Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-6 Plass : 1-3-6

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -8 000 2018: -8 -3 -0 -1 -3 -79 000
Ask Viktoria 2100 1 Plass 87 000
4 år BRUN HP v.Åsajerven D. Dalen Momarken Travbane 8 19/8 - 03 / 9 2160 34,9 g 60
e. Horgen Bente v. Elding G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 29/7 - 08 / 5 2160 33,1 g 61
Stig Flaata /Tinn Austbygd E. Høitomt Biri Travbane 4 22/7 - 07 / 3 2120 33,3 23
T. Solberg Malene Berdalen (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 08 / 2 2100 33,3 171
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane P 25/6 - 21 / 5 2120 36,0 g P
2 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -46 331 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Langlands Maja 2 Plass 46 331
3 år SVART HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 19/8 - 03 / 7 2160 33,5 433
e. Stumne Saga v. Spang Best D. Aarum Lindesberg 2 26/7 - 06 / 2 2140 37,0 36
Kreativ Transport AS /Eidsberg P. Midtfjeld Årjäng 5 13/7 - 02 / 3 2140 36,1 g 125
P. Midtfjeld Ronnie Hansen E. Høitomt Momarken Travbane 8 19/6 - 07 / 10 2160 38,1 g 120
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Biri Travbane 8 08/6 - 08 / 4 2100 34,1 82
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -2 -4 -6 -179 287
Alonso Jenta 3 Plass 179 287
4 år SVART HP v.Norheim Faksen K. Johansen Dannero 5 12/8 - 06 / 7 2140 29,9a 639
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden K. Johansen Dannero 3 29/7 - 05 / 2 2140 32,6a 62
Ole Tom Nyborg /Stange K. Johansen Jarlsberg Travbane 8 05/7 - 06 / 14 2120 31,2 g 1972
K. Johansen Ole Tom Nyborg (B) K. Johansen Bjerke Travbane 6 20/6 - 09 / 3 2140 34,1 g 115
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/6 - 01 / 2 2140 30,9 g 582
4 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 4 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 2 2140 34,5 g 302
e. Spang Frøya v. Spang Best Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 4 2100 33,6 353
Anders Nyborg /Stange Å. Tengsareid Biri Travbane 6 27/7 - 01 / 11 2120 35,8 g 81
Å. Tengsareid Anders Nyborg L. Kolle Biri Travbane 5 22/7 - 07 / 5 2120 34,2 155
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 08 / 13 2120 35,3 g 489
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 5 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 6 1609 30,6ag 143
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 15 2120 31,4 g 503
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bollnäs 7 19/6 - 08 / 9 2140 34,1ag 27
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 09/6 - 01 / 7 2140 30,6 709
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 19/5 - 01 / 4 2100 33,3 g 54
6 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 6 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 15/8 - 09 / 4 2140 32,1 109
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 03/8 - 04 / 1 2100 32,6 g 108
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 08 / 7 2100 34,6 126
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 08 / 7 2100 34,9 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 25/6 - 21 / 6 2120 36,7 P
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -19 000
Tem Klingi 7 Plass 19 000
4 år SVART HP v.Åsajerven J. Lyng Leangen Travbane 6 20/8 - 01 / 2 2140 34,9 g 80
e. Temsølv v. Moe Odin J. Lyng Leangen Travbane 5 09/7 - 08 / 1 2140 38,3 g 50
Jan Lyng /Levanger T. Solberg Leangen Travbane - 22/6 - 10 / 1 2140 dg 72
V. Hop Jan Lyng (A) J. Lyng Bjerke Travbane - 30/5 - 09 / 3 2140 dg 46
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Lyng Leangen Travbane P 16/4 - 20 / 6 2160 34,6 g P
8 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -60 000 2018: -10 -4 -0 -0 -3 -425 960
Voje Maren 8 Plass 485 960
4 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Dannero 1 12/8 - 06 / 2 2140 29,2a 18
e. Voje Spika v. Spikeld Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 07 / 1 2140 30,7a 18
Team Øverdal L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 2 2100 33,2 g 70
Ø. Tjomsland L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 31/5 - 08 / 6 2100 31,3a 28
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 7 16/5 - 01 / 5 2140 33,4 g 17
9 2018: -11 -0 -0 -5 -5 -117 135 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rappodina* 9 Plass 117 135
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Lindqvist Boden 3 08/8 - 01 / 8 2160 32,8 g 50
e. Rappfaksa v. Järvsöfaks (S) O. Lindqvist Dannero - 29/7 - 05 / 6 2140 dg ag 94
Sverige J. Norberg Skellefteå 5 10/7 - 07 / 10 2160 33,1 g 84
U. Ohlsson Jerker Bjurman (A) O. Lindqvist Bollnäs 3 19/6 - 08 / 1 2140 33,2a 77
Vit, blå/röda vinklar,blå ärmar; vit O. Lindqvist Skellefteå 3 07/6 - 06 / 3 2160 34,6 g 20