Neste løp >>>
Start ca kl. 18:38 V4-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 525.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 2.000.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3

1 2018: -21 -0 -0 -2 -7 -44 573 2017: -28 -1 -1 -5 -3 -111 779
Pave Jerkila 2140 1 Plass 385 373
11 år HUSKBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Nilsen Leangen Travbane 0 20/8 - 02 / 2 2160 30,0 682
e. Pave Vilja v. Viljesterk J. Sørmo Orkdal Tråvpark 6 11/8 - 08 / 3 2100 29,5 369
Stall Pave J. Blekkan Leangen Travbane 0 04/6 - 03 / 1 2140 28,1 95
T. Solberg John Mogset O. Østre Biri Travbane 6 25/5 - 01 / 12 2100 26,9a 316
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Nilsen Leangen Travbane 0 21/5 - 06 / 12 2200 28,6 g 357
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 2 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 1 2100 27,0a 245
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 05 / 3 2100 27,4a 116
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud O. Mikkelborg Årjäng - 20/5 - 08 / 1 1640 dg 39
E. Høitomt Tom Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 8 2160 26,3 299
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 3 20/4 - 05 / 1 1609 27,4a 62
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 3 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks O. Kylin-Blom Bergsåker 0 16/8 - 05 / 6 2140 27,1ag 115
e. Komnes Sol v. Moe Odin O. Kylin-Blom Romme 1 27/7 - 10 / 7 2140 27,8a 39
Merete Viksås /Roa G. Austevoll Biri Travbane 3 22/7 - 05 / 2 1609 25,5a 166
G. Austevoll Merete Viksås G. Austevoll Momarken Travbane 1 12/7 - 03 / 7 1640 25,4a 44
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Kongsvinger Travbane 3 04/7 - 07 / 3 1600 25,3a 336
4 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 2160 1 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane 1 08/8 - 06 / 5 1640 26,2 94
e. Trons Britta v. Spang Best M. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 05 / 4 1609 23,4a 85
Hesteeiere.no - Trons Torila M. Gundersen Biri Travbane 4 28/7 - 05 / 15 2140 26,7 172
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Sørlandets Travpark 5 20/7 - 06 / 2 1140 23,4ag 313
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 6 29/6 - 06 / 2 1609 24,3a 337
5 2018: -16 -3 -4 -4 -0 -237 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 2 Plass 897 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 3 2140 25,1a 243
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 06 / 8 1609 22,8a 30
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Forus Travbane 2 16/6 - 07 / 11 2080 25,0 97
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 0 03/4 - 04 / 7 2100 br g 26
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Sørlandets Travpark - 24/3 - 03 / 8 2160 dg 116
6 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 3 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Kylin-Blom Gävle - 18/8 - 03 / 1 1640 dg 141
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 6 2140 26,0a 691
Merete Viksås /Roa O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 06 / 7 1609 23,0a 204
O. Østre Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 3 27/6 - 03 / 6 2140 27,3 268
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 01 / 5 2620 28,0 532
7 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2180 1 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 05 / 14 2140 26,4 13
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 2 2140 25,2a 123
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen O. Østre Hagmyren 1 02/7 - 06 / 11 2180 25,0 17
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 1 16/6 - 07 / 12 2080 24,6 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Kontio Bollnäs 0 07/6 - 04 / 10 2180 26,9 g 46
8 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 2 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 08/8 - 06 / 8 1660 25,4 58
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo M. Gundersen Sørlandets Travpark 4 21/7 - 07 / 7 2140 24,4a 162
Morten Langli /Oslo R. Skoglund Bergsåker 0 05/7 - 04 / 12 1640 22,8a 106
O. Mikkelborg U. Ohlsson Dannero - 21/6 - 09 / 13 2180 dg 62
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl U. Ohlsson Bollnäs 3 07/6 - 04 / 11 2180 25,2 55
9 2018: -13 -1 -3 -0 -4 -78 877 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 3 Plass 1 570 863
11 år SVART HP v.Lome Elden P. Sørmo Leangen Travbane 2 20/8 - 02 / 8 2200 27,1 59
e. Pave Vilja v. Viljesterk V. Hop Drammen Travbane 6 11/8 - 04 / 10 1700 23,8a 749
Stall Pave U. Eriksson Rättvik 6 04/8 - 08 / 15 1660 21,6 1479
V. Hop John Mogset V. Hop Sørlandets Travpark 5 21/7 - 07 / 11 2140 24,8a 1188
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 13/7 - 05 / 8 2100 25,7a 272