Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3

1 2019: -8 -1 -2 -2 -3 -61 500 2018: -13 -0 -1 -4 -3 -80 000
Bjørnemyr Tara 2100 1 Plass 258 500
5 år SVART HP v.Alm Taragon P. Kals Drammen Travbane 4 11/8 - 07 / 6 1700 26,4a 249
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 14 2160 28,8 826
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Forus Travbane 3 16/6 - 04 / 8 2060 28,5 123
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Bjerke Travbane 3 09/6 - 08 / 6 2140 28,7 154
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Biri Travbane 0 06/5 - 03 / 2 2100 27,7a 309
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -0 -4 -1 -6 -74 000
Grude Elle 2 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane 0 07/8 - 08 / 7 2040 30,1 g 723
e. Grude Jenta v. H.G. Balder K. Djøseland Forus Travbane 5 31/7 - 02 / 11 2040 29,4a 723
Erland Skjølås-Kåre Skjølås K. Djøseland Forus Travbane 5 24/7 - 06 / 5 2060 31,2 149
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 0 03/7 - 06 / 11 2060 br g 81
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. M. Gundersen Forus Travbane 2 16/6 - 04 / 2 2040 29,1 571
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -1 -1 -4 -3 -285 262
Haugestad Alma 3 Plass 561 262
5 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Drammen Travbane 3 11/8 - 07 / 5 1700 26,4a 91
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 14 2120 31,6 272
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene L. Kolle Biri Travbane 4 06/5 - 03 / 6 2100 27,2a 116
L. Kolle Vaidas Rimsa L. Kolle Momarken Travbane 5 17/4 - 04 / 10 2200 28,0 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 31/3 - 02 / 5 2120 28,3 184
4 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -45 296 2017: -9 -0 -1 -1 -7 -57 274
B.W.Sessa* (S) 4 Plass 102 570
4 år BRUN HP v.Tekno Odin J. Persson Bergsåker 4 16/8 - 11 / 10 2160 30,7 g 46
e. B.W.Blixten* (S) v. H.G. Balder J. Persson Dannero 3 12/8 - 12 / 2 2140 30,3 45
Sverige U. Ohlsson Östersund 0 15/7 - 02 / 2 2140 br ag 429
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) J. Olsen Romme - 01/6 - 05 / 3 2140 br g 413
svart med hvite seler, todelte ermer J. Olsen Dannero 0 20/5 - 05 / 14 2160 32,5 g 155
5 2018: -8 -2 -0 -1 -3 -67 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -41 000
Stuve Sky 5 Plass 108 000
4 år LYSBRUN HP v.Tekno Odin V. Hop Drammen Travbane 5 11/8 - 07 / 1 1700 27,2a 182
e. Stuve My v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 01/8 - 02 / 7 2140 30,0 22
Stall Stuve V. Hop Leangen Travbane 5 23/6 - 04 / 5 2140 32,3 85
V. Hop Øyvind Stuve A. Stensen Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 05 / 2 2100 32,1 g 58
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 16/12 - 01 / 1 1600 34,4 r 39
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 6 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Drammen Travbane 2 11/8 - 07 / 3 1700 26,2a 52
e. Gam Garbo v. Elding Ø. Tjomsland Östersund 6 25/7 - 05 / 4 2140 28,5ag 84
Annett S. Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Östersund 2 15/7 - 01 / 2 2140 27,0a 124
Ø. Tjomsland L. Kolle Leangen Travbane 6 23/6 - 04 / 9 2180 30,7 336
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 7 09/6 - 08 / 13 2160 28,4 g 556
7 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -521 200 2017: -8 -4 -3 -0 -0 -273 648
Stjärnblomster* (S) 7 Plass 794 848
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) Ø. Kihlstrøm Östersund 1 25/7 - 05 / 2 2140 26,5a 36
e. Järvsö Blomster* (S) v. Järvsöviking* (S) Ø. Kihlstrøm Östersund 1 15/7 - 01 / 1 2140 27,0a 23
Sverige J. Persson Biri Travbane 2 04/11 - 08 / 7 2100 29,0a 74
J. Persson Jan-Olov Persson (T) J. Persson Gävle 1 22/8 - 03 / 7 2180 29,0 29
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit Ø. Kihlstrøm Dannero 0 13/8 - 06 / 3 2140 31,1a 39
8 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -20 139 2017: -11 -2 -0 -0 -3 -79 181
B.W.Mimmi* (S) 8 Plass 99 320
4 år BRUN HP v.Moe Odin J. Olsen Bollnäs 2 09/8 - 10 / 3 2140 29,1 427
e. Mia Fax (S) v. Järvsöfaks (S) J. Olsen Östersund 0 25/7 - 05 / 8 2140 28,8a 1796
Sverige R. Skoglund Östersund 6 15/7 - 01 / 7 2140 29,0a 516
J. Olsen Caroline Holm (A) J. Olsen Bollnäs 7 08/7 - 09 / 2 2140 30,1 g 45
Blå, gull/ hvit vinkel J. Olsen Romme 0 23/3 - 02 / 5 2160 34,9 g 37
9 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -43 717 2017: -4 -1 -1 -0 -0 -63 856
Brenne Bitti* 9 Plass 107 573
4 år BRUN HP v.Bork Odin J. Westholm Östersund 0 25/7 - 05 / 10 2140 29,4ag 101
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Westholm Östersund 4 15/7 - 02 / 1 2140 27,2ag 42
Sverige J. Westholm Hagmyren 3 02/7 - 05 / 8 2140 29,7 30
P. Midtfjeld Jørgen Westholm (T) J. Westholm Östersund 2 08/6 - 10 / 1 2140 29,6 20
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek U. Ohlsson Bergsåker 0 29/9 - 05 / 2 2140 br 24