<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:46 V65-6
V5-3
DD-2
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-10 Plass : 2-1-10

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -12 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -204 000
Delight Classic 2100 1 Plass 216 000
4 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Drammen Travbane 1 11/8 - 06 / 4 2100 16,4a 49
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) P. Midtfjeld Biri Travbane 0 28/7 - 04 / 12 2100 br ag 434
Stall Delight Classic P. Midtfjeld Biri Travbane 6 15/7 - 02 / 5 2100 17,0ag 86
K. Malmin Trond Anderssen (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 03 / 6 2100 20,0ag 105
Mørkblå med gul reklame/bånd P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 02 / 5 2100 15,6a 348
2 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -60 000 2018: -13 -3 -2 -3 -4 -475 991
Thankful 2 Plass 535 991
4 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 11/8 - 06 / 6 2100 16,6a 23
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) V. Tjomsland Biri Travbane 2 28/7 - 04 / 9 2100 15,0a 196
Rune H. Eriksen-Morten Simon Moe Å. Tengsareid Biri Travbane 3 15/7 - 02 / 7 2100 16,4a 34
Ø. Tjomsland B. Goop Eskilstuna 0 17/6 - 10 / 11 2140 16,5a 46
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 3 19/5 - 05 / 11 2100 14,6a 147
3 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -10 -0 -2 -1 -4 -52 000
Dancing Queen 3 Plass 60 000
4 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Biri Travbane 0 28/7 - 04 / 6 2100 17,0a 997
e. Delicious Queen v. Cigar Bar (US) L. Kolle Biri Travbane 4 15/7 - 02 / 1 2100 16,6a 172
Truls Roar Wivestad-Morten Wivestad L. Kolle Jarlsberg Travbane - 05/7 - 04 / 9 2100 dg a 51
L. Kolle Truls Roar Wivestad L. Kolle Bjerke Travbane 2 25/6 - 02 / 10 2100 16,3a 30
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 04/5 - 07 / 11 2100 20,0 g 23
4 2019: -7 -0 -3 -0 -1 -52 000 2018: -14 -1 -3 -1 -5 -96 000
Carmen Division 4 Plass 148 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) D. Dalen Drammen Travbane 0 11/8 - 06 / 7 2100 18,7ag 413
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) J. Rasmussen Bjerke Travbane 0 01/8 - 03 / 6 2100 17,3ag 294
Lars Barth-Terje Hansen D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 03 / 2 2100 18,8ag 548
T. Solberg Kjetil Helgestad (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 13/6 - 02 / 9 2100 16,3a 212
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Stensen Leangen Travbane 2 21/5 - 07 / 4 2140 18,9a 65
5 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Moni Paris 5 Plass 10 000
3 år MØRKBR HP v.Ready Cash* (FR) J. Lyng Biri Travbane 6 15/7 - 01 / 3 2100 15,9ag 499
e. Jeunesse Doree (S) v. Coktail Jet (FR) T. Solberg Leangen Travbane 0 23/6 - 02 / 1 2140 19,3a 155
Jan Lyng /Levanger J. Lyng Bjerke Travbane 5 30/5 - 01 / 1 2100 17,9ag 111
V. Hop Jan Lyng (A) J. Lyng Leangen Travbane P 21/5 - 22 / 1 2140 18,4ag P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Lyng Leangen Travbane P 12/3 - 20 / 1 2140 22,9 g P
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000
Covergirl Division 6 Plass 20 000
4 år BRUN HP v.L'Ideal Bricois (FR) B. Steinseth Biri Travbane 3 10/8 - 01 / 5 2100 22,8a 21
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 25/7 - 09 / 1 2140 17,8 176
Jan Bragerhaug /Slidre B. Steinseth Biri Travbane 4 13/7 - 07 / 2 2100 17,7a 341
B. Steinseth Jan Bragerhaug B. Steinseth Bjerke Travbane P 30/5 - 21 / 3 2140 20,6 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -24 000 2018: -7 -1 -1 -0 -2 -62 000
L.A.'s Muscle Queen 7 Plass 86 000
4 år SVART HP v.Muscles Wiking B.R. M. Høitomt Drammen Travbane 0 11/8 - 06 / 3 2100 18,5a 96
e. Pine Princess L. (S) v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 20/7 - 03 / 4 2140 17,6a 49
Asbjørn Gullaksen /Bergen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 07 / 1 2100 17,0 209
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 11/6 - 23 / 1 2100 19,7 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -56 000 2018: -12 -2 -1 -2 -3 -83 500
Muito Obrigada 8 Plass 139 500
4 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) F. Hamre Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 04 / 3 2100 18,6a 21
e. Muito Bonita v. Felix Santana* (DE) F. Hamre Bjerke Travbane - 08/8 - 09 / 7 2100 dg a 37
Jim B. Kartevoll-Stein Grødem A. Akselsen Bjerke Travbane 1 25/7 - 09 / 10 2140 17,7 50
F. Hamre A. Akselsen Bjerke Travbane 3 18/7 - 08 / 5 2140 18,8 122
Mørkblå/lysblå todelt, reklame O. Gudmestad Forus Travbane P 21/4 - 20 / 2 2040 21,8 P
9 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -15 -3 -4 -2 -4 -176 000
Wanda Classic 9 Plass 185 000
4 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Malmin Biri Travbane 5 28/7 - 04 / 4 2100 15,7a 345
e. Towanda v. Turbo Thrust* (US) K. Malmin Biri Travbane 2 15/7 - 02 / 4 2100 16,2a 44
Stall Wanda K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 03 / 1 2100 14,8a 98
D. Dalen Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 2 25/6 - 01 / 8 2100 15,6a 20
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Jarlsberg Travbane - 13/6 - 02 / 1 2100 dg a 17
10 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -125 000 2018: -12 -5 -1 -2 -2 -186 000
Rebella Matters 10 Plass 311 000
4 år BRUN HP v.Explosive Matter (US) P. Buer Forus Travbane 3 07/8 - 01 / 5 2060 15,0 26
e. Mystical News v. Super News (US) P. Buer Biri Travbane 5 15/7 - 02 / 8 2100 16,7a 40
Stall T.R.E. Rebell P. Buer Forus Travbane 1 17/6 - 11 / 3 2040 16,3a 12
P. Buer P. Buer Bjerke Travbane 0 10/6 - 01 / 7 2100 18,5ag 72
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 1 29/5 - 03 / 2 2040 15,7a 29