,3a 55
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 01/6 - 09 / 5 2100 20,6 g 26
2 2019: -9 -1 -2 -2 -3 -66 500 2018: -18 -2 -2 -4 -6 -125 500
Miss Tanic 2 Plass 201 000
4 år BRUN HP v.Thai Tanic Å. Tengsareid Biri Travbane - 28/7 - 04 / 1 2100 dg a 163
e. Be My Mistress v. Deliberate Speed* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 2 15/7 - 01 / 5 2100 14,7a 130
Monica Steinshaug-Torkil Steinshaug Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 03 / 4 2100 14,8a 815
Å. Tengsareid Torkil Steinshaug (A) T. Steinshaug Leangen Travbane 4 02/7 - 04 / 5 2140 16,6a 419
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Steinshaug Leangen Travbane 3 11/6 - 08 / 6 2160 18,8 152
3 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -37 771
Lily Bourbon 3 Plass 60 771
4 år MELL.BR. HP v.Coktail Jet (FR) G. Antonsen Årjäng 4 14/8 - 05 / 7 2140 19,2a 48
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 05/7 - 04 / 6 2100 16,8ag 380
Stall Lily Bourbon G. Antonsen Årjäng - 01/6 - 09 / 3 2140 dg 54
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 2 15/5 - 07 / 1 2140 18,3 53
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame O. Reime Bjerke Travbane P 21/3 - 20 / 3 2140 21,6 P
4 2019: -5 -1 -1 -0 -0 -24 000 2018: -9 -0 -3 -1 -4 -70 000
Hekla B.R. 4 Plass 94 000
4 år MØRKBR HP v.Muscle Hill (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 08/8 - 09 / 4 2100 16,8a 35
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 2 27/7 - 11 / 8 2100 17,6a 38
Ronny Rustad-Bente Thorp J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 18/7 - 08 / 2 2140 18,6 49
K. Johansen Ronny Rustad J. Kvikstad Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 6 2140 18,6 P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -31 000
My Oh My 5 Plass 31 000
4 år BRUN HP v.Un Mec d'Heripre* (FR) K. Handeland Sørlandets Travpark - 20/7 - 03 / 3 2140 dg a 220
e. Raisa (DK) v. Great Challenger (US) K. Handeland Jarlsberg Travbane - 05/7 - 03 / 10 2100 dg a 901
Bengt Fjellheim Olsen-Marit Fjellheim Olsen K. Handeland Forus Travbane 3 17/6 - 12 / 4 2040 17,4a 59
K. Handeland K. Handeland Forus Travbane 5 05/6 - 08 / 1 2040 19,5 73
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. K. Handeland Forus Travbane P 21/4 - 20 / 3 2040 20,3 P
6 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -69 785 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
N.Y. Lovemelikeyoudo 6 Plass 69 785
3 år BRUN HP v.Look de Star* (FR) M. Nielsen Århus 5 30/6 - 05 / 3 1800 17,0a 246
e. Keyedup (S) v. Supergill* (US) J. Juel Bjerke Travbane - 10/6 - 01 / 4 2100 dg a 84
Stig Flaata /Tinn Austbygd M. Nielsen Jägersro 1 18/5 - 07 / 1 2140 16,6 162
G. Mikkelsen Peter Jensen (T) J. Juel Aalborg 2 01/5 - 01 / 5 2140 17,3a 18
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek J. Juel Aalborg P 21/8 - 91 / 0 2160 22,2 P
7 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -31 000 2018: -17 -2 -3 -4 -4 -469 500
Catherine's Chic 7 Plass 569 785
4 år RØD HP v.Love You* (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 3 11/8 - 06 / 8 2100 16,7a 66
e. Cassiopeia Dream (CA) v. Andover Hall* (US) E. Høitomt Biri Travbane 0 28/7 - 04 / 7 2100 18,0a 158
Henry Rorgemoen /Skien E. Høitomt Biri Travbane 5 15/7 - 01 / 7 2100 14,9a 85
E. Høitomt Henry Rorgemoen (A) H. Tvedt Leangen Travbane 2 23/6 - 02 / 3 2140 17,7a 96
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/5 - 01 / 6 2100 15,0a 29
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -28 707
Kiss Me 8 Plass 28 707
4 år MØRKBR HP v.From Above U.S. (US) T. Mjøen Leangen Travbane 2 20/8 - 09 / 7 2140 20,8a 102
e. K.L.M. Lindy v. Lindy Lane* (US) T. Mjøen Leangen Travbane 4 06/8 - 09 / 2 2140 17,8 107
Roy Vidar Jørgensen-Stein H. Gråbak T. Mjøen Biri Travbane 0 29/6 - 07 / 2 2100 20,8ag 100
T. Mjøen Roy Vidar Jørgensen T. Mjøen Leangen Travbane 0 21/5 - 07 / 6 2140 20,6ag 67
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl T. Mjøen Östersund 4 11/5 - 03 / 2 2140 19,6 21
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -7 -0 -5 -128 000
Darling Simoni 9 Plass 128 000
4 år BRUN HP v.Great Challenger (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 12/8 - 03 / 8 2140 18,3a 16
e. Staro Darling (S) v. Love You* (FR) M. Høitomt Bjerke Travbane 5 20/6 - 01 / 1 2100 17,0a 57
Stall Kingslauget M. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/5 - 01 / 3 2100 16,0a 24
L. Kolle Marius Høitomt (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/5 - 01 / 1 2100 15,7a 113
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 13/4 - 07 / 1 2100 18,4 36
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -2 -3 -1 -1 -200 359
Aicha Ravina 10 Plass 200 359
4 år BRUN HP v.Look de Star* (FR) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 05 / 4 2100 br a 30
e. X. Plosive (US) v. Windsongs Legacy* (US) O. Østre Bjerke Travbane 2 10/6 - 01 / 10 2100 15,1a 196
Stall Mor & Onga O. Østre Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 05 / 2 2100 16,1ag 199
O. Østre Severin Aarskog O. Østre Bjerke Travbane 2 02/5 - 01 / 2 2100 14,9a 36
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 1 13/4 - 07 / 5 2100 17,8 27