<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:06 V65-4
V5-1
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY
Kaldblods 2600 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-6 Plass : 1-9-6

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -11 -2 -1 -0 -1 878 657
Tekno Eld* (S) 2600 1 Plass 2 723 504
5 år SVART H v.Tekno Odin U. Ohlsson Bollnäs 1 09/8 - 06 / 1 1640 22,7a 21
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Östersund 2 25/7 - 09 / 3 2140 24,2a 14
Sverige U. Ohlsson Östersund 1 15/7 - 03 / 1 2140 24,6a 11
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Hagmyren 1 02/7 - 04 / 8 2140 25,7a 10
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Rättvik 1 23/6 - 04 / 7 2180 24,4 14
2 2019: -4 -0 -1 -1 -0 -16 000 2018: -23 -4 -3 -4 -5 -144 500
Førlands Odin 2 Plass 266 500
5 år SVART H v.Bork Odin P. Tjordal Bergen Travpark 1 09/8 - 01 / 5 2100 28,8a 15
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S) P. Tjordal Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 02 / 3 2100 26,9a 118
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Bergen Travpark 5 05/7 - 08 / 5 2100 28,9a 13
P. Tjordal P. Tjordal Forus Travbane 3 26/6 - 03 / 7 1600 26,1a 20
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Bergen Travpark 1 07/6 - 04 / 4 2100 28,0a 15
3 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -372 000 2017: -12 -4 -1 -2 -3 -661 000
Lome Diamant 3 Plass 1 033 000
4 år SVART H v.Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 2 03/7 - 05 / 4 2060 25,1 21
e. Lome Rigla v. Rigel Jo Å. Tengsareid Forus Travbane 3 17/6 - 05 / 3 2040 24,6 213
Frode Gjedrem /Sandnes K. Djøseland Forus Travbane 3 01/5 - 01 / 9 2060 26,6 30
Å. Tengsareid Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Bjerke Travbane 2 14/4 - 05 / 2 2100 26,2a 79
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Djøseland Klosterskogen Travbane 0 31/3 - 02 / 8 2140 29,9 g 36
4 2019: -6 -2 -1 -1 -0 -89 000 2018: -20 -2 -5 -3 -5 -191 120
Komnes Bork 4 Plass 345 120
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 2 04/8 - 05 / 11 2100 27,3a 90
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 11/7 - 04 / 7 2140 26,7a 282
Stall Eldo J. Gaustad Leangen Travbane 5 23/6 - 08 / 3 2160 30,1 g 263
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 07/6 - 02 / 6 1700 28,3ag 46
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 26/5 - 03 / 7 2160 28,4 129
5 2019: -4 -1 -0 -1 -1 -37 000 2018: -10 -3 -2 -3 -1 -95 500
Valle Grim 5 Plass 170 500
5 år SVART V v.Tekno Odin D. Dalen Bjerke Travbane 3 04/8 - 05 / 4 2100 27,8ag 38
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 1 22/7 - 04 / 4 2100 28,8a 39
Vidar Rugsveen /Biri D. Dalen Momarken Travbane 3 08/5 - 06 / 2 2140 30,6a 23
D. Dalen Vidar Rugsveen T. Lindbak Bjerke Travbane 3 11/4 - 02 / 7 2160 29,2 61
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Bjerke Travbane 2 21/3 - 02 / 6 2180 30,9 17
6 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -48 000 2018: -14 -9 -0 -1 -2 -409 000
Professor Ø.K. 6 Plass 497 000
5 år SVART H v.Norheim Svenn K. Djøseland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 05 / 5 2140 27,8 16
e. Samina Ø.K. v. Pål Even K. Djøseland Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 08 / 5 2100 26,2 16
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Forus Travbane 1 26/6 - 04 / 6 2060 26,8 16
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 6 16/6 - 04 / 9 2060 28,8 g 20
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bergen Travpark - 02/6 - 03 / 2 2100 dg 28
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 7 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 01/8 - 04 / 5 2600 30,4a 89
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 1 2600 29,5a 157
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Bjerke Travbane 4 16/7 - 02 / 7 2100 27,6a 32
K. Johansen Jo Svenstad (T) Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 23/6 - 08 / 6 2160 29,9 79
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/5 - 02 / 5 2160 26,7 g 389
8 2019: -7 -2 -2 -1 -1 -56 000 2018: -8 -1 -0 -2 -2 -45 000
Todin 8 Plass 321 000
5 år BRUN H v.Lome Elden E. Storetvedt Bergen Travpark 0 18/8 - 04 / 11 2120 28,2 77
e. Todina v. Moe Odin O. Storetvedt Bjerke Travbane 4 25/7 - 02 / 7 2600 28,3ag 54
Therese H. Halhjem-Ove Lunde O. Storetvedt Bergen Travpark 3 19/7 - 01 / 6 2120 29,3 10
O. Storetvedt E. Storetvedt Jarlsberg Travbane 6 08/7 - 01 / 14 2140 27,1 106
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek O. Storetvedt Bergen Travpark - 28/6 - 02 / 3 1600 dg 42
9 2018: -16 -6 -4 -2 -1 -497 806 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grislefaksen G.L. 9 Plass 497 806
4 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bollnäs 3 09/8 - 06 / 2 1640 22,9a 353
e. Tangen Mari v. Lome Kongen O. Kjenner Biri Travbane 3 28/7 - 10 / 2 2100 27,0a 73
Gustav Larsen /Lindesnes J. Mjølnerød Östersund 0 15/7 - 03 / 6 2140 26,9ag 61
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Rättvik 2 23/6 - 04 / 6 2160 25,3 35
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 1 01/6 - 10 / 4 2140 26,8 38